ללמוד בקבוצה, ללמוד לבד

Mנטה

New member
ללמוד בקבוצה, ללמוד לבד

מה יותר נוח לכם ? מה יותר אפקטיבי ? מה הופך לימודים בקבוצה לאפקטיביים ? מה הופך לימודים לבד לאפקטיביים ? מה יותר כייף ?

לי, יותר נוח ללמוד לבד,

מכיוון שככה לא מתפתטים וצוחקים עם חברים, מרכלים וכל זה תוך-כדי למידה מהסיבה שזה מוציא אותך מריכוז - לכן, יותר משתלם ללמוד לבד, בתנאי שמתרכזים כמובן. ברור שיותר כיף ללמוד עם חברים, אין על זה התווכחות.

jbu

New member
לצערי הרב../images/Emo10.gif

אף אחד לא רוצה ללמוד איתי

jbu

New member
אין לי חברים שרוצים ללמוד איתי ../images/Emo10.gif

פשוטו כמשמעותו, אין מישהוא שרוצה ללמוד איתי בפעם האחרונה שקבעתי ללמוד עם מישהוא הוא רב איתי מסיבה מסוימת (אין לי מושג למה ועל מה). וזה ממש חבל כי יש לי תפיסה מהירה אבל בגלל שאין לי עם מי להחליף חומר (
בב"ש תמיד יש עם מי) ההשגים שלי ממש נפגעים, זה באמת מתסכל שאין ממי להשיג שעורי בית, כולם דואגים לתח* שלהם ולא מוכנים להביא לי את המחברת

jbu

New member
חשבתי שזה בגלל

שיש לי את הכתב הכי מכוער ולא מובן בעולם, ככה שאני לא אחד שמחלפים איתו מחברת. יכול להיות שזה בגלל זה

יונה שו

New member
יש אפשרות אחרת

שאולי תספר מהלך של לימוד כזה, כלומר, ספר עם כמה פרטים שתוכל מה קורה כשאתה לומד עם חברים. יש סיכוי שכך ניתן להבין משהו. הרי לא נוכל לשאול את החברים שלך למה זה לא עובד טוב, אם תתאר, אולי אפשר יהיה לעזור. תנסה.

jbu

New member
ננסה פעם שלישית:

אני אף פעם לא למדתי בקבוצה! אין לי עם מי==>אני לא לומד עם חברים===>אין מפגש כזה.

omri-segal

New member
שניהם די בעייתיים מבחינתי

אם אני לבד, אני בד"כ לא מוצא מה שיגרום לי להתחיל ללמוד. אם זה בקבוצה - אם יש יותר מדי אנשים, אני לגמרי מאבד פוקוס ושוקע במחשבות (ADD). מבחינתי גם 3 יכול להיות יותר מדי. עם עוד מישהו - לפעמים טוב לפעמים לא... אם הוא מבין יותר טוב ממני, לרוב הוא לא יתעכב על להסביר לי. אם אני יותר טוב, אז בכיף לעזור ולהסביר, אבל לפעמים זה לוקח הרבה יותר מדי זמן, ואני לא מספיק לחזור על כל הנקודות החשובות. בד"כ, למצוא מישהו באותה רמה זה בעייתי... תמיד יהיו הפרשים, וזה תמיד יהיה בעייתי...

למעלה