לקרן

aa2000

New member
לקרן

היי נולדתי בתאריך 16.07.86. והתאריך העברי ט בתמוז תשמ"ו. אני לומדת ראיית חשבון. אני כבר כמה חודשים לא מצליחה למצוא עבודה. אני מיואשת כבר מהכל מחיפוש עבודה והלימודים. מרגישה שהכול גדול עליי. האם קשה לי לחפש עבודה בגלל שאני במקצוע לא נכון?? למה הכול אצלי כ"כ קשה.כל דבר שאני עושה אני צריכה לסבול הרבה. בלימודים לא הולך לי בכלל. אני כל הזמן עושה מועדי ב.אני משקיעה הרבה בלימודים וחוששת שהכול לשווא. אני פשוט מיואשת מהכול.רוצה לעזוב הכול אבל מפחדת. תודה

שלום לך ,

את אכן נמצאת בתקופה לא קלה שיש בה הרבה מאוד התלבטויות , ספקות ומלחמות פנימיות תקופה זו נותנת לך את היכולת להבין אם בחירת הלימודים שלך היא זו הנכונה עבורך ואם את מגיעה להבנה שהתחום לא מתאים אין כל בעיה ליצור שינוי . עלייך ראשית לשנות את החשיבה שלך , כאשר אנחנו רואים וחושבים " קשה " לא יבוא משהו אחר ..... חשוב לעבוד על חשיבה חיובית ולאזן את מצבי הרוח שלך . הקושי למצוא עבודה נמצאת בחוסר החלטה שלך איזו עבודה את באמת רוצה והרגשות שלך משתנים ....בהתאם . סבל הוא בחירה , אנחנו בוחרים לסבול ואנחנו בוחרים להסתכל דרך עיניים של קושי .... וברגע שאת תביני שזאת בחירה שלך תוכלי לשנות את פני הדברים . בלי קשר החל מיום הולדת את תיכנסי לתקופה הרבה יותר טובה רגשית ובה עלייך לקבל החלטות וליצור שינויים גם אם זה אומר לבצע שינוי בתחום הלימודים . אני לא חושבת שראיית חשבון כ"כ מעניינת אותך , למרות שזה תחום שיכול להתאים לך . בברכה,קרן

למעלה