לצאת מהצבא

אורקנוס

New member
לצאת מהצבא

אני רציתי לצאת, היה לי רע מאוד... הרגשתי מושפלת ומנוצלת... יש הרבה דרכים לברוח, ולצאת לאזרחות (חוץ מנפשי) אבל עכשיו אני מבינה שטוב שנשארתי. התמודדתי עם הבעיות שלי. למרות שזה היה קשה. יצאתי הנפגעת, הקורבן. עכשיו אני במקום יותר טוב. עדיין אני חושבת שזה היה שנה ו9 של בזבוז זמן אבל לפחות למדתי דבר אחד או שניים פגשתי אנשים והיו רגעים נחמדים אני יודעת שאם הייתם שואלים אותי לפני שנה הייתי אומרת דברים שונים לחלוטין אבל עכשיו לקראת השחרור אני רואה את הדברים אחרת. אז גם אם רע לכם, זה לא אומר שאי אפשר לעבור מקום/תפקיד תעשו רק קצת בעיות ותעמדו על שלכם ותראו איך נותנים לכם איזה תפקיד שאתם רוצים אני חושבת שהדבר הכי חשוב שלמדתי בצבא זה לחשוב רק על עצמי ולהתחנף לזה שמשחרר אותי הביתה. :) נשמע רע אבל כאלו הם החיים. בהצלחה לכולכם!!!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה אורקנוס ../images/Emo39.gif

תודה על ששיתפת אותנו בסיפורך- ותודה על העידוד.. בעצם בהודעתך את אומרת..שעם כל הקשיים..אפשר לראות שיש בשירות גם צדדים חיוביים.. גם נקודות אור.. גם אם אנחנו מגלים אותם רק אח"כ... אנחנו מקווים שעם השנים, יתברר לך עוד ועוד- שהשירות הזה תרם לך- בכמה שיותר מישורים.. המשיכי לשתף אותנו יקרה.. תודה!

למעלה