למה אני לא אחר \ אלי גל (2005 קיץ)

280388

New member
למה אני לא אחר \ אלי גל (2005 קיץ)

כל אחד בוחר דרך, אהבה, מקצוע, ואני בחרתי לא לבחור. הרוב מעדיפים סירה עם מנוע, אני בחרתי בידי לחטור. כשהרוב יעדיפו לישתוק, אני אדבר. כשהרוב יעמדו לבכות, אני אתבדר. ואחרי דברים שכאלה, אין פלא שאין לי חבר, ואחרי דברים שכאלה, למה אני לא אחר? _____________________________ שיר שנכתב אחרי שיחה עם ידידה מאד קרובה שמאד עזרה לי להשתנות חזרה למה שהייתי לפני כיתה ח'.... והנה עוד אחד... לפקוח עיניים\ אלי גל (אוגוסט 2005) לפעמים צריך לפקוח עיניים ולהביט סביב במבט אחר. לפעמים צריך לנסות משקפיים של קרוב, של שכן, של חבר. לפעמים כשפותחים עיניים זה כואב. המראות מזעזעות את הלב. אך תמיד זה כך במציאות, חיים - זה לא כ"כ פשוט.

280388

New member
והנה אחד ישן....

ANGELS CRY (בכי מלאכים) שיר לזכרו של יצחק רבין. דמעות משמיים, בכי מלאכים. הו, אלוהים, אמור לי, מדוע הם בוכים. Oh my lord please, don't let the angels cry, bring the peace forever, and stop the wars this time. תנו לעצב לעבור, להתחלף עם השמחה, (אנו) ניסה תפילה לזיכרון, (ואתה) תיתן לנו ברכה, Oh my lord please, don't let the angels cry, bring the peace forever, and stop the wars this time. לאן הלכו השאיפות, לאן נעלמו החלומות, ואיכן אותו אדם כעת, והריי הוא מת... Oh my lord please, don't let the angels cry, bring the peace forever, and stop the wars this time

למעלה