למצוא את האפיקומן ב
אנשים

new born1

New member
חח אחי היקר ! XD

כמה שאלות לי אלייך: מה קורה? מה המצב? מה העניינים? מה חדש? אתה לא שואל מה איתי? מה חדש? אה כבר שאלתי? אה אוקיי. אז תגיד, איזה צבע אתה הכי אוהב? ואיזה מידה אתה בנעליים? ובמכנס? ובחולצה? איזה סגנון לבוש אתה אוהב? איזה ערוץ אתה הכי אוהב בטלוויזיה? איזה שיר אתה הכי אוהב בכללי? ואיזה שיר אתה הכי אוהב של נירוונה? שתמות(חס וחלילה לא עלינו) מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך? יש לך משקפיים? מה הספר המועדף עלייך? והסרט? והסדרה? אתה על אי בודד, איזה שלוש דברים תיקח איתך? אתה תקוע בחו"ל, ויש לך פלאפון רק עם 3 שיחות, למי תתקשר? איזה מפורסם היית רוצה לפגוש? וחוץ מקורט? אם היית זבוב על איזה קיר היית רוצה להיות? מה אתה הכי אוהב להכין לך לאכול? ולשתות? מה אתה הכי אוהב לשתות? מה האוכל המועדף עלייך? אתה מנגן על משהו? היית רוצה לנגן על משהו? האם אי פעם כתבת שיר? האם אי פעם הלחנת שיר? האם אי פעם הקדשת למישהי שיר? האם אי פעם היית בטלוויזיה? האם אי פעם אמרו את השם שלך בטלוויזיה? אם כן איפה? אם לא, איפה היית רוצה? יש לך 15 מיליון דולר, מה היית קונה עם זה? מה הדבר הכי מטורף שעשית בכל חייך? נכון התקלתי אותך? מה הפאדיחה הכי ענקית שלך? האם אי פעם היית בתנועת נוער? למה? נכון מבאס שמחר חוזרים לבצפר? איך קוראים למחנכת שלך? איך קוראים למורה שלך למתמ'? איך קוראים למורה שלך לביולוגיה? ואיך קוראים למורה שלך לספרות? ולאנגלית? אתה יודע מה משותף לכולם? אצל כל המורות בארץ יש את אותן שמות לאותן מקצועות XD אממ טוב אזלו לי השאלות... נכון מבאס? נהנת לפחות? היית רוצה לעשות את זה שוב? אתה שם לב שאני מנסה להגניב שאלות? הנה ראית? גם את זאת והנה ראית את ה"ראית?גם את זאת?" טוב נראה לי שיגעתי אותך, נכון? בהצלחה XD

Pickle Weasle

New member
עונה לך, אחי משכבר XD

כמה שאלות לי אלייך: מה קורה? טוב תודה :) מה המצב? טוב תודה .. :) מה העניינים? טוב תודה.................... מה חדש? טוב אתה לא שואל מה איתי? מה איתך חומד? מה חדש? טוב! אה כבר שאלתי? כה P: אה אוקיי. [ההיסטוריה של ''אוקיי'' בשנייה: במלחמת העולם (אחת מהן) בסיום כל קרוב החיילים סימנו אחת לשני O (אפס) K ( קילינג) - אין מתים- הכל בסדר] אז תגיד, איזה צבע אתה הכי אוהב? כחול ושחור ואיזה מידה אתה בנעליים? 46 ובמכנס? לא ידוע לי XD ובחולצה? בחנות עצמה המדיום מעולות עליי, אבל זה מתכווץ בכביסה.... בין M ל-L איזה סגנון לבוש אתה אוהב? טישרט נחמדות וג'ינס/ מכנס חום קצר איזה ערוץ אתה הכי אוהב בטלוויזיה? ביפ, MTV2 איזה שיר אתה הכי אוהב בכללי? let it die נכון לעכשיו ואיזה שיר אתה הכי אוהב של נירוונה? all apologies ו floyd שתמות(חס וחלילה לא עלינו) מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך? ''call michael jackson'' [קליפ טרילר וזה...] יש לך משקפיים? נה מה הספר המועדף עלייך? הארי פוטר והסרט? יוקרה, רקוויאם לחלום והסדרה? שנות ה-70 אתה על אי בודד, איזה שלוש דברים תיקח איתך? פלאפון, אוזניות, ואת פטל מוחעחע אתה תקוע בחו"ל, ויש לך פלאפון רק עם 3 שיחות, למי תתקשר? קודם כל שאני אהיה בחו''ל סוף סוף חח... אממ.... אמא אבא שגרירות ישראל XD איזה מפורסם היית רוצה לפגוש? קורט [רק כי ראיתי בבא ורציתי לשתף פעולה :) ] וחוץ מקורט? רוני סופרסטאר אם היית זבוב על איזה קיר היית רוצה להיות? של פטל בחדר מה אתה הכי אוהב להכין לך לאכול? מקושקשת >< ולשתות? שוקו? מה אתה הכי אוהב לשתות? מים מה האוכל המועדף עלייך? פיצה, סושי אתה מנגן על משהו? באופן חובבני ביותר על גיטרה היית רוצה לנגן על משהו? באופן מעולה על גיטרה האם אי פעם כתבת שיר? כן, סיפור אהבה בין שלגייה לצייד האם אי פעם הלחנת שיר? לא האם אי פעם הקדשת למישהי שיר? כן האם אי פעם היית בטלוויזיה? כן בערוץ הילדים בפרצופרצפ XD, וגם בסרט סטודנטים בתור ניצב :| האם אי פעם אמרו את השם שלך בטלוויזיה? בערות הילדים אז חח אם כן איפה? אם לא, איפה היית רוצה? בחדשות, כאחד שזכה ב-15 מיליון דולר בלוטו יש לך 15 מיליון דולר, מה היית קונה עם זה? 120 מיליון חמצוצים מה הדבר הכי מטורף שעשית בכל חייך? אממ........ אירגנתי משחק טאקי ענקי לכל המטיילים במצדה ואז עשינו קוללושה לקלפים ואספתי הכל נכון התקלתי אותך? בערך מה הפאדיחה הכי ענקית שלך? קרתה אתמול ולא בא לי לספר האם אי פעם היית בתנועת נוער? לפעולת ניסיון למה? באמת למה נכון מבאס שמחר חוזרים לבצפר? כהההההההה איך קוראים למחנכת שלך? בתיה איך קוראים למורה שלך למתמ'? מרים [עחס מתמטיקה] איך קוראים למורה שלך לביולוגיה? פרופסור נויבאור XD [רבקה] ואיך קוראים למורה שלך לספרות? אביבה ולאנגלית? אסנת אתה יודע מה משותף לכולם? אצל כל המורות בארץ יש את אותן שמות לאותן מקצועות XD חחחחח אולי אממ טוב אזלו לי השאלות... נכון מבאס? כה נהנת לפחות? נורא נורא נורא היית רוצה לעשות את זה שוב? בוא אתה שם לב שאני מנסה להגניב שאלות? ממזר בעל תושייה :O הנה ראית? גם את זאת והנה ראית את ה"ראית?גם את זאת?" טוב נראה לי שיגעתי אותך, נכון? לא נורא אתה נשמה נסלח :)

להקת קדחת-ערב אגדות ההבי מטאל-הבית השני25.4

להקת קדחת בערב מחווה ללהקת המטאל הבריטית ג'ודס פריסט עם המיטב מכל אלבומי הלהקה. בנוסף יבוצעו במופע אגדות ההבי מטאל הגדולות משנות השבעים והשמונים בלאק סאבאת', מטאליקה, איי.סי/די.סי ועוד. מוצאי שבת 25.4.09 שעה 21.30 במועדון הבית השני - רח' החרושת 8 איזור התעשייה כפר סבא - טל': 0546682882. מחיר כרטיס רגיל: 30 ש"ח. מחיר כרטיס כולל כוס צ'ייסר: 35 ש"ח. מצורף עלון המופע. חברי להקת קדחת: יהונתן גרוסברג - שירה דורון פורמן - גיטרות יוני ליפמן - בס רועי קסצ'וב - תופים פרטים נוספים על הלהקה והזמנת הופעות בדוא"ל: [email protected]

למעלה