לשים את הכפפות על השולחן...

perrinat

New member
לשים את הכפפות על השולחן...../images/Emo103.gif

חייבים אחת ולתמיד להכריע בעניין הזה:
הכפפה האדומה של נינט Vs הכפפה של שירי..... איזו מהן היתה יותר מזעזעת

perrinat

New member
חחח... ביום חמישי כשהראו../images/Emo103.gif

בתוכנית את המשפחה שלה. אמא שלהאמרה: אהבתי את הביצוע של "קח אותי", אבל אני לא אוהבת את הכפפה..........

Craz¥ L

New member
זה היה מצחיק

אם כבר שמים שתיים או לא שמים בכלל רינת אני צריכה לקנות כרטיסים אז אני צריכה לדעת תשובה

perrinat

New member
אם את הולכת אז קחי אותי...../images/Emo103.gif

את שומעת
זו אני
שרה אליך.......
לאן שתקחי אותי - אני באה

אני חייבת לומר משהו בעניין

ככה א. שתי הכפפות היו מזעזעות ב. בכלל איך שהלבישו את נינט המדהימה שלנו בחצי גמר עוד יותר מזה הנעליים והחולצה האדומה מתחת לשמלה ג. לא נראה לכם מוזר ששמו לשתי הפייבוריטיות "כפפות"?!?!! ד. שתיהן היו אחרונות בחצאי הגמר נינט כפאווה עליייייייך

perrinat

New member
../images/Emo11.gifהמלבישה הזו ממש חשודה../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

נצל"ש היסטרי../images/Emo70.gif

לא נראה לכם מוזר שבמקרה ,כי בכל זאת "הגרילו" את שני הצוותים של שני חצי הגמר, נינט הייתה בחמישיה אחת ושירי הייתה בחמישיה אחרת... מישהו מריח את זה.. וואי אני מריחה..מריח קצת לא טוב..
אגב מישהי/ו יכול/ה לשער מה היה קורה עם שתיהן היו באותה חמישיה בחצי גמר אחד
אוי זה היה יכול להיות משהו יפה.. אממ..אבל כשחושבים על זה..במלא שירי היא הייתה מגיעה לגמר כי היא הייתה לוקחת מקום שני אחרי נינט ובטוח שיותר גבוה מהמקום השני בחמישיה השניה.. *טיטול מנסה למצוא שחיתויות במערכת
* (אגב ללוקחים ללב..לנסות הפעם לקחת למקום אחר כי ההודעה הזאת נכתבה דיי בהומור:)

Craz¥ L

New member
אמממ TT פעם הבאה

לא לנצל שרשור פשוט לפתוח הודעה חדשה
יאא אהבתי TT טיטול חחחחחח

איזה יופי../images/Emo70.gif

גם המצאת לי כינוי מגניבי וחמודי |חיבוקי| לך וגם זה כזה..TT אממ..מהיהודים..וגם לי קוראים אורית..חח מושלם
*טיטול ברגע של התלהבות* וגם מקפיצה..או שאולי ארשם את ההודעה שוב? נ.ב.תהנו מעוד תמונה שהכנתי..

REBELDE 16

New member
לא יודעתת...אבל טוב שכך....

מה זה שמחתי שנינט ושירי לא היו ביחד!

חחחחחחחח

אני ממש שמחתי טוף נו כך היה צריך להיות ואנשים כולם ראו את ההגרלה בשידור חייי אז ככה שאין חוכמות

למעלה