לכל חברי הפורום....- זה לא פרסומת.

לכל חברי הפורום....- זה לא פרסומת.

שלום רב, אני נתקלתי בפורום הזה היום כשראיתי אותו בעמוד הראשי כפורום חדש. יש לי קשר הדוק לנושא בו עוסק הפורום מאחר ולפני כ - 3.5 שנים אני יזמתי והקמתי פורום מיוחד - פורום תמיכה לבני נוער חולי סרטן, בהמשך הוא הפך להיות פורום תמיכה וסיוע לבני נוער חולי סרטן לאחר שהבנתי שהפורום הזה הוא בזבוז אם לא אנצל את הבמה הזו - ובזכותה הצלחתי לעזור לרבים. לפני כמה ימים הודיעו לי רישמית כי הפורום זכה באות "מלאכים ברשת". במשך תקופת הניהול, ואני עד היום מנהל את פורום זה, אמנם אני לא פסיכולוג ולא עובד סוציאלי, אלא אם כן אני מתכוון ללמוד תחום זה, מצאתי את עצמי עוזר או יותר נכון מנסה לעזור ככל יכולתי למי שניתן - כשהניסיון שלי והרצון שלי לעזור - הצליחו להביא באמת לעזרה מעשית. בעבר ניהלתי את פורום צבא וביטחון באתר וואלה במשך כמה שנים ולאחר מיכן למשך כשנה את פורום צבא באתר YNET. אם יש כאן בני נוער שחלו במחלות קשות וזקוקים לעזרה, גםאם מקצועית וללא כל עלות - הם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי ואני אמסור להם את הכתובת של הפורום אותו אני מנהל. יחד עם זאת, אני אמשיך לעקוב אחר הפורום כאן ואסייע ככל שאוכל. רק טוב, אלון לופוביץ

למעלה