לתשומת לבכם...

לתשומת לבכם...

קשה לי מאוד לבצע אפילו את תרגילי המדיטציה הפשוטים ביותר... אם אתם יודעים מה הבעיה שלי ואם יש לכם טיפים איך להתרכז טוב יותר- בבקשה תענו לי. תודה. S

drall

New member
סליחה על השאלה הבוטה

אבל באיזו טכניקה אתה משתמש?

The Wraith

New member
לדרול ולבלק

קודם כל, דרול, אם תביט בפרטים שלה אתה תראה שמדובר בבחורה. דבר שני, בלק היקרה שלי נסי בהתחלה לשבת בעיניים סגורות בחדר בו לא יפריעו לך ופשוט להיות מודעת, זה הכל.

smile2life

New member
תרשי לי להחמיא לך

ציפורניים בצבע שחור הן מ ד ה י מ ו ת
קבלי
לחיזוק והערכה גדולה. שנית אני קצת פיספסתי את ההדעה שלך ואני מבקש מחילה ו
. אני לא אחזור על דברים שאמרתי כבר ודרול מכיר אותם וקרוב למדי ימחק את ההודעה אני רק אפנה אותך להודעה אחרת באותו הנושא. הפניה

m_katzmann

New member
כמה טיפים

היי s, כדי להתחיל במדיטמיה כווצי את כל גופך ושחררי בבת אחת. עשי זאת כמה 3-4 פעמים ואז התחילי לנשום ולנשוף דרך האף והקשיבי לנשימותיך, עד שתרגישי שהנשימות והנשיפות הן ממש רגועות ונעימות. אז תוכלי להוסיף משפט כמו: אני מרוכזת בנשימה, בלימודים ... או כל מה שאת רוצה להיות מרוכזת בו. אמרי את השמפט בכעס,בעצב, בשמחה, בקלילות, הוסיפי לו מנגינה ותני למשפט הזה ללות אותך במשך כל היום. קחי דף גדול רשמי על כולו את ה8 האינסופי - שמונה שוכב כזה. כאשר את עושה את השמונה עיקבי בעינייך אחר תנועות היד. עשי זאת ביד ימין ואחר כך ביד שמאל. מקווה שעזרתי במקצת ושוב העזרה הזאת היא טכנית. כדי לברר מהי הבעיה שלך - את צריכה לעבור איזה שהוא תהליך, אותו רק את יכולה לבחור.
מאיה

למעלה