למען השינוי יש לי תמונה חדשה

אמנון אלבז

New member
מנהל
ילנה10

יפה מאוד אהבתי את העבודה ולמה באמת לא עם חרוזים ? יהיה מענין מאוד.

h e l e n a 1

New member
מיכאל, אין לי מושג, איך לשחק

בצעצוע הזה, כי זאת היתה הזמנה מלקוחה ש"משחק" בתורת רייקי הלא ידועה לי בכלל. היא בקשה ליצור צורה מדוייקת בטכניקה ספציפית- זה מה שעשיתי. אמנון- למה לא עם חרוזים? שאלה ריטורית, נכון? תודה לכם על מחמאות

oritt3

New member
את יודעת ילנהה

בחיים אני לא אוכל ליצור דבר מדוייק סימטרי כזה:( בגלל זה אני לא מסוגלת ליצור למשל קופסאות או אהילים מדוייקים, משהו בי לא מסתדר עם זה. בכל העבודות שלי אני חייבת להתפרע
ולא מסוגלת לשים עלי כבלים של סימטריה,ומעריצה אנשים שיכולים להסתדר איתה. מה שכן.. במידות הסופיות של העבודה אני תמיד מקפידה על המילימטר:) ילנה, החיבורים בין החרוזים זה עופרת נכון?

oritt3

New member
ילנה

לפי דעתי מתנכלים לך בהנהלת תפוז! הדף האישי שלך לא עולה. רציתי לשלוח לך מסר וכתוב שיש בדף טעות. אני מציעה לך לנצל את קשרייך עם סגן מנהל הפורום שלנו מיסטר אמנון להסדרת העניין הטכני המעיק הזה:) בוקר טוב

zfard

New member
לפעמים

לפעמים קורה שבתפוז נתקע משהו באתר, ועולה העמוד שקיבלת. פשוט צריך לחכות קצת, וזה עובר

h e l e n a 1

New member
בנות יקרות- צפרדעוש וORITT../images/Emo24.gif

תודה לכם! ונעבור לתשובות: הדבר הסימטרי כזה לא פשוט לבנות ואני קצת נלחמתי בזמן היצירה. אבל הכל עניין טכני. מכוון שיש לי מידי פעם הזמנות מסוג הזה, אני כבר "תפסתי" את העיקר. אם לדבר בשפה של סגן מנהל: "פיתחתי טכניקה מיוחדת"B- אם לדבר בשפת בן-אנוש: "מצאתי כמה טיפים לעבודות כאלו. מכוון שאני מסוג האנשים שלא אוהבים סימטריה, לא מסתדרים עם מסגרות, בקיצור- אוהבים בלאגן, העבודות כאלו- זה אתגר בשבילי. לגבי מסר: אין לי מושג, מה קורה. שלחתי היום למנהל גדול עם תליון מסר- תפוז כתב לי שזה נשלח, אבל המנהל כניראה עדיין יושן. אם את רוצה לשלוח לי מסר, את יכולה גם אימייל. באתר שלי יש אימייל, את מוזמנת. ילנה שאוהבת בלאגן

אמנון אלבז

New member
מנהל
צפרדע

תנהגי בזהירות ותרדי מהאינטרנט בזמן הנהיגה. לא שאני דואג לך, פשוט מה נראה לך ? כמה תלמידים כבר יש לי ? יאלללה תגיעי הבסטה פתוחה

אמנון אלבז

New member
מנהל
מה הבעיה .

הנושא כבר בטיפול. ........ מר אור הנכבד . מנכל יקר. כאן הסמנכל . מצורפת בזה תלונתה של גברת סליבנסקי. [ היא משלנו] למען נבחר בשנית יש לתת עדיפות ראשונה לתלונתה.

forestdevil

New member
אין בעייה, הנושא טופל.

לא שעשיתי משהו, אבל אצלי רואים יופי...

h e l e n a 1

New member
שכחתי על חיבורים../images/Emo6.gif

בעבודה הזאת השתמשתי בחוט אלפקה ונגצים בלבד. אין עופרת(היא היתה בשפירית, זוכרת, ORITT?) עין חרוזים.

למעלה