לעומר ולכולם.....

nona61

New member
לעומר ולכולם.....

אני חדשה כאן אני בת 16 ומרגישה לא מאושרת מנסה לחשוב מחשבות חיבויות אבל עדיין לא שמי נאורה אמ מה את יכולה להגיד ?

שלום חמודה

זה פורום רונים מכירה? רונים זה כתב קדום שמשמש לריפו וניבוי עתיד http://www.runim.com/ זה האתר שלהם....שעומר אחראית לו אם רצונך לשאול שאלה ולפתוח בקלפי הרונים שב"זרוק רון" שם.. רישמי את שמות הרונים שיצאו לך..ואת השאלה ונרשום לך את המענה שקיבלת (הפרוש למשפט הרוני..בד"כ שלושה) ברוכה הבאה!!! (-חשיבה חיובית זה עסק סבוך...אגב.. שלא לדבר על חשיבה בכלל...ושליטה במחשבות זה עוזר להשתמש בכלי הנקרא כתיבה לפחות אצלי!!! תכתבי במחברת שלך, שאיפות רצונות וכו.. אך לדעתי חשוב גם לבטא את השלילי כי אם הוא בפנים נעול עם רצון לחשוב מחשבות חיוביות ולא מוצא לו ביטוי ומוצא - הפחד, השאיפות המודחקות, החרדות שלנו מפני מה עלול לקרות הופך חומצה רעילה..כך שלפני שחושבים חיובי צריך ללמוד לתת מוצא גם לשלילי. לפעמים לדבר עם מישהו עוזר גם....) מאחלת לך הרבה פרחים ופרפרים...
... ואשמח לפוגשך פה שוב...מבקרת אותנו באתר הרונים.
ואני יודעת שגם עומר שמחה לכל מי שמתעניין ברונים שאנחנו כ"כ אוהבות...

nona61

New member
לאונרדו האחת ועומר כנסו [=

אוקי פתחתי וזה מה שייצא לי אינגוואז,ווירד,פהו,גבו,איסה השאלה שלי היא לגבי דוגמנות ופירסום אני ניגשת לאודישנים האם יש לי פנוטציאל בתחום זה ? ומה לגבי זוגיות ?

אופס...

בעת הפתיחה שואלת שאלהאחת ופותחת רונים (מספיקים שלושה) אז בהנחה שהשאלה הייתה הראשונה... אינגוואז איזון יציבות ,ווירד הכל פתוח ,פהו, השתרשות צורך בהשלמת הבסיס הכלכלי תחילה גבו, הכל כתוב מראש.. איסה קפיאה נראה שכן..יש משם התאמה וחיוב אך לתקופה מסויימת ולא לאורך זמן..השתמשי בזה ליצור עוגן כלכלי וכן הכלתלוי בך..שחקי נכון את קלפייך..וגם תהיי קשובה למה שעושה לך טוב זוגיות..פתיחה נוספת..אבל את צעירה אל תתחילי לדאוג לזוגיות תהני מהחיים קצת...

nona61

New member
תודה רבה [= ועוד שאלה....

חח אוקי תוודה רבה אני יהננה :] ולגבי המצב העכשוי אני מרגישה לא מאושרת ולא יודעת מה אני רוצה מעצמי לפי הקלפים א רואה משהו לגבי זה ? בחרתי שלושה אנסוז,אייהוואז,דאגאז

הרגשה בעתיד...

אנסוז, רון הנאום מלא ההשראה...הרוח, צ,קרת הגרון (=תקשורת) אייהוואז, על משהו למות בכדי שהאחר יוולד..היפוך דאגאז הפצעת השחר. וזה מזכיר את מה שאמרתי לך בהתחלה ללא רונים, 'חשיבה חיובית זה עסק סבוך' ויש להוציא ולבטא רגשות החוצה בכדי לאפשר לחיובי להנץ מתוכך. כתיבה ציור יצירה..שיחה כל מה שעושה לך טוב ואולי כולם.... תני דרור ללבך
תני למה שצריך לצאת להשתחרר ולמות בכדי שהחיוב יצמח ואז ..יפציע השחר אל חייך המוארים
בהצלחה ילדה יפה
אל פחד שמאום לא יעצור אותך...נכונת לגדולות ונצורות!!!

nona61

New member
תודה רבה רבה אני ייקח את זה בחשבון יום טוב|4U

תודה רבה רבה :] אני ייקח את זה בחשבון יום טטוב

למעלה