מאמרים חדשים באימון באתר המומחים פרופיינד

נקיטה7

New member
מאמרים חדשים באימון באתר המומחים פרופיינד

שלום לכולם, ממליצה בחום להכנס ולהתרשם מאתר המומחים פרופיינד. אתר המאגד את כל המומחים המקצועיים לפי תחומי התמחות. האתר בנוי בממשק ידידותי מאוד ואסטטי. אפשרות חיפוש מומחים בהתאמה אופטימאלית. המשך יום נפלא. נקיטה

האלי

New member
אימון לזוגיות

את הפוסט הבא מצאתי בפורום זוגיות במשבר. כשהזוגיות עולה על שירטון ומתעלגות חילוקי דעות זה הזמן לחפש מאמן לזוגיות. באתר המומחים פרופיינד ניתן למצוא ממשק משתמש נוח ואיכותי. כדאי להכנס ולהתרשם מהמומחים לאימון זוגי באתר. תודה ובברכת זוגיות מוצלחת. =================================================== ואני רוצה לשאול אותך נקיטה, היית הולכת למאמן שכותב: "כשהזוגיות עולה על שירטון ומתעלגות חילוקי דעות"? אני רואה פה נסיון, פטתי משהו, להשתמש ב"שפה גבוהה". אלא שצחוק הגורל הוא שבמקום לכתוב מתגלעים כתבת מתעלגות. זה נשמע לי יותר מדי עילג. אני לא הייתי נותן אמון במאמן עילג, קשה לי לראות מישהו אחר נותן אמון במאמן עילג המנסה להתנשא. אין לי בעיה עם קושי בשפה העברית, לא כולנו נולדנו וגדלנו כאן. אבל קשה לי לראות כיצד מאמן המתהדר בנוצות לא לו יוכל להביא לשינוי של ממש אצל מי שמתאמן איתו. אני מזמין אותך לעשות עבודה עם עצמך על המקום של קבלת עצמך ומי שאת. זו עבודה לא קלה, אשר שכרה בצידה. תודה לך על תשומת הלב וסליחה אם דברי נשמעים פוגעים או מעליבים, כוונתי האמיתית היא ליצור שינוי.

אליה68

New member
משוב

בוקר טוב האלי האם אתה מאמין שהעברת משוב יעיל? חג פורים שמח

ordanco

New member
הממממ.....

זה אינדקס עסקים בתשלום, אני לא אוהב אינדקסים בתשלום.

למעלה