למי מודיעים?

למי מודיעים?

האם מישהו יודע למי אני אמורה לפנות אם אני נתקלת במשהו שזקוק לטיפול בשעות שהמזכירות סגורה? (ואל תגידו לי - "אייל יצחקי") למשל- בעת הליכה לילית נתקלתי בצינור טפטפות שנקרע והמים זורמים לכל עבר, או שאני נתקלת (באותה הליכה לילית ממש) בכלב משוטט שהחליט שאני דמות חשודה... למי אפשר להתקשר בשעות הלילה? כשגרנו בעיר הגדולה התקשרנו למוקד 106, אבל מי מתפקד כמוקד בקהילתנו הקטנה?

למי באמת פונים?

לאייל פונים בעניני ביטחון. בעינינים "אזרחיים" צריכה כמובן להיות כתובת אחרת. לדעתי באופן רשמי אנו אמורים לפנות למועצה אך אני לא מציע להעמיד זאת למבחן. לגבי דוגמא אחת שלך (המיים) אמורה להיות לכך תשובה אם יוחלט שמעבירים את הטיפול בנושא המיים לישוב עצמו. בקשר לנושאים אחרים צריך לדון בכך ולראות האם אפשרי לתת מענה בזמן סביר לבעיות בתוך הישוב. יוסי הורן

kobitton

New member
יש מזכיר ביישוב

בעיות מסוג שכזה בהחלט צריך להפנות למזכיר, הוא צריך לדעת היכן ניתן לסגור כל ברז שדולף, כמובן שחבל שיגיע מגילה אבל בהחלט בעזרת תושב היישוב ניתן יהיה לפתור את הבעיה.או להפעיל את איש האחזקה ביישוב שמכיר לא פחות אני בטוח שאם יש קריאה מיוחדת הוא ישמח להגיע. ולא מדובר רק בטפטפת, יש גם הפסקות חשמל, קצר או פיצוץ בצינור שנגרם מהעבודות הרבות ביישוב .

ronpel

New member
מודיעים לי

עדן שלום אכן בעיה כי אין שרות דומה לזה שניתן בעיריות. בכל מקרה בבעיות דחופות יש להודיע למזכיר בפלאפון ובמידה ולא ניתן להשיגו אז אלי או לחבר הוועד המתאים . כלבים לא ניתן ללכוד מחוץ לשעות העבודה כי אין כלבן תורן - זו מלחמה שניתן לנצח רק ע"י אכיפה בשעות היום שתרתיע גם את עבריני הלילה. רונן פלג

למעלה