לנדב

MUSIC

New member
לנדב

אני מבקשת, נדב, או שתכתוב הודעות עניניות או שתעזוב את הפורום. הפורום הזה מיועד לאנשים שאוהבים את מדונה וחושבים שר א ו י להיות פורום עליה.

אנגלינה

New member
סוף סוף הגעת:)

היי כבר התחלתי לחשוד שאין לפורום מנהל:) אבל הנה סוף סוף הגעת אז ילה בואי נתחיל לגייס מעריצים שרופים כדי לדבר על האגדה החיה הזאת מדונה היא מדהימה אנגלינה

MadonnaFan

New member
בעיה

זאת אני, גם madonnafan וגם MUSIC אני לא יודעת למה התחרפן לי השם משתמש, עד שזה יסתדר תדעו שאני זה שני הכינויים האלו.

sweet_angel

New member
למנהלת הפורום.....?

פורום נועד להביע דעות לגבי נושא הפורום...... אם נדב או כל אחד אחר רוצה להביע את דעתו בתור מנהלת הפורום את צריכה לתת לו לעשות את זה.... אפשר לדעת אולי בת כמה את?

אסור לי להביע התנגדות לפורום זה?

עם תקראי טוב תראי שיש םה עוד כמה אנשים שמתנגדים לפורום זה ואני חושב שזכותם המלאה להביע דעה.. תראי גם בפורום של ווסטלייף כמה מתנגדים יש להם.. לכול דבר יש מתנגדים ותומכים..אסור לך למנוע מאנשים את זה...

MadonnaFan

New member
אוקיי...

אז אני מסכימה שטעיתי וזה בסדר שיהיו כאן גם מתנגדים למדונה, אבל אני לא מבינה מה הרעיון בלהיכנס לתוך פורום ואז להגיד שלא צריך להיות הפורום הזה. מה מפריע לכם שהקמתי פורום על מדונה? אם אתם לא אוהבים שיש פורום עליה אתם לא חייבים להיכנס.

sweet_angel

New member
חוץ מליאת..........

אני לא חושבת שיש עוד מישהו שנכנס ואומר שלא צריך להיות פורום וכבר אמרנו שליאת לא חכמה משהו....... אבל אני נכנסת לכאן כדי להגיב על מה שאנשים אומרים אם זה מעניין אותי......

T.Z

New member
למה רק לאוהבי מדונה?

אני אישית דיי אוהבת את המוסיקה שלה אבל אני חושבת: 1. שאין הרבה היגיון בלהקים עליה פורום 2.שפורום (כל פורום שהוא) נועד בשביל להביע דעות ולהתווכח ולא רק להסכים אחד עם השני כל הזמן...לכן זה לא יהיה חכם למחוק הודעות של שונאי מדונה רק כי הם שונאים את מדונה (או כי הם חושבים שלא ראוי היות עליה פורום).

למעלה