לצאת מהארון?

naor99

New member
לצאת מהארון?

אני חייל הומוסקסואל ששלם לחלוטין עם העדפותיי המיניות. אני רוצה לצאת מהארון ולהפסיק את השקר בו אני חי. אני מתלבט. אבי נפטר לפני שבע שנים ואמי התחתנה ועברה לגור עם בעלה וארבעת בניו יחד עם אחיותיי ואחי. לפני כשנתיים, שיתפתי אותם בנטיותיי המיניות ותכגובתו של בעלה לא היתה אוהדת במיוחד בלשון המעטה. קיבלתי מכות ונפצעתי והוא אף מנע ממני במשך כמה חודשים ללכת ללמוד. גם מיתר משפחתי, הן הביולוגית, והן החורגת, לא זכיתי לתמיכה, אלא לגידופים והחרמה. היה חשוב לסיים את לימודיי ולא להזרק לרחוב, לכן החלטתי לעבור טיפול פסיכולוגי ו``לחזור לדרך הישר``. הטיפול לא הצליח , כמובן, אלא רק חיזק את תחושת הודאות בזהות המינית שלי. אני חי עם בן זוג כבר קרוב לשנה. אנו מתגוררים בתל אביב. להוריי אני משקר ואומר שני ישן בצבא. כשאני חוזר לשישי-שבת, אני משקר ואומר שאני יוצא עם חברים מהצבא, בכדי לבלות עם בן זוגי וחברים הומוסקסואלים אחרים. אני פוחד לצאת מהארון בשנית, לבטח אספוג אלימות פיזית קשה בשנית, ואף אנודה מחיק משפחתי. את משפחתי הביולוגית אני מאוד אוהב (אמא, אחיות ואח קטן) ולא רוצה להתנתק מהם. בעלה של אמא איים שאם הם יכירו בעובדת היותי הומוסקסואל הוא יזרוק אותם מהבית יחד איתי. מה עלי לעשות? המחשבות הבלתי פוסקות על יציאה מהארון, הפחד הנלווה והשקר הבלתי נגמר מעכירים את חיי ופוגעים קשות בתפקודי. בלילות אני מתעורר מסיוטים בהם משפחתי מגלה את נטייתי המינית ומתעללת בי (גם אתמול בלילה.. זו הסיבה שאני משתף אתכם היום). אודה לכם אם תגיבו, תיעצו, תשאלו ותתמכו.

ESTI BRANTZ

New member
אני יכולה רק לנסות לעזור...

יש לך סיפור מאוד קשה ובזה שאני אומרת את זה אני לא מחדשת כלום... לפי דעתי אתה צריך לחשוב מהן היתרונות והחסרונות של שני הצדדים ובאיזה צד לך יהיה הכי טוב... אתה צריך לחשוב פה על עצמך אם טוב לך גם לשקר וגם להיות עם בן זוגך אז אולי תשאיר את זה ככה כי בצורה הזאת לכולם טוב עם זה אבל אם אתה מרגיש שאתה לא יכול עם השקר אז משפחתך תהיה חייבת להתמודד עם זה לבעלה של אימך אין זכות להתערב ואני חושבת שהם אובים אותך והם יבינו בסוף שלהבין ולקבל אותך כמו שאתה זהו הדבר הנכון והטוב ביותר לעשות ... מקווה שעזרתי ולו בטיפה... אפ היית בן משפחתי הייתי מקבלת אותך בזרועות פתוחות ואני מקווה שהם יבינו אותך...

אולי אני קיצונית אבל...

אתה יכול לתבוע אותו על שימוש באלימות פיסית. לדעתי גם אמא שלך צריכה לצאת בעדך. יחד עם זאת, למה שלא תנסה לפנות לאגודות? יש אגודות שתומכות באנשים ``כמונו``. תנסה להשיג גליון של ``הזמן הוורוד``, אולי תמצא שם משהו מעניין. לפי ההודעה שלך, נראה שכן יש מי שיתמוך בך, אולי כדי לך להשען יותר עליהם. ולפי דעתי, כל עוד אתה בצבא, אין לך סיבה לצאת מהארון. הצבא מסתכל עלינו בעיין עקומה, ווזה גם לא עניינו של אף אחד בדרגים האלו. תחשוב על זה.

ברי19

New member
אני מבין אותך,אני במצב דומה

היי נאור,אני גם הומוסקסואל והמשפחה שלי-דתיים... כשספרתי להם הם אמרו לי דברים נוראיים וכואבים-שאני אלך לגיהנום,שאין לי מקום בבית וכו`...הוריי גירשו אותי מהבית בהחלטיות... כיום אני גר עם בן זוגי בתל אביב ללא כל קשר אל המשפחה....אני זוכר את חיי לפני שיצאתי מהארון ובהשוואה לכעת אני לא מצטער על שיצאתי מהארון. אני מרגיש שלם עם עצמי,זה מה שאני וזהו. נכון שאני מאוד אוהב את משפחתי-אך אני מעדיף לא להתקבל במשפחה מחיי שקר...(אני יודע שזה נשמע נורא אבל תחשוב על זה) אני מקווה שתלך בדרכי... שלך ברי

וואו! אני המום!

אם כל מה שסיפרת כאן הוא אמת (ואני חושב ככה) אז בן אדם , הבעיה שלי (שרק מתקרבת לשלך-הנטיה המינית) מתגמדת עד נעלמת. הלוואי ויכולתי לעזור לך, אבל אני עדיין חי עם ההורים 0אני גם חייל) זה ממש כמו ביצירות של דיקנס: אב חורג ורע...התעללות, איום ונורא. אני ממש מזועזע , באמת! אני בחוסר אונים משווע. דע לך , שישנו פתרון כלשהו: הוא מערב את גורמי הת``ש ביחידה שלך. במידה ותסכים להחשף בפניהם. אני בטוח שגם מפקד היחידה יענה לבקשות שלך . אולי יצליחו למצוא לך מגורים מחוץ לבית, או משהו אחר. תחשוב על זה. שווה להרהר. אם הייתה לי דירה פרטית משלי, אני נשבע שהייתי מזמין אותך אלי. שיהיה לך המון בהצלחה, ושיהיה לך רק טוב עם החבר שלך. דרך אגב, אל תתן לאף אחד להרים עליך יד. צה``ל מגן עלייך. אין לך נשק? להרתעה בלבד, כמובן.

MySelf_20

New member
רק רוצה להוסיף שלא הכל תמיד רע

אני כותב את שורות אלו רק בכדי לומר שלא תמיד הכל רע וכואב. אני גם כן חייל הומוסקסואל ו..דתי, לכאורה אנשים היו מצפים שלי יהיה קשה מכל...אבל לא הההורים שלי יודעים וגם קוצץ חברים היו לי שני חברים עד היום והאמת אני מרגיש דיי בר מזל.. הורים שלי נאורים פתוחים ועם הבנה, נכון שעדיין הם מאמינים שזה ישתנה אבל משיחות שלי איתם מידי פעם אני מבהיר להם שלא כך הדבר. ובהקשר לנאור..אז תדע שאני חושב שתמיד יש איזושהיא בחירה ותמיד אנשים מעדיפים לא להתמודד איתה, ובקשר למקרה שלך אני לא יודע נכון שהדבר הכי טוב יהיה אם שני העולמות ישתלבו, אבל כדי שתיקח בחשבון שלאו דווקא זה המקרה שיהיה. בכל מקה אני מאחל לך רק טוב ושיהיה לך טוב עם החבר שלך. ובהקשר לשאר האנשים יש לי בעיה של איפה לפגוש אנשים, אני לא משוגע על מועדונים או על בתי קפה.. אז יש לי בעיה לפגוש אנשים את שני החברים הקודמים שלי פגשתי אפשר להגיד ע"י יד הגורל. אבל אני באמת פוחד על העתיד ועל האפשרות להשאר לבד. לתגובות אני באמת אודה.

avielss

New member
מזכיר לי משהו ../images/Emo46.gif

אני לא גיי אבל די מזדהה אני בן להורים גרושים ומשפחתיות ואהבה זה לא הצד החזק שלהם. גם אני חטפתי לא מעט מכות ודחיה לרוב אבל הגיע זמן שהבנתי שאם הם לא יקבלו אותי ויאהבו אותי הם לא יקבלו אותי בכלל. פתרון קיצוני...תתנתק. תבנה את החיים שלך תעבוד תלמד (דיר בלקום שלא) תאהב אנשים קטנים שלא אוהבים אותך לא שווים את תשומת הלב שלך. אביאל

MARMELAD

New member
נאור, קח ../images/Emo39.gif ממני

מתנה... תשים אותו בעציץ ותשקה מדי פעם...
ולענייננו: אם להורים שלך יש איזושהיא בעיה עם המיניות שלך אז חבל מאוד. אני יודע שזה לא קל במיוחד להתמודד עם הורים שלא יכולים/רוצים להבין וכל שכן כשמדובר בסיפור קשה כמו מה שתיארת. אבל(!) בוא לא נשכח שמדובר בחיים שלך ולא בחיים של אף אחד אחר. מנסיוני...המר והאכזר....וההורים שלי גם הם לא רצים במצעדי גאווה ואפילו לא מדברים על המיניות שלי... בכל מקרה, ההורים יתרגלו. אין להם ברירה. אתה לא גנב ולא רוצח. כולה הומו. כבר שמעתי על דברים הרבה יותר גרועים. אז אתה רוצה לצאת מהארון? צא מהארון. בבית, בבסיס, איפה שלא תרצה. בא לך טישרט שרשום עליו "מקבל בתחת....?" רק תגיד ואני אביא לך. שני דברים: לצאת מהארון בזהירות. לאט לאט כי האור מחוץ לארון מסנוור בהתחלה. אל תרוץ ברחוב בצעקות... תרחיב את מעגל היודעים לאט לאט. הכי בטוח. ודבר שני - המשפחה שלך תמיד תהיה המשפחה שלך ולא יעזור כלום. גם עם האלימות והכעס בסופו של דבר הם המשפחה שלך והם תמיד יהיו. אז אל תסלח להם.. אל תחזור אליהם על ארבע. להיפך ! תעשה מה שטוב לך. אבל... תשתדל לשמור על הדלת פתוחה. ככה, טיפטיפה. כי מתישהוא זה יהיה יותר קל. הלוואי שיכולתי לאמר לך מתי. בהצלחה חמוד, אם תצטרך משהו... אני פה
MARMELAD

נועם*

New member
מרמלד אתה גדול! ../images/Emo47.gif

אני חייב להגיד שאני ממש מעריך אותך אפילו מעריץ אותך, יש לך תשובות והצעות לכל דבר, אז בשם כל הפורום תודה, ואם יהיה לי מתי שהוא בעיה אני מקווה שתעזור לי... אלירן
אהה ועוד דבר בן כמה אתה? אתה מוזמן לכתוב לי לאיימייל אם אתה רוצה.

*witch*

New member
יש לי פתרון!

סתם אין לי פתרון אני יכול רק להגיד שבעסה לך שאתה הומו

ronen hp

New member
אחי, תשכיר בית. צא מכל הצרות

קראתי והזדעזתי. אל ייאוש. צא מזה ותאמר לה שאתה גיי. יסגר הסיפור, חסוך כסף מהצבא, ותגור בבית החייל או בבית הצנחן. יאללה לעבודה. הטל´ שלי הוא 056680801

שרונ(י)

New member
אני יודע איך אתה מרגיש

גם לי היו זמנים שהייתי רב מכות עם אבא שלי (האמיתי), בהתחלה מכיוון שהייתי הומו אבל תמיד הייתה לי תמיכה מאמא שלי שאהבה אותי וניסתה להסביר לאבא שלי שזה טיבעי והכל, אבל בשביל בן אדם שגדל במשפחה דתית מאוד (גם אני דתי לשעבר) זה מאוד קשה לו, הוא גדל על זה שאנחנו ההומואים אנשים שטניים וחולי רוח, ולפני שהוא ידע שאני גיי הוא תמיד היה אומר על ההומואים דברים כמו "כמה שהם מגעילים, ממש מטומטמים, אנשים חולי רוח" והנה הוא קיבל במתנה בן אוחצ´ה וזה בעיה רק שלו, היום אבא שלי ואני לא בקשר, אני גר ביחידה עם הבן זוג והוא עזב את אילת לצפון והוא אינו מוכן לשום קשר איתי, זה מאוד כואב לי, כי אני מאמין שאבא זה אדם שלא רק מוליד אותך אלא גם אוהב אותך וזה מעצבן שנבצר ממני אבא כזה רק בגלל שאני גיי, אבל אם היום הייתי יכול לחזור אחורה ולא לספר לאבא שלי שאני גיי, לא הייתי משנה כלום, זה מה שאני ואני לא פוחד, ונאור, אני מאמין מאוד במשפט "בועטים בך? תבעט יותר חזק", רק ככה מנעתי מאבא שלי להרביץ לי הכאב שלך הוא הכאב שלנו, אבל אנחנו מה שאנחנו" נ.ב אני ממליץ לך לעזוב את הבית אם המצב שוב ידרדר, אל תתן לאף אחד לפגוע בך זה הגוף שלך ועליך להגן עליו אלף
לאמיצים

למעלה