מבצעים ברשת ניו פארם

lady mika

New member
מה היא קנתה ממאק? ../images/Emo6.gif

את ממש משקיעה בפסיכומטרי! קוראת ספרים באנגלית ועוד כבדים (זה קליל יחסית אני מבינה!) יפה מאוד. יש לך ציון יעד למשהו מסויים?

hilala20

New member
לא בטוחה שהיא פירטה... היא קונה כ"כ הרבה

דברים שם שקשה לעקוב...
אני משתדלת לקרוא ספרים מתחומים שונים כדי להקיף מגוון רחב של אוצר מילים. זו הדרך היחידה ללמוד באמת. הספר הקודם שקראתי היה ממש כבד (תוקה - קראת אותו כבר?) וישב לי חזק על הלב כמו שאף ספר לא עשה, אבל זה היה טוב כי זה היה מרתק אז הצלחתי להגביר את קצב הקריאה שלי באנגלית. השאיפה היא 700. כמה נורא. בין 680-700 יתן לי מה שאני צריכה.

tokit

New member
טרם.. אבל הוא כבר הגיע לגרמניה וייקרא בקרוב

גברת חביבה!!! הגזמת קצת את לא חושבת???!

סתם! אני בדיוק כמוך.. מוציאה כאלה סכומים בכל חודש. בטוח משהו לא בסדר אצלי....

נשמהההה לאן את נעלמת לי כל יום???<?

ואני יודעת שאני קצת שרוטה בעניין.. !

k a k u l a

New member
אל תשאלי... בעיות עם החמות המפלצת

מרוב עצבים אני כבר לא מצליחה לתפקד נראה לי שמזה נובעות כל בעיות הבזבוז שלי.... היא גורמת לי לעצבים שאי אפשר לתאר, אז אחרי זה אני הולכת לפצות את עצמי בשופינג

הכל יהיה בסדר חמודהל'ה...

ב"ה כאשר תהיה לך איזה קרן קטנה או קטן.. הכל ישתנה.. אני בטוחה!

k a k u l a

New member
אוי להיפך, אז אני אצטרך לראות אותה יותר

רק מלחשוב על זה קיבלתי עוד פעם בחילה

arianna

New member
אוי...אני ממש מבינה אותך..חמות=../images/Emo190.gif

תהי חזקה
...

cherry 1

New member
קוקולושקה

טוב שלא עשית שיכלול סופי כי היית מקבלת חום אם היית יודעת כמה יוצא, אבל אם הכיס מאפשר כפי שכתבת וזה גורם לך לאושר אז למה לא?
תהני ותתחדשי על הכל.

k a k u l a

New member
דחוףףףףף

וגם הנשמת מזומנים לחשבון בנק אם אפשר... מזל שהיום הבוס שלי החליט לתת לי בונוס של אלפייה על תפקוד טוב בזמן שהוא היה בחו"ל

בלונד23

New member
ההוצאה החודשית

בד"כ לא מי יודע מה והרבה יותר על טיפוח. החודש, בגלל שהיה לי מומולדת, הוצאתי באמת הרבה אבל זה התקזז עם מתנות. שורה תחתונה פעם ב- קונה איפור, אבל טיפוח די חוגגת...

foggy night

New member
מבצע על אסתי לאודר בניו פארם

אני לא זוכרת במדויק, הדיילת פשוט קפצה עלי...
בנוסף להנחה בגובה המע"מ, בקניה מעל 250 או 300 ש"ח, לא זוכרת - נותנים תיק. קצת שונה (וקצת דומה) ממה שנתנו באפריל לפני חודש או שניים. אני זוכרת רק חלק מהמוצרים: תמצית ללילה (בקבוק חום), מיני מסקרה, מיני בושם (אולי פלז'רס?), ליפסטיק - ועוד. אם אתן שואלות אותי - כל חובבות האידיאליסט - מומלץ לקחת אחד נוסף אם אתן לקראת סיום. התיק מעולה... אגב - לחובבות הגלוסים - הם יצאו עם סדרה חדשה שנקראת היי גלוס - יש לי מוצר מוקטן ממנו ואני מאוד מרוצה. המוצר המקורי הוא 15 מ"ל (!) ועולה 90 ש"ח - מחיר מלא לפני הנחות. לדעתי הוא שווה. לי יש גוון rose - מן ורדרד זהוב - יפיפה. עד כאן לענייני אסתי

למעלה