למישהו יש תמונות של "אוטובוס הסמים"

מצב
הנושא נעול.

The Real Ali g

New member

מישהו מכיר את האוטובוס שנוסע ברחבי הארץ ועושה הרצאות בתוך האוטובוס על סמים? אין לו חלונות ויש לו רק דלת קדמית ופנים הוא מעוצב יפהיפה! למישהו יש את התמונות של האוטובוס הזה? הוא מסוג מרצדס בין עירוני נראה לי!

4דדד

New member
הופיעו כאן בזמנו תמונות שלו

מישהו מכיר את האוטובוס שנוסע ברחבי הארץ ועושה הרצאות בתוך האוטובוס על סמים? אין לו חלונות ויש לו רק דלת קדמית ופנים הוא מעוצב יפהיפה! למישהו יש את התמונות של האוטובוס הזה? הוא מסוג מרצדס בין עירוני נראה לי!
הופיעו כאן בזמנו תמונות שלו

Cell313

New member
זכיתי להיות בו פעם

זכיתי להיות בו פעם
הוא די ישן ומכיל 4 מושבים ומאחורה מעוצב ממש יפה ויש מסך להקרנת סרט הוא בא לבתי ספר כדאי לחפש אותו

The Real Ali g

New member
4 כיסאות? אתה מתכוון מאחורה?

זכיתי להיות בו פעם
הוא די ישן ומכיל 4 מושבים ומאחורה מעוצב ממש יפה ויש מסך להקרנת סרט הוא בא לבתי ספר כדאי לחפש אותו
אני הייתי מאחורה האחורה שלו מופרד מהתא של הנהג! יש בפנים בים 20-30 כיסאות מעוצבים וצבעוניים שמסתובבים לאיזה כיוון שאתה רוצה! יש לו בפנים מקרן והחלק האחורי שלו משמש כמסך! יש לו סראונד בפנים ועוד מלא מלא שטויות ותוספות!

Cell313

New member
כן אנחנו מדברים על אותו אחד

אני הייתי מאחורה האחורה שלו מופרד מהתא של הנהג! יש בפנים בים 20-30 כיסאות מעוצבים וצבעוניים שמסתובבים לאיזה כיוון שאתה רוצה! יש לו בפנים מקרן והחלק האחורי שלו משמש כמסך! יש לו סראונד בפנים ועוד מלא מלא שטויות ותוספות!
כן אנחנו מדברים על אותו אחד
מקדימה יש לו 4 מושבים רגילים ומאחורה 10 כיסאות בכל שורה מעוצבים מסתובבים עם מקרן ומסך

buslover

New member
אתה מדבר על אוטובוס אפור שכתוב עליו

אתה מדבר על אוטובוס אפור שכתוב עליו
ALTERNATIVE?

מצב
הנושא נעול.
למעלה