לכל חובבי ה-PET SHOP BOYS: שימו
:

לכל חובבי ה-PET SHOP BOYS: שימו ../images/Emo23.gif:

הגיע ארצה האוסף הגדול ביותר בעולם של הלהקה הכולל כמעט 1100 פריטים שונים של הלהקה, מכל מדינות העולם, כולל כל הפורמטים וכל העטיפות האפשריות, כולל אפריקה ופריטים שמעולם לא נראו בציבור. יש לנו באוסף אפילו 3 סינגלים מ-קניה ושניים מדרום אפריקה, מאות תקליטי שדרים נדירים, מאות מיקסים מכל העולם, כל מה שקיים כרגע ברשת להורדה בכל האתרים, ועוד ועוד כולל כל הבוטלגים בכל הגרסאות וכל ההפקות שהפיקה הלהקה לאומנים אחרים בעטיפות מיוחדות שמעולם לא ראו אור. ומדוע זה כל-כך חשוב? האוסף שבו הושקעו אלפי אלפי דולרים, עובר השבחה וסריקה של כל העטיפות באיכות מעולה ולאחר שנסיים את העלתו לשני דיסקים של בלו-ריי, יינתן האוסף המלא לכל דורש - ללא תשלום ובחינם ! אין לנו שום כוונת רווח ואני רוצה שהאוסף הזה יהיה אצל כל מי שאוהב את הלהקה. התשלום היחיד יהיה מחיר הנסיעה שלכם לירושלים ותשלום על דיסק ריק של בלו ריי - כמה גרושים. אני תקווה שבחורף הקרוב נסיים את העבודה על האוסף למען הכלל. כל מי שירצה עותק, יוכל להגיע לירושלים ולקבלו חינם אין כסף. מדובר באוסף הגדול בעולם של הלהקה ובהזדמנות זו אני רוצה להודות מקרב לב לח'ברה הנפלאים בנמל שנתנו כתף חמה וסייעו בפריקת המוסיקה כאשר הם נזהרים על כל תקליט, תקליטון, ודיסק עם אהבה רבה. הפרוייקט הבא על בלו-ריי יהיה האוסף הגדול בעולם של ALAN PARSONS PROJECT שכבר נמצא בישראל.

למעלה