למי ששואל את עצמו

hagit32

New member
למי ששואל את עצמו

למי שעומד ושואל את עצמו מהי מטרת חיי ובמקרה גר באיזור הדרום.... נפתחת קבוצת לימוד חדשה בנושא קבלה -השיעורים חינם! הרצאת המבוא תתקיים ב16.9.2003 בשעה 20:30 באולם "יד לבנים" ברחוב יצחק רגר, סמוך לעיריית באר שבע. מקווים לראות אתכם שם. פרטים נוספים ב: http://www.kabbalah.info/hebkab/index.php

Igra Rama

New member
מה היא מטרת חיים ?

ולמה את חושבת שהכת שלך תספק הסבר ?

Igra Rama

New member
בודאי

פיסיקה, פילוסופיה, כימיה, ביולוגיה, מתימטיקה.

חחחח

פיסיקה:לכל אנרגיה יש אנרגיה התחלתית פילוסופיה: מהי מטרת החיים? ביולוגיה: גוף האדם מורכב מידי כדי להיווצר לבד בעצמו צריך ללמוד את כל זה בשביל להגיע למסקנה שיש בורא לעולם?

gilad_no

New member
על אותו בסיס:

פיסיקה:לכל אנרגיה יש אנרגיה התחלתית פילוסופיה: מהי המטרה של אלוהים? ביולוגיה\אסטרופיסיקה: היישות "אלוהים" מורכבת מידי כדי להיווצר לבד בעצמה. צריך ללמוד את כל זה כדי להגיע למסקנה שיש בורא לאלוהים? וכן הלאה, וכן הלאה ...

אם אני יחליף זה ישמע טיפשי

אנחנו מדברים על מי יצר את היקום ולא על זה שהוא היה כאן תמיד

gilad_no

New member
תן לי להבין:

זה בסדר שאלוהים היה כאן תמיד ולא יצרו אותו, אבל זה פסול שהיקום היה כאן תמיד ולא יצרו אותו? למה? כי ככה החלטת וזה מתאים לך, או שיש לך סיבה יותר מבוססת מגחמה רגעית?

בוא תבין

לפי מה שאני יודע המרחב זמן חלל היה כאן תמיד או שלא אני לא בטוח בקש/ר לזה בוא תשמע מה היא העמדה של המדע בקשר להיווצרות היקום והזמן והחיים טוב אז ככה בהתחלה היה נקודה סינגולית שבה היה קיים כל החומר(כוכבים הכל) והיא היתה קימת אבל לא קימת(גם אני לא מוצא את זה הגיוני) בקיצור עקב שינוים פיזיקלים בנקודה אירע פיצוץ והפיצוץ הזה פרץ איכשהו למרחב זמן חלל ויצר את הזמן וכל החומר פרץ החוצה וכך נוצרו הכוכבים ומאז הם מתרחקים אחד מהשני ובכדור הארץ היו כמה סופות ונוצר תא ככה הופ נוצר תא לא יודעים בידיוק איך אבל יודעים שהסיכוי שהוא יווצר הוא אפסי (דומם לא יוכל להפוך לחי) זאת עמדת המדע עכשיו עמדת הדת קרא כאן ותשכיל עכשיו גם המדע וגם הדת מוצאת שהיקום לא היה כאן תמיד היקום לא היה כאן תמיד זה לא נתפס במוח ולכך חומר יש גיל ואם לכל חומר יש גיל אז לכוכבים יש גיל ולכדור הארץ יש גיל או בקיצור ליקום יש גיל

Igra Rama

New member
סינגולרית, לא סינגולית.

עכשיו, זוהי עמדת המדע. הכל התחיל מהנקודה הסינגולרית, המרחב-זמן לא היה מוגדר בנקודה, בנת ? משוואות איינשטיין חוזות את קיום הנקודה הזו. משוואות איינשטיין הן התשובה היחידה לקיום היקום ואין בלתן במקום אחר. אלוהים אינו תשובה.

איינשטין היתנגד לתורת הקוונטים שלך

הוא היתנגד לה בכל תוקף למרות שהיא הומצאה בעקבות המשוואה שלו הנקודה הסינגולית הזזאת מגוכחת כמו כל נתאוריות של המדע בקשר להיווצרות היקום

Igra Rama

New member
שטויות

איינשטיין התנגד לתורת הקוונטים כי היא לא דטרמיניסטית. היא לא הומצאה בעקבות המשוואה שלו. שיערתי שהשכלתך המדעית היא לכל היותר של תלמיד גן חובה, רק כדי שתשכיל הנה משוואת איינשטיין.

והשכלתך בתורה שואפת לאפס

מטומטם מה נראה לך שידע על איך נוצר היקום מרשים אותי? אותי מרשים אדם חכם הלומד תורה בכל מקרה תורת הקוונטים לא הגיונית וטיפשית ולא מענינת אותי

Igra Rama

New member
מטומטם עשה אותך, חתיכת זבל

עוף מפה ואל תחזור יקחך האופל. מיותר לתת לאנשים שלא יודעים לחשוב לכתוב בפורום זה.

תשתה כוס מיים קרים ותירגע אידיוט

הלימודי סרק שלך לא מרשימים אותי בכלל מנקודת מבטי אתה אידוט גמור

Igra Rama

New member
זבל מטומטם

לימודי השטויות שלך לא מרשימים אותי, עוף מפה עילג מאופס ואל תחזור. נבלתך הסרוחה כבר מבאישה. עאלק, תורה, בגלל ג'וקים כמוך, ערב רב יש אנטישמיות.

אל תאבד את עשתנותיך סך הכל

גיליתי לכולם שתאורית המפץ הגדול היא שטות זאת לא סיבה להיתעצבן האבולוציה היא שטותית קדימה תגיד למדענים שלך להתחיל מבראשית התאוריה שלהם לא מוצלחת ותשכיל אידיוט יסוד היסודות ועמוד החכמות, לידע שיש שם מצוי ראשון. והוא ממציא כל הנמצא; וכל הנמצאים מן שמיים וארץ ומה ביניהם, לא נמצאו אלא מאמיתת הימצאו. [ב] ואם יעלה על הדעת שהוא אינו מצוי, אין דבר אחר יכול להימצאות. [ג] ואם יעלה על הדעת שאין כל הנמצאים מלבדו מצויים, הוא לבדו יהיה מצוי ולא ייבטל הוא לביטולם: שכל הנמצאים צריכין לו; והוא ברוך הוא אינו צריך להם, ולא לאחד מהם. ב לפיכך אין אמיתתו כאמיתת אחד מהם. [ד] הוא שהנביא אומר "וה' אלוהים אמת" (ירמיהו י,י)--הוא לבדו האמת, ואין לאחר אמת כאמיתו. והוא שהתורה אומרת "אין עוד, מלבדו" (דברים ד,לה), כלומר אין שם מצוי אמת מלבדו כמותו. ג [ה] המצוי הזה--הוא אלוה העולם, אדון כל הארץ. והוא המנהיג הגלגל בכוח שאין לו קץ ותכלית, בכוח שאין לו הפסק, שהגלגל סובב תמיד, ואי אפשר שיסוב בלא מסבב; והוא ברוך הוא המסבב אותו, בלא יד ולא גוף. הנקודה הסינגולית שלך דמיונית ונמצאת אך ורק בתבן אשר בין אוזניך

Igra Rama

New member
כדאי שתצלצל לרבנים שלך

ותודיע להם שאתה לא בא מחר לשיעור כי אתה אהבל. מה גילית אידיוט ? יש לך הפרכות למפץ הגדול ? אני מעוניין לשמוע. אה כן, דיברת על אנרגיה התחלתית. נו, אנרגיה התחלתית מאמתת את המפץ הגדול. לך תגיד לרבנים שלך שיחזרו מהר לעצים מהם הם ירדו. ועדיין אתה לא מבדיל בין אבולוציה למפץ הגדול ? יפה, האם כל החוזרים בתשובה מפגרים כמוך ?

למעלה