מבקר סקרן

דניאל1970

New member
מבקר סקרן

שלום לכולם, אני בנאדם מיני (כלומר זה תלוי במצב רוח אבל ככלל אני מיני) וקודם כל אני רוצה להביע את ההערכה שלי כלפיכם על היכולת שלכם לדון בא-מיניות שלכם בחברה שבה זה כמעט לא לגיטימי. אני חושב שחשוב לעורר מודעות לנושא כי אני עצמי הייתי פעם בתחילתה של מערכת יחסים עם מישהי שהיום אני חושב שהיא א-מינית אבל "שיחקה" מישהי מינית כי זה מה שמצופה. יש לי כמה שאלות ואני מקווה שזה בסדר מצדכם לענות. 1) האם אתם מרגישים שאתם מפסידים משהו (למשל כמו מישהו שלא נהנה מוויסקי אבל ברור לו מהמערבונים וסרטי ג'יימס בונד שהחיים של "גבר אמיתי" הם יותר מהנים עם כוס וויסקי ביד) 2) האם אתם חווים הנאה כשאתם מנסים לענג את עצמכם? 3) האם מישהו מכם ניסה פעם להשתמש במעוררי תשוקה ואם כן מה זה עשה לו

ממ..

1.לא 2.לא 3.לא

דניאל1970

New member
תודה - תודה - תודה ../images/Emo13.gif

למה בעצם לא לנסות לקחת מעוררי תשוקה רק כדי לנסות ולהבין מה זה בכלל ועל מה כולם מדברים?

yahoo2006

New member
גם אני לא הבנתי. כנראה הכוונה

לכדורים קיקיוניים נטולי השפעה במסווה של מעוררי תשוקה.

דניאל1970

New member
הכוונה היא למשל

לויאגרה (לא ניסיתי אבל אומרים שזה מה שהיא עושה ולא רק גורמת לזקפה).

לא...

ויאגרה היא בסך הכל כדור נתרן או מה שזה היה, חומר שגורם לדם לזרום ביתר חופשיות. לכן לאנשים מסויימים היא מסוכנת כי היא יכולה לגרום לשטף דם במוח.

איך זה יגרום לנו

להמשך מינית לאנשים אחרים? זו לא בעיה הורמונלית או בעיה בתפקוד מיני, אלא שאנחנו לא רוצים, כמו איש שטוב במתמטיקה אבל משעמם אותו ללמוד ולפתור משוואות. ויאגרה גורמת גם לאנשים שלא מתעניינים בסקס להתעניין?

Limbonic Art

New member
למה שאלות של פסח?

וכן, סליחה על החוצפה שלי אבל בוא נשאל הפוך- במידה ואדם נמצא במצב מסויים ואין לזה סיבה פסיכולוגית (וזה יכול להיות כל דבר ולאו דווקא הנושא שהעלת) למה לו להשתנות ? למה לקחת כדורים בכדי להיות מישהו שהוא לא? ולמה להרעיל את הגוף ולמלא אותו כימיקלים רק בכדי לעורר חשק? אם בכלל זה יעבוד... ומה נקח זאת כל החיים רק בכדי שיהיה לנו חשק כמו "כולם"? יש כל כך הרבה דברים בעולם -אני לא אשבור את הראש והרעיל את עצמי בכדי לרצות משהו שהוא לא אני אם כי יש כאן כמה אנשים שלא איכפת להם לנסות... לפי מה שהבנתי... ואל תדאג לא כעסתי... אני סתם חצופה

Limbonic Art

New member
אין צורך בהערכה...

למרות שזה נחמד שאנשים שונים מקבלים אחד את השני, במיוחד לאור העובדה, כמו שציינת, זה כמעט לא לגטימי... אבל מצד שני אתה סותר אותנו ואת עצם קיומנו מצד אחד אתה מקבל - מצד שני אתה רוצה לשנות -כלומר באיזשהו מקום אתה מרגיש שזה משהו שראוי לטיפול (אני לא נפגעתי- אז לא לבקש סליחה או משהו) להלן התשובות: 1. לא, לא מרגישה הפסד, מעניינים אותי יותר מידי דברים בכדי להרגיש הפסד או פיספוס. דבר שני השוות את זה לנושא בכלל לא קשור- גבר אמיתי לדעתי זה אחד שלא עושה רושם של גבר , בטח לא עם כוס ויסקי ביד שמאוחר יותר יסבול מלחץ דם, בעיות לב וכבד... ותתפלא מעבר להגיון למה לא לשתות ולחקות דמות מסרט (שזה כבר להיות מישהו אחר- ודבילי לטעמי) יש אנשים שמוצאים את טעם הויסקי כחזק ולא טעים- אז מה בכוח? רק בכדי להיות גבר ולהרגיש שלא מפספסים משהו? 2. אני לא מתעסקת עם עצמי יותר מידי, אבל אם אגע בעצמי אז כנראה שזה לא נורא כ"כ... עדיין, זה לא אומר שאני נמשכת למישהו אחר מינית. 3. בשום פנים ואופן לא! אני מי שאני, מי שהייתי, מי שאני צריכה להיות ומי שאשאר להיות
ובאגב, אין לי אופי - לנסות דברים שאין לי עיניין/צורך בהם... חג שמח!

תשובות

1. לא. פעם קצת חשבתי כך, וזה יצר קונפליקט שבו אני אמורה לסבול, ולשכנע את עצמי שככה אני בסדר, ככה אני שלמה. במקום לסבול, קיבלתי את המצב הנוכחי, בתור המצב הטוב בשבילי. בדוגמה שלך, אותו מישהו יבין שבשבילו החיים של "גבר אמיתי", הם יותר מהנים עם כוס קולה ביד, כי הוא גבר של קולה. 2. לא יודעת ממש לענות על השאלה. 3. לא ניסיתי.

דניאל1970

New member
הבהרה חשובה

לא התכוונתי להציע דרכים "לתקן" מישהו חלילה אלא תהיתי אם סיקרן אותכם או חשבתם על דרכים לחוות מה זה הדבר הזה שכל כך הרבה אנשים עסוקים בו כל הזמן. הדוגמא עם הוויסקי התאימה לי כי בתור ילד ראיתי אנשים ששותים, היה ברור לי שכשלקאובוי יש כסף אז הוא הולך לבאר ומרוקן בקבוק ולכן זה סיקרן אותי מה זה בדיוק עושה לו, כי אני באותו זמן הכרתי רק מיץ פטל וזה לא ממש עשה לי אתזה. אגב עמוס עוז פעם כתב שבתור ילד הוא הבין מהסרטים שמי שהורג הכי הרבה אינדיאנים מקבל בתור פרס בחורה אבל הוא לא ידע מה בדיוק עושים עם בחורה ואם היו מראים לו סרטים שבהם מי שהורג הכי הרבה בחורות מקבל אינדיאני אז גם את זה הוא היה מקבל.

לא פירשתי כאילו ניסית "לתקן"

זה נשמע כמו משהו נחמד, בבוא היום אנסה אותו. גם בנג'י נשמע נחמד, כמו שהזכרנו במפגש, גם סקווש, וגם איסוף פחיות קולה מכל העולם. אולי אנסה חלק מאלו, אולי לא, אין לי צורך מיוחד לרוץ ולעשות את אותם הדברים. בקשר לקאובוי, כמו שכשהתבגרת והבנת למה הוא ירצה את האלכוהול, אני בטוחה שהבנת גם למה אלכוהול לא הכרחי לכך שהוא יהיה "גבר אמיתי". הקטע של עמוס עוז אדיר

למעלה