לפני כל צדק!מהתחת שלכם במחשב אתם יכולים....

לפני כל צדק!מהתחת שלכם במחשב אתם יכולים....

לחסוך למדינת ישראל יותר ממיליארד בשנה לחברה זרה, ועוד סכום זהה משאר
האתרים הישראלים שמחכים אותם! כמעט אותו סכום שעלה מבצע ענן!.

ע צ ו מ ה

שלום רב!

שמי אבי, בן 57 , יליד הארץ, וגם אני מבקש לעשות ולהשריש מעשה, כמובן רק בעזרתכם ובעזרת חתימתכם!
בטח כולנו ובטוח רובנו אוהבים את מדינתנו, וכולנו רוצים לתקן אם אפשר ושיהיה בה כמה שיותר טוב.
אני מבקש מכולם לעזור לי לחסוך למדינה שלנו מאות מיליוני דולר בשנה, ומעל מיליארד ש"ח בשנה, ועל מה?,
יש לנו בארץ אתר זר מפורסם ושימושי על ידי כולם והוא נקרא גוגל, והגיע הזמן להסביר לציבור איך אפשר
לחסוך את הכסף הזה, ועוד הרבה, כי גם שאר האתרים בארץ מחוסר ברירה מתחילים אף הן לחקות אותם,
כאשר אתם מחפשים בעל עסק או כל דבר אחר ומקישים את המילה הרצויה, מופיע בפניכם דף אחיד, כאשר
מימינו ישנה מסגרת שנקראת קישורים אורגנים והכניסה אליהם היא בחינם, מסביב לכל דף קיימת מסגרת של
מה שנקרא קישורים ממומנים, ושם לכל ילד, איש\ה שיש כרטיס אשראי, יכול לפרסם את עצמו תוך דקות, כפי
שנוח לו ואיך שהוא רוצה, או כל בעל\ת עסק נכבדים, וקובע את המחיר לפי כל הקלקה, שירות שאותו אפשר
לקבל בעשרות ומאות אתרים, וברובם בחינם!, כדי לחפש בעל עסק או כל דבר אחר, לא צריך להקליק בכלל
על הקישורים הממומנים, כל חברה שנמצאת שם, ולכל סיווג שתרצו קיימות עשרות שיטות פשוטות ואחרות,
ובחינם! סתם כך! אנחנו יושבים בבית וגורמים נזק למדינה בסכומים שציינתי, לא חבל!.
רבותי! כידוע לכם, ואם לא, אז ישנם תחומי עיסוק רבים שכל הקלקה בהם נעה בין 10-30-40 ש"ח ויותר בעוד
מספר תחומים אחרים ובוערים, ותכפילו את זה ביום בשנה ובאלפי עסקים שונים, זאת לא שיטה, זאת הונאה!
שכל אחד יסתכל בויקפדיה ויראה את המילה הזאת נרדפת לתשלום ללא תמורה, משום שיש רבים שגולשים,
ולא מודעיםלנזק הכספי שהם גורמים, יש הרבה בעלי עסקים שמקליקים אחד על השני כדי לקדם את עצמם,
ויש גם משרדי פרסום רבים שדואגים שיקליקו עליכם כמה שיותר, כי יש להם בונוס כלשהוא מגוגל, וגם היו
כבר מקרים בארצות שונות שתפשו משרדים, אשר חשדו בהם שהיו תחת חסות של גוגל, וכל תפקידם היה
רק להקליק על הקישורים הממומנים.
מכובדיי! במידה ונפסיק את השיטה הפשוטה הזאת, ושאר החברות והאתרים שמחכים את גוגל יפסיקו מכל
השיטה המיותרת הזאת, נחסוך למדינה יותר משני מיליארד ש"ח בשנה!
אני מבקש מכל מי שמסכים עצומה הנ"ל לשלוח אליי בבקשה אימייל תחת הכותרת " מפסיקים להשתמש בכל
הקישורים הממומנים" [email protected] או 0525896929 בבקשה!.

בכבוד רב!
&nbsp

למעלה