מאוחר בלילה

מאוחר בלילה

אבא היה אומר "מוקדם בבוקר"... אני שומע שיר מעולה, אחד מהשירים האלו שתופסים לך את הראש, ולא עוזבים. כמו פטיש כזה, שפוגע בול בנפש ומתאר איך שאתה מרגיש יותר טוב מאיך שאתה תופס את הרגשות האלו... Rolling Stones - Angie ואני שומע. מקשיב. אני לא יכול אחרת. אי אפשר אחרת. ואני עייף. עייף מעצמי, מהחיים, מלהיות אני, מלשקר. אני משקר הרבה. יותר מדי. לעצמי, לאבא, לכולם. ומה אני יכול לעשות? אני חי בשביל עוד 5 שנים. אחרי תיכון. אחרי צבא. אחרי כל המסגרות שמגבילות אותי, אחרי פס היצור המחוקק בחוק. אני חי בשביל לונדון. בשביל להתחיל במקום אחר, מקום חדש, בלי הסביבה, בלי הגרסה הזו של עצמי. אני חי כדי שאני יוכל לגלות מי אני בלי האנשים. בלי הסביבה. רק אני. וזה לא קל. זה אף פעם לא קל. לא פשוט. אבל מה אני יכול לעשות? ככה זה המצב. ככה זה אני, וככה זה הסביבה. וזהו... זהו.

InnerKid

New member
מוקדם בבוקר... ../images/Emo42.gif

אני חושב שעכשיו באמת כבר מוקדם בבוקר
מאוד ריגש אותי מה שכתבת ואני חייב להגיד שאפילו בצבצו כמה דמעות ככה בזווית של העין.... אני ממש מאחל לך שתגיע ליום הזה שתגלה את עצמך ומי אתה - דבר נפלא מזה לא יכול לקרות לאדם. ואתה יודע, אתה יכול לעשות את זה כבר היום, כבר כאן, כבר עכשיו. אתה. עם עצמך. עם הקשיים. עם הלבטים. עם השירים. עם החברים. עם השורות. עם המחשבות. עם הייסורים. עם השאלות. עם התהיות. עם הרגשות. עם הסביבה. עם השקרים. עם המסכות. עם האשמות. עם הרצונות. עם החוויות. עם היצרים. עם ההתחלות. עם השמחה. עם העצב. עם האהבה. עם הסבל. עם הטוב. עם הרע. עם הכל. עם עצמך. אתה. לתת להכל פשוט להיות שם. כי אותם ה-
האלה הם בדיוק אתה עצמך. הכל נמצא. בפנים אתה יודע. אתה מכיר.

i love u

New member
אין לכם מושג איך ריגשתם אותי...

גם אני שרוייה בתוך כל הבילבול הזה מחכה כבר לרגע שבו אני אהיה שלמה עם עצמי עם הסביבה ועם הכללל שיהיה לכולנו רק טוב שלכם בהמון אהבה, יפעת...

../images/Emo24.gifמומין, אתה יודע שבדיוק ככה../images/Emo7.gif ../images/Emo34.gif

אבל ממש ככה , גם אני מרגיש. רק עם אבא אחר כמובן... לונדון או כל מקום אחר, זה לא משנה. העיקר להתחיל מחדש, כמו שאנחנו באמת רוצים. בלי השקרים והמסיכות רק אמת. ואושר פנימי, לפחות. גם לי קשה להאמין שאפשר להשיג את כל זה כאן, אבל נראה לי שזה מה שיקרה במציאות, שהרי היא עולה על כל דמיון. אבל טוב לחלום על עתיד טוב יותר, זה מחזיק אותי ככה, עם הראש מעל המים, נותן לי עוד קצת חמצן, שאני כל כך צריך... כל טוב

למעלה