לצאת לחופשה עם תינוק

לצאת לחופשה עם תינוק

אנחנו מתכננים לצאת לשבוע חופש עם רוי ומעונינים לסחוב כמה שפחות.
העניין הוא שאני גם מניקה (חזה+ שואבת) וכן נותנת לו פורמולה לפני שנת הלילה שלו. אין באפשרותי לעשות סטריליזציה לבקבוקים בזמן החופש ע"י סיר ומים רותחים. מה אתן מיעצות לי לעשות בעניין...האם לסחוב איתי קומקום ??? רוי יהיה בן 5 חודשים בזמן הזה.. אשמח לקבל הצעות יום נהדר...שרונה

השאלה איפה תשהו, במלון? אצל חברים?

במלונות יש לפעמים מיקרו שאת יכולה לבקש ואז תוכלי לעשות סטרליזציה עם סטרליזטור במיקרו. אם אני לא טועה יש גם סטרליזטור חשמלי שאפשר לקנות (אין לי מושג כמה עולה)ואז את לא צריכה מיקרו. בכלל אם אתם תתארחו במלון תתקשרי אליהם ותשאלי אותם איך הם ערוכים לארח משפחות עם תינוקות, לפעמים יש להם הכול שם. איזה כייף לכם.... תעשו חיים, זה אחלה גיל לנפוש עם תינוק

שרונה13

New member
פתרונות:

פתרון לקחת בקבוקים של אוונט שבאים עם שקיות... ואת הפטמות לרחוץ במים חמים... בגיל הזה את בהחלט יכולה לעבור לעשות פחות סטריליזציה, אני בישראל הפסקתי לחלוטין עם הסטריליזציה בגיל 6 חודשים... כי ממילא הגברת זחלה איפה שרק בא לה. פתרון נוסף ... בישראל לפחות ואני בטוחה שגם יש כאן ישנם כדורי סטריליזציה!!! בישראל הם נקראים "טהרטף" את שמה כדור בקערה עם מים (שבטוח תוכלי לקבל במלון) ושמה בפנים את הבקבוקים וכו', הסטריליזציה לוקחת חצי שעה וכל כדור בקערת מים טוב ל24 שעות. כך את חוסכת מקום כי קופסת הכדורים היא כקופסת אקמול. תבלו ותיהינו

irisgh

New member
המשך לפתרונות

ישנן כמה חברות שמייצרות שקיות חד פעמיות ששמים בתוך הבקבוק. אני הייתי שואבת לתוך כאלה. בנוסף, בארץ אמנם אומרים היום להתחיל עם גרברים וכאלה בגיל חצי שנה, אבל עד לפני שנתיים התחילו בגיל ארבעה חודשים. את יכולה לנסות בבית (ורק בבית! לא מנסים שום דבר חדש רחוק!!!) ולראות אם הוא מצליח בכלל לבלוע. זה לוקח איזה שבוע עד שהתינוק לומד לבלוע כמות סבירה. ואז זה יכול להחליף ארוחה אחת ביום. הבעיה אז היא שהפליטות מתחילות להיות מה זה צבעוניות ומקשטות את הבגדים של כולם

לא בעיה

שלום לך, רציתי לשתף אותך בסיפור שחוויתי אולי זה יעזור לך. כשהבן שלי היה בן 4 חודשים קיבלנו כרטיסי טיסה חינם וניצלנו אותם לטיול ארוך מישראל לאורלנדו-שם שבוע בדיסניוולרד , יומים במיאמי ודרך ברזיל לאורגוואי למשפחה. בחזרה עברנו אצל משפחה בלונדון. אני לא הנקתי והוא אכל רק מהבקבוקים. אז לפעמים רחצתי אותם במקלחת במלון, ולפעמים בשירותים בשדה תעופה, ובאמת ששום דבר לא קרה. לא צריך להכנס ללחץ, ואם שוטפים עם מים וסבון (היה לי סבון נוזלי בבקבוק קטן ואת מברשת הבקבוקים ) וזה היה חודש מופלא. טיול נעים

למעלה