ל-אנימו ברכות ומשהו על קטר-

boaz31

New member
ל-אנימו ברכות ומשהו על קטר-../images/Emo140.gif

ראיתי בהרים הרבה רכבות עולות בהרים ויורדות בבקעות-
ופעם אחת הקטר התקלקל וכל הרכבת פסקה להתפתל. כי העומד בראש, הקטר-המוביל, זקוק לכח ולהט כדי להועיל ואז בכוחו לגרור אנשים גם אם הם בעצמם כקרח קרים.-
ואם בראש עומד לו אדם ובאבריו דם אז יצליח לא רק לגרור אנשים אלא גם להלהיטם ולשנותם לכל החיים-
. וברשותך גם -נשיקה ממני-

מנורה

New member
בועז../images/Emo47.gifאכן בקטר נוהגת אישה

רגישה אינטיליגנטית ונבונה ואחריה אנשים חמים ויוצרים שלהגיע ליעדם בהצלחה רוצים. ביחד ובכוחות משותפים יהיה פורום הגמלאים מקום נעים

אנימו

New member
בועז-../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif"תהיה לי בריא" כמו

שאומרים באידיש
. ניצלת הזדמנות להתנשקות
לרגל האירועים - מקבלת בתודה. אשר לקטר והרכבת (דימוי יפה מאוד) - את הדלק והאנרגיה תשאב ה"קטרית" מהקרונות שהם בעצם הקטרים רבי העצמה ובעזרתם יכול הקטר שלנו לנווט. מה שנקרא: עבודת צוות! ברוך הבא לבית הנבנה!

boaz31

New member
ושוב ל-אנימו- חן ויופי את שופעת.-|כ

את השמש הזורחת בשמיים, ושולחת לעברנו שפע של קרניים. את מחממת אותנו כשקר, וכמו כל שמש, תחממי גם מחר. תמיד היית קצת מעלינו משם בטוב לב הסתכלת, אבל היום את לידינו , וחן ויופי את שופעת. תמיד כשיש בעיה , אצלך נמצאת התשובה, כי מספיק רק להסתכל לעננים, וכבר יודעים שאת היא שמש מאלוהים-
.

p a l o m a

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif בועז ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

p a l o m a

New member
אנימו מדברת ומקשיבה... מכירים../images/Emo140.gif

את התכנית של נתיבה בן יהודה (באמצע הלילה) "נתיבה מדברת ומקשיבה"?.. שם מדברים באופטימיות בלבד. זה המוטו של התכנית שלה.. גם אם מספרים משו לא איאיאיאי.. זה הולך ברוח אופטימית.. על כן אני מברכת את כולם שיהיו לנו רק סיפורים אופטימיים, ונפרה בנסיון ובידע איש את רעהו.

אנימו

New member
פלומצ'יק-תודה על ההשוואה. במקרה

אני גם הכרתי אותה אישית. גרתי מעליה בירושלים. אשה פיקנטית במיוחד. אני מאוד אוהבת להקשיב לה. אבל, אבל, אצלנו בפורום מותר גם לרדת לפעמים ממפלס האופטימיות . קורה. אנחנו מיד נתגייס להרמת המפלס. ככה זה אצל הבני-אדם, לפעמים , קורה להם שהמצב רוח לא הכי איי-איי-איי. מותר. פלומה- הראש שלי לא כ"כ עובד עכשיו....
איפה כתוב : "אנחנו כאן!"? או ל"פקודה אנחנו כאן"? באיזה שיר? נזכרתי: "לפקודה תמיד אנחנו!" הפלמ"ח! אולי יש בעוד מקום?

אנימו

New member
בועז-נהייתי עכשיו בצבע של ../images/Emo141.gif

לא יודעת מה להגיד! (מתחרז עם ה"כלנית"...) אני מדפיסה ומביאה פתק ל...הורים. תהיה להם הרבה נחת. לילדים אני לא אראה...
אם אגיד על זה תודה, אתה עוצר כאן?

emmy5

New member
בירכת הבית ../images/Emo82.gif../images/Emo57.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif

אנימו וכולם ,בכוחות משותפיים אנחנו מברכים את הקטר
ב ה צ ל ח ה !!!

אנימו

New member
אממי-איזה יופי ה"ברכת הבית". ממש

מקשט את סוכתנו. בסוף החג נכניס לביתנו...הלוואי שיתקיים כל מה שכתוב בה.

emmy5

New member
../images/Emo47.gifאנימו ,אני גם מחפשת, עוד

קשוט לשמלה הכחולה שלך ...את נראת מצויין

אנימו

New member
ומכיוון שכולנו עכשיו נעזרים בכוחות

עליונים אז אני אגיד: "בשובה ונחת נוושע!" .

emmy5

New member
מנורה , הלוואי שכל זה יהיה רק לטובה

סוכת שלום ,פרגון ,ידידות ובריאות לכולנו .

למעלה