לפרוייקט חנוךלוין דרושים נגנים וקולות

לפרוייקט חנוךלוין דרושים נגנים וקולות

להרכב אשר מבצע את פרוייקט חנוך לוין דרושים: פסנתרן נוסף חצוצרן, סקסופון, מפוחית בעיקרון כלי נשיפה וקולות לליויי הפרוייקט יוצא לדרך ב6 לחודש במפגש ראשון והוא מיועד לנגנים שאוהבים לנגן ומוכנים להכנס להרכב להצטרפות - [email protected] נ.ב לאילו שרוצים עוד פרטים. תסבירו לי איזה בדיוק כי אני משתדלת להיות ברורה שזה פרוייקט רציני אז רק אם אתם רצינים לנגן בהרכב בכיף צרו קשר. :)

../images/Emo124.gif יכול להיות שקורין תתארח באולפן השקוף

היום.... אין שעה מדויקת אבל תעקבו אחרי התוכנית היום

tomerldt

New member
ע"פ מה שראיתי, היום בשעה 17:30, אני כמעט בטוח

לא לפספס!

היום היא תיתארח ב-17.30

שווה לראות!!! היא תבצע את מיטב הלהיטים שלה במשך שעה ובטח גם תדבר על האח הגדול בין השאר...
תהנו....

A m 0 s

New member
ביצוע מקסים לזן נדיר!!../images/Emo99.gif

באסה שפיספסתי את הכל!! /**תגידו לאיפה נעלמו הראסטות של אלונה?! ולמה לעזאזל אמיר פיי גוטמן חייב להיות כ"כ חתיך?!

m757

New member
עיבודים מדהימים ! ../images/Emo98.gif

וואו.. העיבוד ל"אין לי ארץ אחרת" היה כל כך יפה ! ובכלל הלקה הזאת ממש חמודה, אי אפשר היה להתעלם מהם. בהתחלה זה לא כל כך זרם (לפחות לי) אבל מהשיר השלישי, כשהם נכנסו לזה, הם היו מדהימים.
איזה חמוד היה עומר כשהוא אכל את העוגייה,הכל נמרח לו על הפנים..
בקיצור היה שווה ועכשיו כבר חייבת להיות הופעה כי אני לא יכולה יותר לחכות. די.

אכן,איזה מלכה היא הייתה תודו!!!

פשוט מדהימה!!! כמה קהל היה איך היא הרימה את כולם.....
ואיזה כיף היה לראות את אלונה דניאל וחגית שפירא שהן מדהימות בצורה יוצאת מהכל....... וכן,אלונה הסתפרה אבל עדיין היא חמודה
איזה מתוק עומר!!!!!!!!! שיוואוו אני כ''כ שמחה שיצא לי לראות את ההופעה המלאה באנרגיות חבל רק שהיא נגמרה מהר מידי!!!!! טוב,נחכה להופעה הבאה שבוע טוב לכולם

למעלה