מאוכזב

rubmwue1234

New member
מאוכזב

אני לא בא לאכזב
נכון אני ממש אוהב השמנייה
וזאת סדרה ממש ממש יפה ומרתקת...
אבל העונה הזאת די שונה מקודמותיה
אני לא יכול לתאר כמה שבעונו הקודמות הכל היה יותר תמים יותר יפה...פחות ילדותי
באמת?''להשתלט על העולם''?זה די ילדותי בשביל זה...
העלילה יפה ומותחת אבל אני פחות התחברתי..
כמובן שאני אראה כל פרק אבל נראה לי שאי אפשר להשוות
את העונה הזאת לקודמות...
מצטער..

B R A Y E R

New member
מנהל
מסכים איתך זה לא אותו הדבר

זה גם לא יוכל להיות אותו הדבר אחרי המון שנים, ולדעתי היוצרים וההפקה גם לא מתיימרים לגרום לזה להיות אותו הדבר.
אבל האם זה אומר שזה חייב להיות גם פחות מהנה?
כמו שאמרת אי אפשר להשוואת, וגם אין צורך להשוואת.. פשוט תראה ותהנה

אני אישית נהנה מאוד וזה מעביר לי את הזמן בכיף..
ואגב.. גם סקורפיו מעונה 2 תכננו "להשתלט על העולם"

ny22

New member
מנהל
בעיקרון אני מבין את מה שאתה אומר

אבל אני הייתי מגדיר זאת אחרת:
הייתי אומר שהעונה הזאת מוזרה.
שאחרי שהשמיניה נכנסה לנו לראש וללב, זה די מוזר שיש להם "יורשים", כי מבחינתנו, "מעריצי השמיניה", השמונה המקורים (+ניצן) זאת השמיניה.

אני בהחלט יכול להסכים איתך שיש משהו שונה בעונה הזאת (בלי קשר לזה שגיורא והיוצרים התכוונו לכך) [עונות 4+5], שזה באמת כבר לא אותו הדבר והתחושות והרגשות שהיו לי בעונות הראשונות, מאוד מאוד שונות ממה שיש עכשיו.

בעונות הראשונות זה היה משהו מאוד "ראשוני" (אם אפשר לומר כך), משהו חדש ומרגש על שמונה ילדים עם יכולות מיוחדת.
היה בזה משהו סוחף כל-כך.
עכשיו זה כבר שונה, שום שמונה אחרים לא יוכלו להחליף לנו את השמיניה המקורית וללת לנו את אותם תחושות שהשמיניה המקורית נתנה.

אבל מה, אני חושב שבלי קשר זה המשך יפה וטוב.
הרי תחשוב על זה רגע - אם לשמיניה היה חוזר הלמדא והזיכרון והייתה עוד עונה רגילה, היית יותר אוהב את זה?
יכול להיות שגיורא והיוצרים לקחו בחשבון שבגלל שעבר כל-כך הרבה זמן, גם מי שממש אהב את השמיניה לא היה אוהב עונה כזאת, ולכן הם החליטו לעשות משהו חדש...

בכל אופן, אני די אוהב את העונה חדשה ואשתדל לראות את כל הפרקים שלה...

SapirEstrella

New member
צודק לגמרי

רק משו לגבי הפסקה האחרונה- זה היה בלתי אפשרי לעשות עונה רגילה...תשים לב לכל הסדרות ילדים (השמיניה,גאליס,האי,החולמים...) הכוכבים הראשיים בהם הם כמובן צעירים (18-25) או לפחות נראים צעירים ... (למשל בגאליס יש שחקנית שמגלמת דמות שאמורה להיות בת 17,18... והגיל של השחקנית הרבה יותר גבוה מזה.) ככה שזה היה בלתי אפשרי לעשות עונה רגילה של השמיניה רק עם השחקנים המקוריים, מבלי שתהיה עלילת משנה של שחקנים צעירים שהם "השמיניה החדשה" כביכול... הצופים שצופים בסדרות האלה הם ילדים ובני נוער, ואפילו שזה נוסטלגיה והכול... הם לא היו מזדהים עם הדמויות אם זאת הייתה עונה רגילה,בגלל שהשחקנים וכך גם הדמויות כבר לא ילדים. גם זה לא היה מעניין... כי הם יחסית מבוגרים כבר... מה היו מראים לנו לגבי הדמויות? איך הם עובדים..? :)
אם כבר מדברים על זה חחחחח אז אני הייתי מעדיפה אם כבר שהיו עושים עונה 4 באותה תקופת שידור מקורית, חבל רק שזה לא קרה.. :\

למעלה