מבצע "מעניקים ספר לנזקקים"

נועית10

New member
מבצע "מעניקים ספר לנזקקים"

פורום "ספרים וספרות" חובר לפורום למען הקהילה במבצע איסוף ספרים לנזקקים. כידוע לכם, יש ילדים, בני נוער ומבוגרים רבים השוהים במוסדות, כגון מוסדות לנוער במצוקה או מעונות לנשים קרבנות אלימות. הרבה מהציוד הבסיסי במוסדות מגיע מתרומות, וכאן גם אנחנו יכולים לעזור - את הספרים שתכננתם למכור לחנויות היד השניה אפשר להעביר כתרומה לאותם מוסדות, ולשמח מעט את השוהים בהם. אפשר גם לקנות כמה ספרי ילדים לא יקרים ולתרום - בשבילנו זה סכום פעוט, בשבילם זו מתנה נהדרת. המעוניינים לתרום ספרים יוכלו לתאם את איסופם עימנו כאן בפורום. שרשרו כאן מתחת להודעה זו מהיכן אתם, איזה ספרים ולאיזה גיל מיועדים ונקשר אתכם עם המוסד המתאים שישמחו לקבלם.
מצורף פלייר נשמח אם תפיצו את הפלייר במקומות עבודה, בתי ספר, גני ילדים ועוד... סיימתם לאסוף עדכנו אותנו כאן בפורום. תודה

נועית10

New member
כן את יכולה לפרסם כאן רשימה

ומי שמעוניין יפנה אלייך וממליצה לך לפרסם גם בפורום נתינה מהלב שזה הפורום השני שלנו המסייע למשפחות ובודדים. תודה

haimonhu

New member
חוברות של מסע אחר

שלום, יש לנו הרבה חוברות של מסע אחר ועוד שאנו מעוניינים למסור, ונשמח שמישהו יהנה מהם. אנו גרים בגוש עציון, מספר הפלאפון שלי הוא: 0507874586. נא לא להתקשר בשבת. כל טוב חיים

נועית10

New member
שלחתי לך במסר פרטים של מעון לנערים

בסיכון בגוש עציון ולדעתי ישמחו לקבל את החוברות. תודה

שירי116

New member
יש לי ספרי ילדים ונוער

וגם אגדות.. זה די הרבה ספרים. אני מת"א, מחר אני עושה סדר בחדר שלי ואני חושבת שלתרום את הספרים שיש לי לנזקקים יהיה פיתרון מצויין ויעיל. הספרים הם מסוגים שונים אבל אני חושבת שרובם הם ספרים שמיועדים לילדים ונוער...

brose

New member
שלום, יש לי כ- 10 ספרים למבוגרים

שאני מעוניינת לתרום. איך עושים את זה? למי פונים, ולמי מביאים?

fairylike

New member
אנחנו נשמח (מוסד לנכים)

אנחנו בתל אביב, יש אפשרות להביא אותם? המון

gorly00

New member
יש לי כ-40 ספרים לכל

הגילאים - ספרים מעניינים, אשמח לתרום

Digi Lista

New member
אורלי-אם עדיין אקטואלי...../images/Emo13.gif

אני מעוניינת לפחות בחלק מהספרים,אם תאשרי שעדיין לא ניתנו אפנה אלייך גם במסר וטלפונית לתיאום העברה

shian

New member
איפה אתם נמצאים בתל אביב?

אני גרה בשרון ואשמח להביא לכם ספרי קריאה למבוגרים

ממתקים מפורים

נשארו לי ממתקים מפורים, אם מישהו צריך לקייטנה או סתם לשמח לפני החג, אשמח למסור , אני מפ"ת ומגיעה לצפון ת"א כל יום. פרטים במסר והקודם זוכה.

יש לי מאות עותקים של ספר שכתבתי

ספר ילדים לכיתות א'-ג'. מעוניינת לתרום, אבל אני לא ניידת. גרה באיזור הצפון (עמק יזרעאל).

Digi Lista

New member
מירי,אני אשמח לקבל 2 עותקים../images/Emo13.gif

מה שלומך?איך מסתדר המצב הבריאותי?
אני גרה ממש באיזור שלך כמו שגילינו ככה שאין לי בעיה לעבור ולאסוף באיזה בוקר כשאני לוקחת את הילדים או אחרי הצהריים

היי, מה שלומך?../images/Emo13.gif

אשמח אם תבואי לאסוף, צריך רק לבדוק שאני לא בפסיכומטרי באותו יום... בכל אופן אני נותנת לך את הפלאפון שלי. אני לא בטוחה שהספר הזה יתאים לאוכלוסייה שאת עובדת איתה, הוא ארוך יחסית ואין בו הרבה תמונות. על המצב הבריאותי עוד צריך לעבוד

למעלה