למה הפורום מת?

segboy

New member
למה הפורום מת?

חבל שהפורום של האמן הכי גבר-גבר בארץ כזה מת! תנסו להחיות אותו, תעשו שירשורים נחמדים, שאלונים, חוויות מהופעות, כל מיני דברים שיגרמו לאנשים שפעם בכמה זמן מסתכלים על הפורום להישאר פה יותר וככה יהיה כיף להיכנס לפורום!! אני ינסה בשירשור חביב!! זה או זה
מה אתם מעדיפים? את "סרט" או את "אוחתכ בייבי"? מוזמנים לפרט לאורך למה בחרתם מה שבחרתם, מה הוא עושה לכם כשאתם שומעים אותו, אם הייתם רוצים ליהיות בהופעה שהוא מתנגן בה, וכל מה שעולה על רוחכם...

timmy2120

New member
יש עכשיו את מונסון ב24!

חוץ מזה, הייתי רוצה שברי יופיע כבר באיזור המרכז. מספיק עם ירושלים.

timmy2120

New member
עכשיו יש את עיר מקלט!

מקודם היה את "מה שעובר עלי" ואת "אהבנו" ועוד שירים טובים מהניינטיז. צריכים לתת לאמנים האלו קצת יותר כבוד מאשר שידורים בטיסת לילה של ערוץ 24...

קיר קמט

New member
כותבים אנסה

ואני עם סרט.. לא יודע, יותר נותן בראש. הפתיחה המוזרה, זה פשוט זה.

Chen Shesek

New member
למה הפורום מת?

אני די בטוחה שזה בגלל שברי לא היה פעיל מי יודע מה (לא התכוונתי לשיר עם דודו טסה, אלא לאלבום חדש, או משהו ממש ממש רציני בסגנון). וחוץ מזה זה לא שהפורום ממש ממש ממש לא קיים ואין פה ממש אף אחד, ראית שאת פותחת שירשור ומגיבים לך. לגבי השאלה- אוחתכ בייבי. אהבתי אותו יותר. גם את סרט אהבתי אבל אני מעדיפה את אוחתכ.

lollapalooza

New member
סרט.

כי הוא פשוט טוב יותר. ואוחתכ בייבי זה השיר היחיד שממש מעצבן אותי באלבום המופלא שבו הוא מופיע.

Drorrrrrr

New member
לא יודע

אני אוהב את שניהם. נראה לי שאני יותר אשמח אם ברי יתחיל הופעה עם: "אוחתכ".

Chen Shesek

New member
איזה מופע אקוסטי?

מחר יש אקוסטי... בחוצות היוצר זה לא היה חשמלי?

אופס..סורי שהטעתי אותך..אני פשוט עדיין מהופנט

מהופנטת* מההופעה האקוסטית שהייתה בירושלים..היא הייתה אומנם מזמן (פברואר) אבל הייתה מאוד מרשימה...

למעלה