לכמה חוגים הילדים שלכם הולכים?

לכמה חוגים הילדים שלכם הולכים?

ולכמה מתוכם אתם מסיעים אותם? חשבתי על זה, שאני ממש משמשת כ"מונית הבית" בימים שאני לא עובדת עד מאוחר. איכשהו, השנה, יש לילדים שלי חוג בכל יום. חס וחלילה שלא ייפול חוג על אותו יום. הבננות מתעמלות 3 פעמים בשבוע ואח"כ עוזרות לאמן והבחורון מתעמל פעמיים בשבוע ויש לו גם חוג שחמט. כיוון שמודיעין לא ממש חברותית מבחינת מערכת האוטובוסים הפנימית, ומוניות זה פשוט הון, אני מוצאת את עצמי במכונית מ- 3 עד לפעמים 8 או 9 בערב, לוקחת, מחזירה, מסיעה, מביאה... וכל זה, בלי לקחת בחשבון שמדי פעם הם רוצים לקפוץ לחברים וכד'.

AY1

New member
אני לא מאמינה הוצאת לי ההודעה מהמקלדת

לי יש "רק" שני ילדים , החוגים שלהם מחוץ למושב כך שכל יציאה זה מינימום שעה וחצי שמתוכן אני מתייבשת 45 דקות מינימום ברכב עם הילד השני וזה 3 פעמים בשבוע

dafdaf

New member
כרגע רק ארד פעם בשבוע

מורן עדיין קטן לחוג אז יש לנו עוד שנתיים של רוגע בעינייני חוגים.

AY1

New member
הבת שלי מגיל 3 דורשת חוגים ../images/Emo13.gif

הילהל

New member
למזלי יש חוגים בצהרון

משחבים ואנגלית בימים א'+ד' קארטה ביום ג' הכל מגיע אליהם בימים האלה הוא נמצא בצהרון קצת יותר (עד 17.30-18.00 תלוי ביום) ואני לא צריכה להסיע

יש לנו חופשי חודשי וכרטיסיה

ואנחנו נוסעים לחוגים/תרפיות באוטובוסים - יום ראשון ריפוי בעיסוק (מנצלת את הזמן לשחק עם הבן הקטן בחוץ) יום שני אצל אבא שלהם ויש לגדול אייקידו יום שלישי יש תרפיה באומנות (מנצלת את הזמן לשחק עם הבן הקטן בחוץ) או טיפול משפחתי ואז אנחנו מגיעים מוקדם לת"א, משחקים כדורגל לפני ואחרי הטיפול עושים עושים טיול כיפי הביתה ברכבת. יום רביעי אצל אבא שלהם יום חמישי אייקידו (יושבת עם חברה בחוץ ומעסיקות ביחד את הבן הקטן) אני מניחה שהיה לי יותר קל אם הייתי ממנועת ולא נסחבת באוטובוסים/רכבות, אבל אנחנו הופכים את זה לכיף (ותודה לאלוהי ה MP3
). אותי זה מתיש

אלינקה

New member
שניים

ריפוי בעיסוק בבקר ורכיבה טיפולית אחה"צ ואני הנהגהת כי זה בזמן שאני לא עובדת

אחה"צ זו משמרת שניה

מהשעה 4 אינ שמה כובע של טמבלית ומסיעה חושבת איך לתמרן ואיך לתפוס 2 ציפורים במכה אחת הגדול הולך לצופים ולכדורגל פעמיים בשבוע הכדורגל ברעות מזל שאפשר להוריד אותו בביס ברעים ומשם הוא חוצה את השביל לבד...תודה לאל שנחסך לי הסיבוב המטורף הזה פעמיים בשבוע מספר 2 בהיררכיה הלך לקורס שחיה בפארק המים עינוי עינוי עינוי היה צריך לחכות 40 דקות עם מספר 3 בהיררכיה (10ח') בידיים ועוד יותר מחצי שעה עד שהוד מלכותו יסיים להתקלח בגלל שאני לא יכולה להכנס למלתחות אז עמדתי בפתח וצעקתי לו בשמו שיצא כבר (כ.א.שלו, מותר לקלל בראשי תיבות?) וזה

הגדולה (בת 8) הולכת לחוג התעמלות פעמיים בשבוע

הקטנה (בת 4) הולכת לחוג פעם בשבוע. את הגדולה אנחנו מסיעים ומחזירים, אבל כנראה שנתחיל לעשות תורנות עם חברה שלי שהבת שלה גם בחוג. את הקטנה אנחנו מסיעים ומחזירים.

לי M O R

New member
אצלי במקרה הזה זה הכי פשוט שיש...

כי המועדון נמצא מול הבית ואני זאת שמנהלת את המועדון, ודואגת שהחוגים יתקיימו בו ולא במקום אחר לטובת כל ילדי המושב.

שירי ל

New member
אחת ל-3 חוגים, אחת לחוג אחד.

יש חוג אחד במרכז ת"א שאני מסיעה בד"כ ובזמן ההמתנה טל ואני יושבת בגלידריה ומעבירות שעה בכיף יום אחד יש לשתיהן חוג באותו מקום כך שאני לוקחת אותן ובזמן שהן בחוג אני בד"כ מנצלת את הזמן לעשות קניות ויש חוג אחד שהוא באוניברסיטת ת"א וצריך לחכות שעה וחצי ואז סבתא מסיעה אותה במונית. אמנם זה עולה לי המון מוניות לאוניברסיטה הלוך חזור אבל אם אני מסיעה אותה זה סיבוב של כמעט 3 שעות וזה טירוף מבחינתי.

תאירU4

New member
אצלי....

לניר הולך לחוג אחד שכולל שני אימונים ומשחק אחד - כדורסל,ופעולה בשומר הצעיר פעם בשבוע. טלאי הולך לחוג טניס פעם בשבוע, כדורסל פעם בשבוע / פעמיים בשבוע (פעם בשבועיים) יש להם אפשרות לבחור בשלושה חוגים בכל שנה זה המון במיוחד כשמוסיפים את הפעילויות שיש להם אחה"צ בתלתונים ופעולות בשמו"צ, בקיצור הם ממש ממש בקושי בבית לפני השעה 18.30 אבל הם מרוצים עד הגג ואני ממש ממש מקפידה שיכינו ש.ב. בערב למרות שזאת שעה ממש קשה בשבילי לפקח על הכנת הש.ב. מזל שאנחנו קיבוץ ובקושי יש ש.ב.

מרגוש

New member
חוג אחד בלבד כול אחד

הבנות רוקדות פעמים בשבוע והבן בחוג דרקונים ומבוכים (טוב שהוא יודע מזה אומר כי אני לא הצלחתי להבין) בנוסף פעם בשבוע שיעור פרטי באנגלית לבנות. אני חושבת שלא צריך להגזים עם פעילויות אחה"צ כי זה זמן שצריך להכין ש.ב. וחברים. אצלנו כול החוגים במרחק הליכה מהבית אבל גם ככה אני מסיעה אותם הרבה

זוכרת את הקיטורים של אבא שלי....

כמה הוא חיכה שכבר יהיה לי רישון ושאחליף אותו בתפקיד.... אצלנו יש חוג אחד (אצל אמא שלה) ככה שאני לא משמשת הנהגת שלה....

מיכל754

New member
הילדים

יערה הולכת לחוג ריקוד פעמים בשבוע ורועי לחוג גודו פעמים בשבוע(אבל זה באותו המבנה ובאותו הזמן כך שזה נוח) בנוסף לזה יערה ורועי הולכים לחוג שחיה פעמים בשבוע וגם זה ביחד. אבל לאסוף 4 ילדים מהגנים ביחד עם 2 הבנות הקטנות זה גם לא קל

hanchuk

New member
ספרתי נכון../images/Emo35.gif

6 ילדים ואת עובדת מחוץ לבית? וואו!!!!!!!

מעיןבר

New member
אצלינו

בת 4 וחי - חוג אחד, היא ועוד חברה מהבניין - אני אוספת מהגן את שתיהן ישירות לחוג והאמא השניה מחזירה. ניסינו לשלב עוד חוג השנה אבל לא הצליח לנו, היא לא רצתה. בגן יש גם פעילויות של חוגים אז אני לא בעד ערבים עמוסים. כללית, אני רואה סביבי ילדים שהחיים שלהם נעים מחוג לחוג וזה נראה לי נורא. אני זוכרת שנה אחת כזאת שלי כילדה שפשוט היתה מתישה. אם היא תבקש אני אזרום איתה, אבל כרגע לשמחתי זה עדיין לא עסק מסובך. לשמחתי הרבה הצופים זה ממש מתחת לבית שלנו, אז בעוד אי אילו שנים כשזה יגיע היא תלך לבד
.

ר של דן

New member
אצלנו

הגדולה בחוג בלט- פעמיים בשבוע הבינוני פעם בשבוע קלינאית תקשורת ופעם בשבוע מרפאה בעיסוק, ואי לכך אין לי אפשרות לעוד חוג. הקטנה לא הולכת לשום חוג, היא עוד קטנה. אין לי זמן לעוד חוגים לילדים, למרות שהם היו רוצים.

למעלה