לכל הפנויים והפנויות באשר הם

רננה--

New member
לכל הפנויים והפנויות באשר הם

רציתי לאמר משהו שכואב לי מאוד, לא משנה אם אני רווקה, או גרושה כי כבר ממש לא בא לי להתעכב על זה. הענין הוא שכאשר אני נכנסת לצ`ט להכרות ושומעים את התאור שלי ואחר כך משוחחים איתי שואלים אותי מה אני עושה כאן? מי אמר שאין סיכוי להכיר כאן? בכל מקום יש סיכוי להכיר, גם אם אני אלך שנה שלמה לדיסקוטק, או ללימודים או לבית קפה מי מבטיח לי שאפגוש מיד את נסיך החלומות? צריך להיות אופטימיים. אבל לא על זה רציתי לדבר, אלא על הענין הויזואלי, אומנם אני נראית טוב, אבל מפריע לי כל פעם מחדש לגלות עד כמה אתם ממש סובבים סביב היופי. עזבו אתכם שטויות, אני מכירה אנשים שהתגרשו והתחתנו בשנית עם אשה שלא נראית מי יודע מה, אבל החיים שלהם מאושרים, ורק מי שסבל ליד בן זוג יפה יכול להבין שהבל היופי ושקר החן. אני לא שוללת יופי, אניגם נראית טוב, אבל ממש לא מעניין אותי היופי של הגבר, כל כך חשוב לי שהוא יבין אותי, כל כך חשוב לי שהוא יהיה לא אלים, כמו הגבר הראשון, כל כך חשוב לי שהוא יהיה סובלני מבין רגוע. כי אני מסוגלת לאהוב להעניק ולתת מעצמי המון. אבל מה לעשות שיש תמיד מי שעוברת את מבחן היופי מגיעה למבחן ההשרדות השני, איך היא מסתדרת כלכלית, מישהו חשב לרגע שלהסתדר כלכלית בשניים זה יותר קל מאחד? אז גם כשאני אומרת שלא כל כך קל לי, לא צריך להלחץ הרי אני לבד, וכמו שאמרתי אין כמו הצד השני לעזור האחד לשני, ולאו דוקא בחומריות, מספיק שיתן את העצה הטובה אין לא להכנס לקשיים הן חומריים והן רוחניים ונפשיים. לסיום אם הבחורה נחמדה באופייה כדאי לכם ללכת על זה אם אתם מחפשים את האושר. ואין כמו השקט והשלוה אני באופן אישי אני מצדיעה לאמת וסוגדת ליושר, אני רודפת אחרי השקט והשלוה כמו אויר לנשימה. אז תחסכו את כל השאלות הפחות חשובות בצ`ט ומבטיחה לכם שההכרות תגיע, כמה שפחות בררנים מגיעים לאושר. וגם אם הבחורה בת 30 רווקה לא לחשוב שיש לה בעיה, או שהיא גרושה עם קשיים לחשוב שהיא נטל לכל החיים. בהצלחה לכולנו.

idoufo

New member
נהנתי לקרוא את דעתך

שלום רננה! ראשית שמי עידו. שנית, הרבה זמו לא קראתי דברים שנכתבים ישר מהלב. אני כבר מזה זמו מנסה לשכנע אנשים שלא היופי החיצוני הוא החשוב כי אם היופי הפנימי. נכון שבפגישה הראשונה המראה החיצוני הוא העושה את הרושם אבל האופי וההתנהגות הרבה יותר חשובים מכך. אני תמיד אומר שהיופי יעלם בגיל מסויים ואז נשארים נטו עם בן או בת הזוג ואופיו. אני גם לא מבין איך בחורות יוצאות עם בחורים שפשוט ברור הדבר שהם יום אחד ירימו עליהן את היד....אבל מה , להרבה בחורות חשוב הרכב בו הוא נוסע או עד כמה הוא עשיר.....``אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו`` אני אישית אוהב לצטט את המשפט מהשיר: ``שלא תהיה יפה במיוחד ותואר ראשון הוא לא המדד אני לא מחפש לי בת עשירים רק שתדע לחבק בלילות הקרים`` יפה לא??!!! הרשת גם היא מקום נחמד לפגוש ולהכיר אנשים אלא שצריך להזהר...יש מספיק סוטים שנמצאים ברשת...מצד שני כנראה שבפאבים או דיסקוטקים הסבירות למפגש גבוהה יותר...פגישת עיניים. עצה שלי: אינני יודע בת כמה את אבל אם עברת את ה- 26 אז את בטח מרגישה את הלחץ החברתי הסובב אותך...הוא בעצם סובב את כל הרווקים שגם אני ביניהם אבל אני לא מוכן לוותר בקרב זה ולהתפשר על משהו שלא מתאים לי....את צריכה לחפש את הנפש התאומה שלך....אני עדיין לא מצאתי למשל. בכל מקרה קחי דברים בקלות, כמו שאמרו מונטי פייטון: always look the bright side of life. עידו

polar bear

New member
מכתבך

שלום רננה, אם בא לך לדבר קצת, להוציא מה שיש בפנים, או סתם להכיר מישהו חדש, צרי איתי קשר. נראה לי שיש לנו על מה לדבר...

למעלה