למה אני לא יכולה להגיב בשרשור?

שושו 16

New member
למה אני לא יכולה להגיב בשרשור?../images/Emo53.gif

אנא אל תגרמו לי לעזוב אין לי זמן חופשי לבזבז על ענויים כאלה................. -שלום-ית
.

שושו 16

New member
אמנם זכיתי לדבר עם הבוסית../images/Emo24.gif

והיה כייף לשוחח איתה ואת מקסימה ,דורית. אבל עכשיו כשניסיתי לענות על הודעתך המופיעה בעיגול לבן, נתקע לי המחשב ואז הגבתי להודעה עם סימן כחול. למה זה ככה? דורית אנא הסבירי ל"סתומה".............. בנתים הספקתי לצעוד לים לרדת לבית הקפה שם, לפגוש חברים - לשתות קפה וקרני שמש מחממות במשך שעתיים והיה מה זה כייף. אבל אני כבר מתגעגעת לבעלי שנמצא בצפון הקפוא ומחר ב-6 בבקר כנראה שאנהג לבד עד חצור וזו הפעם הראשונה שאני נוהגת לכזה מרחק לבד. אבל נקוה שיהיה בסדר. ואני מקוה שאסתדר עם הבית החדש והרגליו....
.......... יום טוב -שלום-ית
ושוב תודה לדורית

אין שום סיבה שלא תצליחי להגיב . אם זה ימשך

אפנה לתפוז. שמחה שנהנת על חוף הים, גם לי היה כיף לדבר איתך. צריך להמשיך כך. סעי בזהירות לחצור.
הרי את מכירה את הדרך וככל שתשכימי לצאת תהיי לפני עומס התנועה של הבוקר. מחכים לך כאן

שושו 16

New member
תודה דורית

בנתים שמואל לא רוצה שאנהג לבד ובני חולה אז נראה מה יהיה. ביי בנתים -שלום-ית

שושו 16

New member
דורית ניסיתי עכשיו להגיב

להודעה של רונית אז הופיעו לי חלונות ריקים של הסמיילים ולחצתי שלח וזה נתקע ולא עבר. מה יהיה ? -שלום-ית

dlia2004

New member
שלומית, את צרכה לענות למי שאת רוצה

בשרשור,לא לפתוח הודעה חדשה,קצת סבלנות והכל יסתדר ונתרגל לביצועים החדשים

שלומית אל יאוש גם ללמוד את האלף בית לקח זמן

בקרוב תגלי איך המשחק פה זורם. ואז בודאי גם תהני

דוריתי גם לך יש דודיי שינה../images/Emo35.gif

אני מנסה להרדם כבר שלוש שעות ונאדה....קר לי....לא מרגישה טוב, צמרמורות וכאב חד בגרון וזה שלידי נאנח כל הזמן מאותם סימפטומים רק שהוא כבר קיבל אנטיביוטיקה היום בבוקר ואני הולכת לסבול ככה עד מחר
והיום בצהריים הזמנתי את כולם לחמין מה יהייה? איזה באסה.

ירדתי למטבח , בקושי עליתי חזרה במדרגות

כי כל השרירים כואבים לי....הכנתי לי חליטה של בצל מגורד על פומפייה דקה בכדי שיהייה מיץ, הוספתי כף דבש ולימון כמו שקראתי באתא של "תרופות סבתא" שעוזר לכאבים חזקים בגרון....שתיתי את זה ....איחססססס, טעם נוראי ועכשיו אני מחכה שבאורח פלא ייעלם הכאב....ככה כתוב.....בינתיים כמו שסבתא שלי היתה אומרת " אה נחטיגטוג"

batiarr3

New member
רונית-תרופת סבתא לכאבי גרון :

לימון פרוס וצלוחית סוכר לטבול את הלימון בסוכר ולאכול א.ויטמין סי טרי ב.הסוכר מגרד את מה שנוצר בגרון ומנקה את הדלקת שעלולה להיות

batiarr3

New member
חחח תכניסו מעלית,זה נחוץ בגילינו המופלג../images/Emo204.gif

זה בדיק מה שעשינו...קנינו ../images/Emo82.gif עם מעלית

למרות שגילנו עוד לא כזה מופלג החלטנו שדי לנו 26 שנה לגור בבית פרטי שתי קומות והבית החדש יהייה סוף סוף שטוח עם מעלית ואין לי סבלנות לחכות שנה וחצי

stp51

New member
טוב רונית, ממזמן לא שמעתי את אימרת השפר הזו

batiarr3

New member
כנראה היא מתכוונת ש -

את חוזרת על החוסר סבלנות לשנה וחצי הקרובות חהחהחהחהחהחה

למעלה