``לנשום חופשי`` וכנס תזונה

``לנשום חופשי`` וכנס תזונה

אני רוצה להתייחס לשתיים מהפעולות האחרונות של האיגוד. קודם כל תודה רבה לכל העוסקים במלאכה! אני מרגישה שעושים כל הזמן מאמץ לפעול למעננו ואני מודה לכם על כך מאוד (זה, כמובן כולל גם את הנופש שבדרך)! ולעינין - העתון יפה מאוד ומרשים. אולי תשתפו אותנו פעם בשיקולי המערכת? איך בונים תוכנית. מה המכנה המשותף? אם מדברים על הסרט, למשל, הרי שהיופי בו הוא שמראים גם את הטוב והיפה (ואין מה לאמר הבנות ממש נהדרות, ונותנות לנו, ההורים הצעירים, המון כוח ותקווה). אך בסרט מתייחסים גם לדברים הקשים והכואבים, ומזכירים גם את הקשיים ואולי מעלים קצת את מיפלס החרדות - אך זה היופי שבו - לא מטשטש ולא מאפשר להתעלם מ``האמת``, ובדרכו שלנ מאפשר לנו לראות שאולי אפשר גם לא להדחיק ובכ``ז להיות אופטימיים. ובקשר לכינוס התזונה - שוב, מרגישים שחושבים עלינו. האירוח היה יפה, האוכל טוב, והרעיון של הרצאות וקבוצות דיון ממש נפלא. אבל, דחילק, כל ההרצאות היו מיועדות לגיל הרך! כמה מהצופים היו הורים לילדים כגיל זה? אני דווקא פגשתי הרבה הורים לילדים גדולים בהרבה ואפילו הבוגרים עצמם. אולי ההרצאות היו טובות, אבל לא תרמו לנו דבר, וחבל!!! הקבוצה בה השתתפתי הייתה מענינת מאוד וכל הכבוד לשיתוף הפעולה בין הדיאטנית לבין העובדת הסוציאלית - השילוב היה חשוב מאוד! אני בכל אופן הרגשתי שהמנחות הבינו את המטריה (אני מתכוונת את הילדים הסיאפניקים ואת ההורים שלהם) הרבה יותר מאשר המרצות בתחילת היום.

למעלה