מבקשת את דעתכן ברעיון הבא..........

מבקשת את דעתכן ברעיון הבא..........

עלתה בראשי המחשבה להביא לפורום מישהי/ו שנוכל לשאול אותו שאלות...מישהי/ו כמו למשל...פסיכולוג...רופאת ילדים....פסיכולוג משפחתי...ואולי עוד אחר....(אם יש לכם רעיון)...חשבתי שאם תהיה היענות אפשרי יהיה לבקש להחליט מי היינו רוצים שיבקר בפורום מכל הנ"ל להכין שאלות....ולהביאה/ו פעם בשבוע לענות לנו באופן מקצועי על השאלות שישאלו....מה דעתכן-ם והאם יש לכם רעיון נוסף/אחר? מחכה לתגובתכם...אשמח לשיתוף פעולה..

רז2

New member
כן, רעיון נחמד

אני אישית הייתי שמחה למשל לשאול שאלות תזונאית שמבינה היטב בתזונת תינוקות. יש לי המון שאלות....

levona

New member
חמודה ../images/Emo24.gif אמיתית

זה רעיון נחמד. אבל גם אם לא יצא לפועל בגלל כל מני סיבות, יש לנו אחת את השנייה, אמהות לתאומים, הרות עתידות להיות אמהות לתאומים, תאומים בעצמם וכל מי שנוגע בנושא. בכל מקרה. מה שלא תחליטי, שיהיה לך בהצלחה.

danistar

New member
קרן , כמו שאמרתי לך ...

הרעיון מצוין , תעבדי עליו , מה יכול להיות ?? לא יצליח .. ניסית . אני בטוח אבל שזה יתן לך פוש לפורום . אצלי בפורום השתתפות הרופא רק עוזרת ..

דנידיןןןןןןןןןןןןןן

חג שמח לך.........והרבה הרבה
..... ובכן אני דיי בטוחה שהרעיון הוא טוב!! אבל....צריכה לאסוף שאלות לפני זה לא? לא בטוחה שמי שאביא יגיע על בסיס קבוע...אולי יהיו אלה אנשים משתנים......מומחים לנושאים שונים.....ואם מומחה יגיע רק פעם אחת.....כדאי להתכונן לקראת זה לא? תודה על הצצותייך דנידיןןןןןן

למעלה