מאושרת להודיע

רונה 4

New member
איזה כיף לראות תינוקת ראשונה בפורום

אני כל-כך מתרגשת לקרוא!!! כל-כך חיכיתי להודעה הזאת, וסוף-סוף זה הגיע. רותם מדהימה! המון המון מזל-טוב. עכשיו אני ממש מרגישה שהפורום הזה עושה מזל טוב לחברותיו. זה לא יאומן שביום חמישי בערב עדיין כתבת לנו, וביום שישי בבוקר כבר היית אחרי. ממש פיצוי על הכל! מאחלת לכם המון לילות לבנים מהסיבות הכי נכונות, והמון אושר ושנה הכי טובה בעולם!!

luna10

New member
המון מזל טוב

כמה טוב לקרוא ולראות את התינוקת המקסימה. הרבה אושר ובהצלחה לכולנו.

מ- ד- ה- י- מ- ה

איזה כיף - כאילו נולדה לנו - לכולנו, ולא רק לך SORRY על שאני לוקחת בעלות, אבל זו ההרגשה לשנה החדשה היא הביאה איתה אופטימיות ואושר רב- את חושבת שהיא יודעת שהיא הצליחה לשמח כל כך הרבה אנשים ולא רק את אמא ואבא? לשנה הקרבה מאחלת לכולנו . . .

עידית ר

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif פשוט מקסימה

כל כך מאושרת לראות את ההודעה דמעות של אושר הציפו אותי שיהיה לכם המון מזל טוב שתיזכו להמון המון נחת ושתהיה שנה מתוקה מלאה הצלחות לכולנו

tali00

New member
איזה בובה מתוקה

נולדה לך!!! מזל טוב ושתגדלו אותה בנחת וכיף!!! ממש מרגש לראות את התמונה המקסימה!!! מיטב האיחולים טלי

7נתי7

New member
צמרמורת נעימה עברה בי..

איזו תינוקת מקסימה......ושם נפלא...... דרך נפלאה להתחיל את השנה. שיהיה במזל,שילך בקלות ו...הגיע הזמן לשנות את הסיומת.. שנה טובה ונפלאה,השנה הראשונה שלכם כמשפחה נתי

../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif איזה יופי!

איזו תינוקת מקסימה ואיזה פיצוי נהדר, ואיזו אמא נהדרת יש לה - הרבה כוחות יש לך שעזרו לך להגיע למטרה - אף פעם אל תשכחי את זה! מאחלת לכם הרבה מזל טוב, המון בריאות ואושר. שמחה בשמחתכם

למעלה