לכל השומרות למיניהן

בלגן2

New member
לכל השומרות למיניהן

איך אתן מעסיקות את עצמכן??? אני כבר יותר מחצי שנה במיטה. קראתי את כל הספרים שרציתי לקרוא, עשיתי הכרות עמוקה עם כל הערוצים בטלויזיה, אני צריכה רעיונות לדרכים להעביר את הזמן, אחרת במקום להגיע לחדר לידה אני אגיע למחלקה הפסיכיאטרית

לרלר

New member
אומנם לא בשמירה- אבל מה עם

תשחצים? אולי לעשות דברי יצירה?

טחג

New member
ממכר, ממכר

הנה קישור http://fun.walla.co.il/ לאתר עם משחקים. תכנסי ל"באבלס" ותראי מה יקרה. היה את זה פעם בשרשור שמירה בפורום אחר וכולן התמכרו. באתר הזה יש עוד משחקים שונים ומגוונים. אני אוהבת את "תשבצודוקו" - תכנסי ל"עוד משחקים" ואח"כ ל"משחקי לוח ופאזלים" ושם זה נמצא. אגב, אני לא בשמירה, סתם משועממת. אני גם אוהבת מאד סוג של תשבצים שנקרא בעברית "שחור ופתור" ובאנגלית pic-a-pix היה אתר (באנגלית) שמאד אהבתי בשביל תשבצים כאלה וגם לסוגים אחרים שגם לא כל כך מוכרים בארץ, אבל בזמן האחרון הוא לא עולה לי כ"כ טוב. אני מצרפת בכל זאת קישור - אולי אצלך זה יעבוד. http://www.conceptispuzzles.com/ בהצלחה ואל תשכחי מה שאומרים - יום יותר בבטן, שבוע פחות בפגיה!.

dubonet0

New member
../images/Emo8.gifלנקות פנלים...

סתם אני לא יודעת מה מידת השמירה שלך (אני למשל יכולה להתהלך בבית) אבל מצאתי את עצמי משפשפת מתגים בדירה (והיא בכלל שכורה. ואנחנו בכלל מתכננים לעזוב). אז אם למשל את לא יכולה לעמוד/ללכת אך יכולה לשבת אז קחי כסא (אם יש עם גלגלים כמו משרדי) ותתחילי לשפשף בנוסף - אל תגידי לי שאין לך ניירת שאת צריכה לסדר או פתקים מכתה ח' שעדיין סגורים לך באיזה ארגז. זה זמן מעולה לעשות סדר בדברים האלה, לזרוק, להתרפק על זכרונות. לי זה דרך אגב לוקח המון זמן בכל מקרה אני מניחה שלא נשאר לך עוד הרבה, נכון? יום מעולה

בלגן2

New member
../images/Emo6.gif

את הפתקים של כיתה ח' כבר סידרתי
בכל מקרה, עד לפני שבוע הייתי בשכיבה מוחלטת ועכשיו מותר לי קצת להסתובב, אבל לא לעשות דברים פיזיים (כמו לנקות פנלים
). בכל אופן - שכנעתי את הבעל ונסענו לחנות מפעל של חרוזים באזור ואני מקווה להעביר את הימים הבאים בלהשתמש בהם.... תודה לכולן

תודה לך../images/Emo70.gif

ממש שרשור מוזמן. חשבתי לפתוח שרשור על מה לעשות בשמירה ולבקש לצרף קישורים. היה לי ברור שמשחק הבועות יככב... דברים נוספים: פורום אומנות שימושת או אומנות שימושית למתחילים (אם יש לך את מי לשלוח להביא חומרים, כמובן) ואפשר גם פורום אומנות בעוגות (כל זה בגלל שכתבת שמותר לך להתהלך). אישית, כאשר הייתי בשמירה, טרם עידן האינטרנט והכבלים, קראתי המון המון המון ובכלל לא השתעממתי, אבל אחרי חצי שנה אני מבינה שאת שבעה מזה (אני שמרתי "רק", 12 שבועות בשכיבה מוחלטת). אפשר גם להתמכר לבלוגים של אנשים או לאתרים שהם עבורך פנטזיה (לאו דווקא
התכוונתי לפורומי טיולים בחו"ל למשל, אפשר כבר מעכשיו לתכנן טיול גדול לניו זילנד, לדוגמא).

ולגבי טלויזיה: יש כעת ערוץ בריאות

חדש, גם בהוט וגם בYES, זה תחום מעניין. כנ"ל ערוץ הופ הורים שיש בו המון טיפים.

Vicky H

New member
וואו|! אני שכבתי רק שבוע

במיטה וחשבתי שאני מטפסת על עצים עוד מעט. מה שהכי הפריע לי זה שמרוב ששכבתי במהלך היום, לא יכולתי לישון בלילה. ולעניין ההמלצות: יש סוג של תשבץ שנקרא "שחור ופתור". הוא מין סוג של תשבץ הגיון עם מספרים. ברגע שנכנסים לזה, איאפשר להפסיק.

בלגן2

New member
תודה לכולן../images/Emo140.gif

חצי שנה אמנם הייתי בשכיבה מוחלטת, אבל עכשיו באמת מותר לי קצת להסתובב. אני אעזר בכל הטיפים כאן.

happy00

New member
הייתי הריון שלם בשמירה

- השלמתי עבודה סימינריונית, חובה אחרונה לתואר (וגם בגלל מצבי ויתרו לי על הרצאה). - ספרים -קראתי כ-4 ספרים בשבוע, המנוי בספריה בהחלט היה משתלם. - תשבצים, תשחצים, והלהיט היום הוא - סודוקו, ממכר בהחלט. - יצירה - סרגתי כיפה שאח"כ שימשה את בעלי בברית. אפשר לעשות כל מיני עבודות יצירה, או מי שיודעת: לתפור כפתורים, מכפלות וכל מה שמחכה לתיקון. - שינה ומנוחה. - לשבת במרפסת, לזלול גלידה ולהתפנק. - מיון ניירת, סידור ארונות, טופסיאדה של ביטוח לאומי. - וכמובן טלויזיה ואינטרנט יכולים להעביר הרבה שעות. אם היה לי בזמנו אינטרנט, כנראה שהייתי מבלה שעות באינטרנט.

noga30

New member
אפשר לשדך לך משועממת בחופשת לידה

אני בבית עם ניצן וגם קצת מתחרפנת

למעלה