לקראת גיוס...

desert rose

New member
לקראת גיוס...

אני.. ככל החבר`ה בי``ב מתלבטת השנה לאן להתגייס... ועד כמה שתמיד אומרים : יאללה... מה את חושבת על זה עכשיו יש לך שנה שלמה... אז זהו ש.... לא ! בכל אופן התלבטתי אם ללכת לעתודה או לא (לא קשור שבסוף החלטתי שלא) אבל אם גם אתם כמוני... יש לי רק בקשה קטנה: לפני שאתם חותמים על חוזה ל 6 שנים בצה``ל, תעיינו באתר הבא: www.atuda.co.il ושתהיה שנה מוצלחת לכולנו !!!

אני בי``א ומתלבט גם

אני בי``א ואותו סיפור החלטתי שלא ללכת לעתודה אבל התלבטויות עדיין ישנן אני רוצה משהו שצריך להשקיע הרבה אנרגיה וכוח פיסי אבל אני לא מעוניין ביחידה קרבית יש למשהו או למישהי מושג לאן אלך לי ???????? ודרך אגב מה החלטת לאן את הולכת ?

desert rose

New member
לאן אני הולכת?

אז ככה: לגבי השאלה שלך, בינתיים אני לא ``הולכת`` לשומקום אבל נדמה לי שאני אנסה להתקבל לגרעין בנח``ל.. (תודה על ההתעניינות)

goldy

New member
האתר מציג רק צד אחד!

לא משנה כמה האתר משכנע, תמיד חייבים לדעת שיש גם צד שני, וצריכים לתת לו להציג את עמדותיו!

שמועות או לא להיות...

בבית ספרי המטופש קיימת תוכנית מטופשת של עשיית בגרות 15 יחידות במחשבים ... ועליי לשאול האם יש כל שהוא קשר בין החלטתו השרירותית של הצבא היכן להציב את נערינו מסיימי כיתה יב לבגרויות... פשוט כי הזינו את משתתפי 15 היחידות בהרבה פנטזיות שאחת מהן היתה שיקחו אותם במאה אחוז לממרם בגלל זה... רדום ונוח לו.

נעל

New member
נראה לנעל כמו גימיק

בביה``ס הקודם שלה (זה שהיא נטשה לטובת אחר) יש את עסקת 15 היחידות גם כן (פלוס עוד כמה גימיקים). בהרבה בתי ספר (שהם לאו דווקא נחשבים לטובים במיוחד, ברמה הארצית) יש את זה. מעיון בתוכנית הלימודים הכללית לנעל זה לא נראה כמו משהו מספיק רציני לממרם (הבגרות במחשבים לא נחשבת בכלל לבגרות קשה). ובכלל, ממרם זה בעיקר פרוטקציות, או (אולי גם) שילוב של בגרויות מצויינות, פסיכומטרי מצויין והתקבלות לקורס קדם צבאי. אבל תודה שזה מגרה את התלמידים. נעל ;-)

למעלה