למי שנפגע הבלוג

למי שנפגע הבלוג

ועדיין לא שלח לנו פנייה באימייל, יש לשלוח את הקישור לבלוג לאימייל: [email protected]

כאמור, הנושא בטיפול של מיטב הגורמים ונעדכן ככל שיהיו בידינו חדשות.

mayane21

New member
שלחתי כעת. תודה רבה

הבלוג~ "האהבות הקטנות של החיים".

juli1974

New member
הבלוג שלי נפרץ ע"י פושע סייבר ובמכוון

שלום הבלוג שלי "צרכנות לילדים ולגדולים" נפרץ במכוון ובחוסר תום לב בתאריך 3.05.2020 ע"י פושע סייבר (עובד לשעבר או בהווה) של תפוז כ4800 רשומות מושקעות בהן השקעתי עבודה רבה משנת 2010 נמחקו והפכו ל"עוגת מייפל". כתובת הבלוג: http://www.tapuz.co.il/blogs/userblog/yulimam מאיפה אני יודעת את זה? הייתה כניסה ע"י איש מהמערכת למערכת המסרים וכל המסרים והתשובות מהנהלת הפורום נמחקו בנוסף, לא ניתן למצוא את רשומות במטמון של גוגל. יום יום נעשה פשע מכוון נגד קניין הרוחני והשקעה של שנים בבלוגים של כולנו. טרם נפתחה חקירת המשטרה בנושא (לפחות טרם קבלתי עדכון על זה למרות בקשותי המפורשות) טרם התקבל עדכון מהנהלת התפוז על התקדמות בשחזור הבלוגים וטיפול בגיבוי הפגום טרם התקבלה רשימת צעדים שבתפוז מבצעים לטיפול בבעיה. הפשע השיטתי והמכוון הזה מבוצע החל מתאריך 14.03.2020 כאשר בכל יום נפגעים בלוגים נוספים. מדוע מורחים אותנו חודשיים? מבקשת לקבל תשובה לגבי כל הסעיפים המפורטים מעלה, לרבות האם מתקיימת חקירה משטרתית בנושא? מדובר בעניין פלילי לכל דבר ועניין. בברכה יולי לביא 0525-773758

למעלה