לקויי קשב וריכוז גילאי 30+

kerennets

New member
לקויי קשב וריכוז גילאי 30+

הי. אני בת 33 ובעלת ליקויי קשב וריכוז וגם זכרון מאוד מאוד גבוהים. כרגע התחלתי להכנס למתכונת קשה ומחייבת של לימודים ומאוד מאוד קשה לי לשבת ולהתרכז ולזכור. אני לא רוצה להגיע למצב שבו אצטרך חלילה ריטלין, קונצרטה וחבריו ולכן מבקשת עצתכם. הומלץ לי על צמח סיני שנקרא לינצ'י. האם מישהו מכיר שמע ויודע? אם לא אשמח לשמוע המלצות אחרות, רצוי כאלו שניתן לראות בם אפקט מהיר ושאוכל ליישם בעצמי בבקשה עצתכם, עזרתכם, המלצותיכם, - כל דבר יתקבל בברכה ( תזונה, צמחים, תרגילים, ועוד.... ה-כ-ל....) אפשר לשלוח אלי ישירות למייל: [email protected] תודה רבה, שבת שלום וחג שמח תבוא עליכם הברכה

בעיות קשב וריכוז

היי קרן, מניסיונך העשיר את יודעת בעצמך שאין לנו תרופות פלא ו/או קסם. תלוי באבחנה רק כך אפשר להתאים את הטיפול המתאים לך, ולפעמים זה יכול לקחת זמן עד שתראי את השינוי. אם את באמת רוצה שהטיפול יעזור ויהיה אפקטיבי, שווה לפנות למטפל עם נסיון בתחום ולשלב בין דיקור, צמחים, תרגילים ותזונה, ואני מעריכה שיש עוד אפשרויות שיכולות לעזור לך להגיע למטרתך. וכמובן- כדאי להקפיד על שגרת הטיפול, ושיהיה מישהו שמשגיח על התפתחות העניינים. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון שלפעמים צריך לדעת ללמוד. יש כל מיני טכניקות שיכולות לעזור, גם לאנשים עם בעיות קשב וריכוז. שווה לברר גם בכיוון הזה. בהצלחה וחג שמח, יעל

synergesty

New member
בעיות קשב וריכוז

בעיות קשב וריכוז נובעות ממס' גורמים; ביניהם ניתן למנות: חוסר דם, ליחה, ואפילו חום פנימי, או חולשת צ'י... לכן, קצת קשה על רגל אחת לומר מה להמליץ.. רק לאחר אבחון ניתנת תזונה, צמחים ודיקור. וגם תחום עיסוקך כמאמנת אישית דווקא עוזר לבעיות של קשב וריכוז..

למעלה