למה???????????

sara1994

New member
למה???????????

אני זכיתי במקום הראשון אצל לירון ואני לא קיבלתי שום פרס על זה!!! וגם כשאני קיבלתי תניקוד הכי גבוה מכולם כולל כולם!!... זה ממש לא פייר מיקי הגיעה רק למקום השני היא זכתה באייפון!!!... למה אני לא קיבלתי כלום?!?!?!? וכן אני מתקוונת לפרסם את זה בכל מקום בפורום עד שיענו לי למה אני לא זכיתי בכלום!!!!!!! :((((

sara1994

New member
דרך אגב... P:

ודרך אגב.. אני שלחתי פרטים לפרסים שלי.. עוד מהפרק הראשון (מאז שזה היתחיל) ואתם כתבתם שאתם תיצרו קשר איתי אחרי 3 ימים ואתם לא התקשרתם מאז... אני בלחץ מטורף שאני בסוף שיחקתי לחינם... אתם תתקשרו אלי?? (ואני גם לא ידעתי איפה לשאול.. כי בפרופיל שבפייסבוק בכל פעם ששאלתי שאלות לא עניתם לי...) בבקשה תקשרו אלי... גם מחר בבוקר זה טוב יש לי טיול אני יכולה לענות..

sara1994

New member
מה הלו??

מה זה נכון!! יש לי את זה אפילו מצולם (חשבתי שאני אזכה אז צילמתי את זה כדי להראות לחברים שלי את רגע הניצחון! P:)...

MinneyPunk

New member
גם לי יש את זה

אני עשיתי 1643431 נקודות את עשית 1469770 נקודות

sara1994

New member
?!

לא נכון זה לגמרי ההפרך יש לי את זה מצולם את רוצה שאני אראה לך!?

ל-sara1994

שלום רב נא לבדוק אם התקבלה אצלך באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה במידה וכן אז הפרס/ים אמורים להגיע בדואר רשום ככל הנראה לפי הכתובת שמסרת בטופס פרטי הזכייה נ.ב הודעה זו נשלחת במקום התקשרות ויצירת קשר טלפוני לעידכונך

חברים יקרים ../images/Emo24.gif

אנחנו רוצים להבהיר משהו בכל הנוגע לפרסים וזכיות. ראשית, חשוב להבהיר שהזכייה בפרסים היא לא המטרה במשחק, אלא משהו קטן וטוב מאיתנו. יש המון פרסים לחלק וכיף לנו לשמוע אתכם מנצחים זוכים בפרסים, אבל גם אם לא זכיתם, תנסו להנות מהמשחק... שימו לב שכדי לזכות בפרס הגדול בכל שלב/ בגמר היומי, צריך לצבור הכי הרבה נקודות עבור המתמודד שזכה באותו שלב בדירוג המשוקלל . אם למשל צברתי הכ
י הרבה נקודות ללירון, אבל בדירוג המשוקלל היא זכתה רק במקום השני, לא אוכל לזכות בפרס הגדול. גולשים שצברו נקודות בתחרות, וגילו שהמערכת חיסרה להם נקודות בשקלול הסופי מוזמנים לפנות אלינו בהודעה פרטית עם שמם המלא, יום ו(אם זוכרים) שעה שבה זה קרה, ואנחנו נבדוק את העניין לעומק.
בהצלחה

ויקי 96

New member
תגובה..

נכון....אבל תגידו לי רגע... אם 2 אנשים כבר זכו פעם אחת אז הם יכולים לזכות פעם נוספת במכשיר?........

ויקי 96

New member
אההה סליחה ...

שהם זכו פעמיים אלו שני אנשים שכל הזמן זוכים וזה לא פייר!!! בבקשה תתנו לי הפעם את המכשיר נוקיה ולא להם אני כל הזמן יושבת וחורשת על המשחק הזה ועד עכשיו לא זכיתי בכ-ל-ו-ם!!!

ויקי ויקי ../images/Emo68.gif

אנחנו שמחים שהתמכרת ומאחלים לך שוב המון הצלחה במשחק. בכל מקרה, על פי תקנון המשחק, הפרסים מוגבלים לעד 2 זכיות מאותו סוג לגולש. הטיפ הכי טוב שאנחנו יכולים לתת הוא לא להסתכל על זכיות של אחרים אלא להמשיך לשחק עבור המתמודד שאתם חושבים שינצח בשלב...

למעלה