לכל חברי הפורום המעטים שפה.. :)

R K L

New member
לכל חברי הפורום המעטים שפה.. :)

אז קודם כל, אני רק רוצה לדעת משהו, אתם שומעים רקקקקקקק מדונה.. או שיש גם עוד מוזיקה נחמדה שאתם שומעים? למשל אני שומעת Blink 182 Wheatus Limp Bizkit הדג נחש The Offspring Nine Days וכאלה... אני לא שומעת רק מדונה, אני חשובת שמדונה היא אחלה, יש לה גם סטייל ממש נחמד בזמן האחרון! וגמו של T.Z שאלה, בני כמה אתם? מהו טווח הגילאים פה? ו.. עוד משהו... יש לכם איסיקיו? שלי זה 86586038 -קרן-

R K L

אני האמת לא אוהבת בכלל את מדונה אולי יש לה כמה שירים שאפשר לעכל אבל לא הסגנון שלי ו.... 14 וחצי בלי אי סי

נ ו ע ה

New member
מדונה היא הזמרת...

אני אישית מעדיפה לשמוע רק מדונה מאשר המוזיקה המכוערת שיוצאת לאחרונה באמ טי וי....אבל, אני גם נורא אוהבת אייטיס...וחבל שלא שומעים את זה יותר... מה גם...שביחס ללהקות שציינת מדונה היא...אלה והם סתם ``ירוקים בעסק`` ולא ממש שווים...למשל וויטוס, או איך שלא יקראו להם, היה להם שיר אחד טוב והשאר ממש ממש גרועים...אז...תחשבי על זה...

loai

New member
תווח הגילאים פה:

תווח הגילאים פה נע בין 14:00 ל-16:00 יאללה אני חייבת לזוז קוראים לי!

MadonnaFan

New member
I LOVE EVERYBODY!!!

סתם... הכוונה שאני אוהבת ה מ ו ן סיגנונות מוסיקליים, אני אוהבת רוק, R&B, מוסיקת נשמה, פופ לפעמים, אם יש בפופ איזה הברקה נדירה (כמו מדונה למשל). אני גם אוהבת דברים ישנים כמו הביטלס, הבי-ג`יז ועוד דינוזאורים. אני מ ת ע ב ת באבל-גאם-פופ!!!!!!!!!!!!!!! ואני חושבת שסטייל נהדר היה לה מאז ומתיד ולא רק בזמן האחרון, קרן, אבל זה עניין של טעם אישי. @מעין@

loai

New member
אני לא מאמינה, מבלי לשים לב:

אני אל מאמינה!!!! מבלי לשים לב!!! מנהלת הפורום פלטה את שמה????????????????!!!!

loai

New member
ובכן: :p

מעין!!!!!!!!!!! אני מצפה ליצור איתך קשר!!!!!!! הלו! אני פה!!! ותמסרי לי הודעה!!!! בקשר למה ששלחתי לך בקשר לבעיה שלי!!!!!עם התמונה!!!:-( פליז.....................................

loai

New member
@למעין@

אני חושבת שאת לגמרי צודקת! זה עניין של טעם. לשם כך יש את הפורום הזה לא???? כל אחד והדעה שלו!

למעלה