לכל מי שעוד לא יודע...

geostant

New member
לכל מי שעוד לא יודע...

סלקום פותחים רשת GSM חדשה בארץ, וכל מנוי חדש ברשת סלקום יהיה מחובר ל-GSM במקום TDMA ישן... כמו כן יתאפשר ללקוחות קיימים לעבור לרשת ה-GSM. ככה שמי שמתחבר לסלקום לא ממש נדפק כי גם לו בקרוב יהיו כל מיני שטויות כאלה של צלצולים וכו... בכלל אני משער שבגלל זה סלקום יאלצו לתת גימיק חדש... ככה שבטח גם יהיו כל מיני שטויות חדשות.

m e i r

New member
אתה בעצמך לא יודע

כל מי שקונה היום סלקום מתחייב שלא לעבור לGSM ב18 חודשים הקרובים. כנ"ל גם מי שמשדרג בסלקום.

m e i r

New member
אין מה להתווכח

תיגש לנקודת מכירה של סלקום ותבקש לראות חוזה הצטרפות לרשת ותראה שזה אחד התנאים. נדמה לך שסלקום תסבסד לאנשים מכשירים לGSM? היא תעשה מה שפלאפון עשתה כששדרגה רשת, נתנה לאנשים להישאר ברשת הישנה וכשרצו לשנות, חייבה אותם לשלוש שנים בהחלפת מכשיר. BEWARE.

geostant

New member
באמת אין על מה להתווכח...

ביום שבו תושק רשת ה-GSM של סלקום יצא גם חוזה הצטרפות חדש, אם היית טיפה חושב היית מבין למה הם עושים זאת... ואני כמובן יסביר לך למה. הרבה אנשים כבר יודעים על זה שהם ישיקו רשת GSM וכמובן כל אחד רוצה לקבל משהו יותר טוב מהקיים והקיים זה TDMA ולכן הלקוח הקטן היה חושב "אחחח למה להצטרף לסלקום עכשיו שאפשר בעוד כמה חודשים להצטרף לרשת ה-GSM" ולכן סלקום חשבו על זה וגורמים לחשוב כי לא כל אחד יצטרף לרשת ה-GSM שלהם, ופה אתה גם נפלת. מה אתה חושב שהם פותחים רשת GSM חדשה סתם ?!?!?!?!?!??! הם עושים זאת: 1) כי אין להם כמעט מקום בשרתי ה-TDMA שלהם 2) רשת GSM לתפעל אותה יותר זול, אך הציוד עצמו יותר יקר 3) רווחים יותר גדולים ! כל ה-SMS וכל השטויות של הצלצולים והאיקונים מכניסים הרבה כסף לאורנג בימים האלה. כמו שאמרת אתה, אין על מה להתווכח.

m e i r

New member
כשיהיה GSM...

כשיהיה GSM זה ברור שהחוזה ישתנה, אבל אתה כתבת שלא צריך לחשוש להיכנס לסלקום כי יהיה להם GSM אז ציינתי שמי שיקנה מכשיר היום, TDMA שלא יצפה זסלקוץ יחלפו לו את המכשיר במעבר לGSM אלא שיבין שהוא תקוע לפחות לשנה וחצי.

1אריאלה

New member
כנראה שמי שלא יודע זה אתה!

רשת הTDMA מתוכננת לעבוד עוד הרבה שנים....... לא כל אחד יוכל לעבור לGSM. ובטח שלא בחינם

m e i r

New member
אריאלה זה מה שאמרתי

אבל כנראה שמרוב שנאה את מטומטמת מכדי לקרוא את זה כמו שצריך. אמרתי שמי שקונה TDMA לא יוכל לעבור לGSM 18 חודש לפחות, ולא אמרתי שסוגרים את הTDMA.

1אריאלה

New member
המטומטם זה אתה!

התגובה לא היתה אליך! מה לעשות שהמערכת לא יודעת לשייך את התגובה, אלא להצמיד אותה לתגובה האחרונה?

m e i r

New member
אריאלה אני מתנצל

אבל א. אני לא מטומטם. ב. כשאת מתייחסת, תגידי על מה את מדברת או לפחות למי את מגיבה.

momi2004

New member
ממש יופי של רמה אנושית בפורום

את אמורה להיות עובדת סלקום ?! מצטער, מהרגע הזה אני כבר לא מאמין למילה אחת שאת אומרת.

Big N

New member
יש כאן אי הבנה ברור של מי הגיב למה

אז אתם יכלים לסגור את הנושא בסליחה הדדית (לא בסליחה עם סימן שאלה של כאילו דה כזה)

geostant

New member
תראי לי מילה אחת...

שמרמזת על זה שאמרת שסוגרים את רשת ה-TDMA ??? אני לא מצליח למצוא הודעה שרשמתי שסוגרים אותה. ואני יכול להוכיח לך שכאשר רשת ה-GSM תפתח אני אישית עובר ל-GSM ברשת סלקום, למרות שיש לי גם אורנג´.

למעלה