לסטודנט 111

לסטודנט 111

שאלת במסרים, באופן כללי מה העתיד יביא אליך, וביקשת לבדוק במיוחד את הלימודים, ואת התחום הרומנטי. אני מתייחסת לרונים שאהבת ולא לרונים שבחרת רנדומלית, אולי אני אעזר ברנדומליים, נראה איך זה יתפתח. הרון הראשון שנדבר עליו, אלגיז, רון השמירה וההגנה. כמו הרבה רונים בסט, גם הרון הזה מדבר על אמביוולנטיות, על דואליות. הכוונה היא, שלפעמים אדם שם לעצמו רגליים. מנסה לעשות טוב, אבל פוגע בעצמו. והדרך שלו לפגוע בעצמו היא דרך האחרים, דרך חוסר שימת לב מספיקה לצרכים של האחרים. לפעמים נדמה לנו שהאחרים מפריעים, שהם לא מבינים, שזה לא מתאים שהם יתערבו, שאנחנו לא רוצים אותם בחיים שלנו, אבל בעצם, ככל שהזמן יעבור אתה תגלה שהחיים שלנו נמדדים באיכותם - אך ורק במערכות יחסים, ולא בשום דבר אחר. לכן, קח את זה לתשומת ליבך ודע שהרון הראשון שבחרת אומר לך לבדוק איפה אתה יכול לדאוג לתועלת האישית שלך, דרך הדאגה שלך לאחר. הרון השני שבחרת, סווילו, מדבר על כוח נשי, עצמה נשית, בדומה לעוצמה של השמש. הכוח של סווילו, הוא הכוח היחיד שיכול להמיס קרח, הכוח השני הכי חזק בתרבות הנורדית, אני מבינה מזה שזוגיות מאוד חשובה לך, לפחות כרגע, ושהרבה דברים בחיים שלך בכלל מתעכבים בגלל שאתה לא מרגיש שמצאת את מקומך עוד בעניין הזה. כל עצה שאני אתן לך בעניין הזה היא נגד דעתם של הרונים ולכן אני לא אגיד כלום, רק דע את זה - כמו שהדברים מתנהלים צלך היום, ביום שתמצא את הזוגיות שתעשה אותך מאושר, הרבה מחסומים יפלו והחיים שלך יהפכו להיות עוצמתיים יותר. לא רק במובן ההרגשה שלך, אלא בכלל, גם בדברים שיהיה לא קשורים לזוגיות, אתה תביא יותר מעצמך לחיים בכלל... ג'רה, הרון השלישי שאהבת, זה רון של הדברים שקורים בגלל שעבר זמן, כמו חילופי עונות. הרון הזה נותן לך את התשובה, ואני אינטואיטיבית אומרת לך שזו תשובה בנוגע לזוגיות ולא ללימודים - תן לזמן לעשות את שלו. החיים שלך הם בזרימה עכשיו, על כל הפנים שלהם. יהיה נכון, לפי הרונים, לתת קצת לזמן להזיז את הגלגלים. אולי לגמור את הלימודים, אולי לקבל החלטות בצורה יותר איטית ושקולה... הרון שלא אהבת, גבו, הוא הרון של המתנה, אבל במובן של מתנה שיוצרת התחייבות, חוזה בין שניים. אני מבינה מזה שאתה עדיין בדרך שלך אל העצמאות, ואולי הגיע הזמן שתבחן - מה המילה הזו אומרת לך? האם אתה מספיק עצמאי לטעמך? האם אתה תלוי באנשים? תבחן את הנושא הזה, רק אתה יודע מאיפה תגיע התשובה, בתחום זה. אז אני מסכמת לך את התובנות שנמסרו לך: לשים יותר לב לסביבה שלך ולצרכים שלהם לתת לזמן לעשות את שלו לבחון את היכולת שלך להיות עצמאי, לשביעות רצונך. בסדר?

למעלה