למה?

One Echoe

New member
למה?

למה לעשות לה פורום? מי היא בכלל? סך הכל בחורה יפה ששיחקה בכמה סדרות, וזה הכל. די לסגוד לכל דבר עם ציצים. נמאס.

../images/Emo6.gif

"לכל דבר עם ציצים"
לא מגיבה יותר מזה

אביחי 33

New member
זכותך לחשוב כך../images/Emo60.gif

אבל אם תקרא טיפה ביוגרפיה על אגם תבין מי זו באמת. החלה את הקריירה כדוגמנית וצולמה לפרסומות של "צ'רי קוקה קולה", "עמינח", "בזק-נט", שוקו "יטבתה"," ד"ר פישר", תשדירי שירות נגד עישון, עידוד אנשים לצאת לבתי קולנוע. שיחקה בדרמה העלילתית "אבא שחור לבן", שהופקה במיוחד לערוץ הסרטים בכבלים ובדרמה היומית "אהבה מעבר לפינה". וזה רק ההתחלה

One Echoe

New member
תודה על התגובה../images/Emo140.gif

שמח שהגבת תגובה כזאת, מודה שההודעה שלי הייתה מזלזלת, זה פשוט מעצבן אותי ברמות. למה צריכים לסגוד לדוגמניות? ולפתוח להם פורומים? אין אנשים שיותר ראויים לזה, לדעתך? אז היא שיחקה בכמה סדרות... אני לא רואה סיבה לפתוח לה פורום!!!

אביחי 33

New member
כנס../images/Emo140.gif

אז קודם אגם היא יותר שחקנית מדוגמנית. ותסכים איתי שלפי השיטה שלך, חצי מהפורומים בתפוז לא צריכים להיפתח. כי אתה מייחס לכל פורום חשיבות כה עמוקה שאין צורך כמעט לפתוח חצי מהפורומים שכן. לפי דעתי,וגם לדעת ההנהלה היה שווה לפתוח לה פורום, גם עפ"י הביוגרפיה המדהימה של אגם, וגם עפ"י מה שהיא עברה בחיים. סתם לדוגמא.לא בא לי להיכנס לזה אבל סתם לידע. אבא של אגם נפטר בגיל צעיר.שהיא הייתה בת 10. אני כל הזמו נזכר בסיפור הזה ואני מופתע מחדש. תבין,ילדה בת 10 רואה שאבא שלה נפטר,בד"כ הילדים מאבדים את החושים בגיל הזה. אבל לא עברה שנה והילדה קמה.היא לא התייאשה ולא וויתרה על החלומות שלה. אפילו שאבא שלה לא היה לצידה. ותראה מה גדל ממנה. היא ממש מודל לחיקוי בעיניי. כל איך שהיא עברה וכמה שהיא עברה להגיע לכל זה. אם תישאר איתנו עוד קצת בפורום שהכל יהיה מסודר, ויגיעו עוד אנשים, תראה עד כמה המשיכה כלפיי הדמות של אגם תהייה באופן אוטמטית
מבטיח. אביחי

One Echoe

New member
יש לי מה להגיב על זה,

תאמין לי. אחרת לא הייתי נכנס לפה
אבל אני מניח שאם זה עושה לכם כ"כ טוב..זה לא רע. פשוט אל תלכו כמו עיוורים אחרי כוכבת עם ציצים!(לא נאמר על אגם, אלא בכלליות). העם שלנו נהיה ממש שטחי.. תשתדלו שלא להיות כאלה וזהו. בהצלחה.

אביחי 33

New member
יש כאלה ויש כאלה..זה סוג של.../images/Emo60.gif

אני יכול לפחות להעיד על עצמי שאני מעריך את הבחורה הזו בטירוף
וגם במידה ויש כאלה שהם "עיוורים" כמו שאתה מגדיר את זה, זה כיף להם, אז למה לא
באמת חשוב לי שהבנת את דעתנו בנושא

One Echoe

New member
שמע,

זה כבר דיון פילוסופי-חברתי. אני לא בעד להעריץ הערצה עיוורת אחרי דמות שהתקשורת או שאיזה מפיק טיפש(רוברטו..) בנה לנו... אני חושב שהערכה היא המילה הנכונה, ושהערכה צריכה לבוא מעצמינו, ולא ממותג טלווזיוני. אבל לא נכנס לזה. בהצלחה

אביחי 33

New member
לא הדס זה חשוב דיונים כאלה.

דברים משתנים מקצה לקצה כאשר דנים על דברים.

לא השתנה כלום../images/Emo4.gif

ביחי.. העובדות הן : יש פורום בתפוז לאגם יש אנשים בעולם שאוהבים את אגם כולנו רצינו בפורום הזה, אז למה הדיון
? מה זה משנה הערכה מה זה משנה שיש לה ציצים
, מה הקשר בכלל הציצים עדיין לא הבנתי
כל אחד מותר להגיד את הדעה שלו
אני חושבת שפשוט אוהבים את אגם , וזכותנו לפתוח לה פורום בדיוק כמו הפורמים האחרים שיש... אמממ זהו
... אההה ואני לא צ'ה לריב
אז אל תפסיק לדבר איתי

אביחי 33

New member
אנחנו מנהלים דיון ואין קשר למריבה.

אם בעזרת דיונים כאלה, גרמתי למישהו אחד מתוך 1000 איש שישנה את הדיעה שלו, או את ההשקפה שלו, כבר עשיתי את שלי.

One Echoe

New member
הרבה יקראו אותו.

ומה רע בדיונים כאלה? יכלתי להיכנס לעובי הקורה, אבל ראיתי שאביחי הוא אחלה בחור, ענה לי בצורה ממש יפה... ואני מכבד אותו.. אז אני מאחל לכם שוב בהצלחה.

כל אחד מעריץ את מי שהוא רוצה

זה לא משנה אם היא שחקנית או דוגמנית או ווטאבר... באמת הרבה פורומים לא היו צריכים להיפתח בתפוז-אבל הם נפתחו זאת עובדה. אני לא באה לכעוס עלייך אבל זאת דעתי

פה אני לא מיתכוונת להעביר

טיפולים עם בא לך כנס לפורום אהבה מעבר לפינה.. שמה אני ישמח להעביר טיפול

למעלה