למה הזריקה כ"כ שורפת לי.

מצב
הנושא נעול.

ריטה1

New member
למה הזריקה כ"כ שורפת לי.

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
לא זוכרת שבפעם הקודמת הרגשתי ככה.(אמנם זה היה לפני 7 שנים, ואלי אני טועה...) היום הזרקנו 2 אמ' של דקא. הוצאתי אותן מהמקרר לאיזה חצי שעה, ביקשתי ממנו להזריק לאט, בפעם השניה כבר רציתי שיזדרז, החומר ממש שרף לי, וגם אח"כ המשיך לשרוף ונשאר לי אדום ובונקלה כזה במקום של הזריקה. יש לכן אולי טיפים להזרקה לא כואבת?

משה32

New member
שימי קרח אחרי ההזרקה

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
לא זוכרת שבפעם הקודמת הרגשתי ככה.(אמנם זה היה לפני 7 שנים, ואלי אני טועה...) היום הזרקנו 2 אמ' של דקא. הוצאתי אותן מהמקרר לאיזה חצי שעה, ביקשתי ממנו להזריק לאט, בפעם השניה כבר רציתי שיזדרז, החומר ממש שרף לי, וגם אח"כ המשיך לשרוף ונשאר לי אדום ובונקלה כזה במקום של הזריקה. יש לכן אולי טיפים להזרקה לא כואבת?
שימי קרח אחרי ההזרקה

שינובו

New member
ריטה

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
ריטה
הדקא אכן שורף... אפשר ל"הקפיא" את המקום לפני עם קוביית קרח לכמה דקות, ואפשר גם למרוח אמלה (משחה מאלחשת). זה מקל על כאב ההזרקה וגם מעט אחרי, אבל הדקא בהחלט עושה אדום ושורף... אגב, למה 2 אמפולות? בד"כ המינון הידוע לי הוא אמפולה אחת - כדאי אולי לברר שוב. בכל מקרה, אם את צריכה להזריק 2 אז כמובן תזריקי אותן במרחק אחת מהשניה. בהצלחה!

ריטה1

New member
אני צריכה להזריק 4 ימים 2 אמפ'

ריטה
הדקא אכן שורף... אפשר ל"הקפיא" את המקום לפני עם קוביית קרח לכמה דקות, ואפשר גם למרוח אמלה (משחה מאלחשת). זה מקל על כאב ההזרקה וגם מעט אחרי, אבל הדקא בהחלט עושה אדום ושורף... אגב, למה 2 אמפולות? בד"כ המינון הידוע לי הוא אמפולה אחת - כדאי אולי לברר שוב. בכל מקרה, אם את צריכה להזריק 2 אז כמובן תזריקי אותן במרחק אחת מהשניה. בהצלחה!
אני צריכה להזריק 4 ימים 2 אמפ'
ואח"כ אני עוברת ל-1. עשינו את הפרוטוקול הארוך והזהה והמנצח של הג'ינגנג'ה הקטנה שיש לי בבית. תודה על הטיפ אני אקנה את זה היום בסופר פארם

את הטיפ משלי כבר כתבתי כאן בעבר

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
את הטיפ משלי כבר כתבתי כאן בעבר
והוא להעביר את הדקא מהמזרקים המוכנים למזרק עם מחט נורמלית שקונים בבית המרקחת או מקבלים מהאחיות. אם תעשי את זה, תגלי שחלק ניכר מהבעיה הוא המחט הבלתי אפשרית שבה מצוייד המזרק המוכן הזה, שמתאימה יותר להזרקה תוך-שרירית לסוסים מאשר לתת-עורית לבני-אדם... לא שהחומר עצמו הוא תענוג גדול, אבל דווקא בגלל זה יש את כל הסיבות להקל איפה שאפשר. מעבר לזה, אמלה זה תמיד רעיון טוב.
מחכה לשמוע שהתגברת ושהשד לא נורא כל כך. עתליה

גם לי הדקא שרף נורא

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
גם לי הדקא שרף נורא
וגם אני הדחקתי את זה (כמו עוד הרבה דברים, מסתבר) מהטיפולים של לפני 6 שנים.

ריטה1

New member
טוב קניתי את האמלה אבל עכשיו יש עוד בעיה

למה הזריקה כ"כ שורפת לי.
טוב קניתי את האמלה אבל עכשיו יש עוד בעיה
צריך למרוח את זה שעה לפני הזריקה. שעה לפני הזריקה מבחינתי, היא שאני על ההסעה הביתה, עם עוד אנשים, תארו לכם את הסיטואציה הבאה: כולם יושבים במונית, ואני פתאום ככה בנונשלנטיות מרימה את החולצה, מראה לכולם את הבטן הלבנה והמנוקדת שלי, מורחת לי משחה ומכדה בפלסטר. כשהם שואלים למה זה, אני אענה "זה בישביל שפחוד יכאב לי כשבעלי יזריק לי", נראה לכם שאם אני גם עיפה בסוף יום העבודה הם יבינו לבד שזה לא סמים? אני מורחת שעה וחצי לפני, כשאני עוד יכולה ללכת לעשות פיפי לפני הנסיעה, אבל זה לא ממש עוזר. מזל שהיום כבר עוברים לזריקה אחת. קראתי את הפרוטוקול שלי, וראיתי שאני ממשיכה עם הדקא עוד ים בזמן. איכס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה