למה עברנו- הסיפור המלא

נועם@בת

New member
למה עברנו- הסיפור המלא ../images/Emo46.gif

מאז המיזוג של וואלה עם יואל, עבר ניהול הקהילות לידיים של וואלה. בלשון המעטה אגיד שרוב המנהלים של יואל היו מאוד לא מרוצים מדרך הניהול. המעבר למערכת החדשה היה טראומתי לכולנו. מנהלים רבים פוטרו, ופורומים נסגרו בלי כל התראה מראש, ובלי הסבר או התנצלות. מי שעקב קצת אחרי כתבות בעיתונים ואחרי שמועות שרצו באויר, יודע שהיו מספר מנהלים שהתארגנו במטרה לשנות את המצב, ובמקביל ללנסות לעבור בצורה מאורגנת לפורטלים אחרים. נערכו שיחות רבות עם המנכ"ל של וואלה, וכם עם תפוז וואי-נט, ובסופו של דבר הוחלט לתת עוד חודש צ´אנס. החודש עבר, ושום שינוי לא נראה באופק
נמנעתי בכוונה מלהעלות את הנושא בפורום, כי הפורום נועד לגולשים, לא לליבון בעיות של מנהלת מול ההנהלה. אבל מי שמכיר אותי ידע שאני מעדיפה לעבור לתפוז. ושמע על כל ההתלבטויות שלי לאורך כל השבועות האחרונים. אני אישית לא הצלחתי להתרגל לוואלה, ותאמינו לי שניסיתי
כמו הרבה אחרים כתבתי פחות, כמעט ולא הכנסתי הודעות ראשיות, ורק עניתי פה ושם כשהיה חיוני. גם בצד של המנהלים מול וואלה- לא רוויתי נחת, אבל זאת כביסה שלא מכבסים כאן. מאחר ולא הסתרתי את כוונותי, הם מן הסתם הגיעו בדרך זאת או אחרת למנהלת הקהילות, שהחליטה לא לתת לי את התענוג לעזוב, אלא פשוט חסמה אותי מבלי להודיע לי. אתמול ניסיתי להכנס לפורום דרך הרשאת הניהול שלי- וגיליתי שאני חסומה. בפורום נמחק שמי כמנהלת הפורום, וכל ההודעות "האדומות" שלי חזרו להיות כחולות. היא גם פנתה אתמול למישהי בבקשה שתנהל את הפורום במקומי. עד רגע זה, לא קיבלתי מהנהלת וואלה כל הסבר/ נימוק/ התנצלות/ נזיפה... כלום. לא שנעלבתי או משהו, זה היה מאוד צפוי, ותואם את דפוס הניהול שלהם. אז הנה אנחנו כאן. יושבים בפרדס, בצל עצי התפוז וסוף סוף יכולים לתת חיבוק אמיתי
ועוד בעברית
ברגע שתשתלטו על עניין ההודעות הקופצות, תשכחו שהכרתם משהו אחר.
נועם

בהחלט לא נעים לקרוא ../images/Emo10.gif

אבל אני כולי תקווה שהפורום החדש יהיה בית קבע לכל מי שצריך וזקוק, ובקרוב מאוד יהיה מעבר מאסיבי של זוגות לפורום "הריון אחרי". שולחת לך
סיגל ושימחוש´

נועם@בת

New member
אז עכשיו אני חושבת שאני יכול ../images/Emo1.gif

לקפל את שני גורי החתולים החדשים שלי, וללכת סופסוף לישון, כי אני ערה כבר 24 שעות
נו, שויין, שוב תירוץ למה לא שטפתי את הבית ביום חמישי D-: תנסו להפיץ את ה"בשורה" לכמה שיותר אנשים נשים וטף.
נועם ~שכבר רוא הכל כפול~

עידית ד

New member
גם סידרת לנו שוב חיבוק ../images/Emo24.gif

וגם שני גורי חתולים!!!!!!
זהו אני שלך לעד
לילה טוב.... עידית

תתחדשו על החתולים.

לצערי הרב, לא נוכל להפגיש אותם עם פאלקור ופיץ´ שלי, כי אנחנו לא רוצים החרפה במצב הבטחוני (שגם כך הוא על הפנים...). ספרי לנו עליהם. סוג, גיל, שמות, מאיפה הם, מה קרה שהחלטת/ם להביא שני ווילדע-חייאס´ הביתה, וכו...

יפעתי&

New member
נועם מתוקה - תתחדשי על הבית החדש ../images/Emo39.gif ../images/Emo24.gif

איזה כייף פה, ממש בית יפה סידרת לנו וגם סמיילים בהודעה...
שיהיה בהצלחה ושלא יעשו לנו פה צרות... אוהבת אותך יפעתי

יפעתי&

New member
עניתי לך למייל, אני כבר הולכת לשלוח

בשנית, לא ברור לי. בכל אופן, אני כרגע בהפוגה, עשיתי לפני חודשיים או קצת יותר החזרה של מוקפאים שכשלה והסתבכה לי עם דלקות וכאלו, אז אח"כ הוא עשה לי בדיקות והיסטרוסקופיה וצריך לנסות שוב אבל זה כבר יחכה לאחרי החגים, ביתניים אני פה לתמוך בכולן כי אני יודעת כמה זה חשוב... וגם כי טוב לי פה, מרגישה בבית

ברוכים הבאים לפרדס של ../images/Emo43.gif !

פורום האופנועים בתפוז (לשעבר ביואל/וואלה - שנטש מאותן סיבות) מאחל לכם בהצלחה בביתכם החדש תחת עצי התפוז...
נכון שפה הרבה יותר נעים ? (פה לא צריך לגלוש מול פורום שנראה כמו דף יתרת חשבון...עם מינוס בתחתיתו..
)

נועם, אלפי תודות ../images/Emo33.gif ../images/Emo33.gif ../images/Emo33.gif

התקשרתי היום למכון פוע"ה לאחר שנתת לי את המספר שלהם. אני מצטערת שלא יצרתי איתם קשר עוד קודם.
הם פשוט מקסימים
לאחר שיצרתי איתם קשר הם חזרו אלי פעמיים לשאלות וחלקי תשובות, ואחר כך הזמינו אותי אליהם. פשוט כיף שיש אשים כמו במכון פוע"ה
אלפי תודות. שרה

לא יודעת למה יצאו טלפונים, ../images/Emo12.gif

הלכתי לפי ההוראות שלך, לחצתי על הסימן של
ואפילו היה רשום תודה. אז למה יצא טלפון
בכל זאת כוונתי הייתה
מקוה שהפעם הצליח

אולה *

New member
נועם, טוב שלא נעלבת, כי הם לא

שווים את ביזבוז האנרגיות שלך ושל כולנו.
אנחנו נסתדר לנו נהדר כאן, בלעדיהם. איתך. ובאמת, בזמן האחרון התגובות שלך היו חסרות לי מאוד. אלף נשיקות
ממני. אולה.

למעלה