מבחן GMAT

highq10

New member
אם דיברת על זה,

דווקא הייתי רוצה להיות מיליארדר ולא מיליונר, לא בשביל חיים יותר טובים אישית, אלא בשביל הגשמת פנטזיות מטורפות שצריך חברות עם תקציב כפול משל נאסא בכדי להוציא אותם לפועל... אני יכול לחשוב עכשיו על איזה חמש פרוייקטים מעניינים/משעשעים שידרשו כמה מאות מיליארדים...

fire storm

New member
אי לא יודע מה איתך,

אבל לי ווילה בסביון וכמה מכוניות על היו מספיקות בהחלט.

theXequation

New member
לא חבר שם, כרגע הבנתי שמנסה לא

כ"כ מאורגנים כך שלא מיהרתי להרשם. האם כדאי לך? לא יודע כל אחד אמור לחפש משהו שמעניין אותו, אם אתה נמשך לשם אז נפלא, לך על זה. אני כרגע בסטטוס עמוס ולא מוצא זמן לדברים יותר חשובים כך שההרשמה שלי היא מבחינת תרומה ולא הרבה מעבר לכך
לגבי האחוזים, תגיד אתה בסדר?????? להיות ב- 0.1% העליונים זה הרבה אחוזים????? אתה אפילו לא יודע איפה אתה ממוקם שם אלא רק שזה בטווח הזה. אתה יכול לישון בשקט, כנראה שיש לך יכולת גבוהה, אין טעם לבדוק האם אתה נמצא בין 5 האנשים שיודעים עליהם כבעלי ה-IQ הגבוה בתבל - לא יודע מה זה נותן. טוב אולי לטפיחה על השכם של עצמך
לגבי הפסיכו, איך אתה בשאר החלקים של הבחינה - הם משמעותיים יותר מאנגלית

highq10

New member
בחשיבה המילולית,

יש לי במבחני דמה של המרכז הארצי ושבספר של אנקורי, יש לי בין 0 לטעות אחת בכל פרק של 30 שאלות, אבל במילולית אין הרבה מה ללמוד, ללמוד טכניקות לא יעזור לי כי אני יותר מהר ככה, אני פשוט אצטרך במבחן להתרכז יותר לפני כל תשובה, כי תמיד אחרי שאני רואה את השאלה שוב אני מתעצבן איך טעיתי ככה... ובחלק הכמותי זו הבעיה העיקרית, יש לי בערך 5 טעויות מתוך 25 שאלות, בעיקר בשאלות מה גדול ממה, בשורשים וחזקות ומינוסים, אני גם לא מצליח בגיאומטריה הכל אבל זה משתפר ואני מאמין שזו לא בעיה, הסתברות אחוזים בעיות מילוליות והסקה מתרשים זה קל, יש דברים שעדיין לא למדתי אותם, כמו פעולות חשבון # @ $ שממציאים פעולת חשבון ואתה צריך להבין מה היא עושה, כללי חלוקה, וזוג או פרט, נראה לי גם די קל אבל צריך לזכור כללים בעל פה.

MelodicTruth

New member
Been there, done that

שילוב של סקרנות וחוסר ביטחון עצמי הביא אותי למצב דומה. ניסיתי חלק גדול מהמבחנים שמוזכרים בעמוד הראשי, עם ציונים בין 140 ל-160 (סטיית תקן 16), כאשר הרוב בסביבות 150~. גם שלושה וארבעה מבחנים לא הספיקו כדי לשכנע אותי, גם שני מבחנים מקצועיים לחלוטין (Standardized) שנתנו תוצאה של 150~ לא הספיקו, עד שעברתי את השלב של חוסר הביטחון העצמי בתיכון. כעת, מבחנים משעממים אותי עד מוות, ואני לא מסוגל להשקיע אפילו דקה בשאלה מהסוג הזה. התקדמתי, עברתי שלב. אני לא רוצה ולא צריך להוכיח לעצמי דבר. מדובר בתסכול ובזבוז זמן, במיוחד כשאתה כבר יודע את מה שאתה צריך לדעת: אתה חכם, מספיק חכם כדי לעשות את כל מה שאתה רוצה. עכשיו מה אתה עושה עם זה? מאכיל את עצמך בעוד ציון גבוה, או לוקח את מה שהציון משקף, ועושה משהו מועיל עם היכולת הזאת?

אורצוש

New member
יופי יופי../images/Emo45.gif

השאלה היא לא 'כמה יש' אלא 'מה עושים עם זה'. מסכנים האנשים שרק האי.קיו. שלהם מגדיר אותם.

bgbg10

New member
../images/Emo45.gif חוסר הבטחון שלי והסקרנות

גורמים גם לי לרצות לעשות מבחנים שיבדקו את רמת האיי קיו אבל זה גם החוסר בטחון שלי והפחד שלי מלהכשל שמונעים ממני לעשותם (חרדת מבחנים) מקווה להפנים את דבריך- זה לא הציון אלא מה שאתה עושה ע"מ לממש את היכולות הטמונות בך.

E s t e b a n

New member
המלצה...

אולי כדאי שתבדוק קצת יותר לעומק את מה שאתה מניח מראש, לפני שאתה מתחיל להשקיע זמן ומאמץ... למשל, כמעט כל ההתחלה של מה שכתבת פה (מלבד השאלה) אינו נכון או מחוייב המציאות. שוב, לדעתי, מעט הבנה סטטיסטית היתה חוסכת לך די הרבה התעסקות בנושא הזה.

theXequation

New member
תנסה את זה

http://www.mba.com/mba/TaketheGMAT/ToolsToHelpYouPrepare/GMATPrepProducts/FreeGMATPrepTestPreparationSoftware.htm

למעלה