מבקשת את עזרתכן האדיבה

dafgol

New member
מבקשת את עזרתכן האדיבה ../images/Emo13.gif

אנחנו רוצים לקראת סוף החופש, להפתיע את הבנים בסופ"ש כייפי - קמפיינג באיזור הכנרת, חשבנו על אוהלים או בונגלוס. מכירים ? הייתם? יש מקומות מומלצים ? (אני מעדיפה בונגלוס) הערות המלצות ותובנות בעניין יתקבלו בברכה

עדן של 2

New member
תשאלי את דורית, הם היו באוהלים

אני לא יודעת כמה עלה, אבל תבררי איתה את כל הפרטים.

alonaski

New member
אני דווקא מאוד ממליצה להמנע מחופי הכינרת

הם מאוד המוניים, גדושים בחבורות מעשני נרגילות וחובבי מוזיקה רועשת... חפשי בנט את החווה של סבא אהרון בקיבוץ דפנה על נחל דן. ממליצה בחום. ובעניין בונגלוס - יש איזה כפר תאיילנדי על גדול נחל דן בעמק החולה - שמעתי עליו המלצות טובות. תבדקי בנט.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif על ההמלצה

מסתבר לי עכשיו שגם בחורשת טל יש.....

S r 35

New member
גם אנחנו חשבנו על זה...

אני יודעת (לא מניסיון אישי) שיש בונגלוס בחוף דור (טנטורה). לגבי הכנרת: חברים שלנו מגלגלים את הרעיון הזה לקמפינג יחד איתנו. אשאל ומקווה שאחזור אלייך עם תובנות.

dafgol

New member
חחחח גדול אחותי ../images/Emo13.gif

האמת שלא חשבנו בכלל על טנטורה , אבל זה גם רעיון....באוהלים בכנרת כבר היינו (עם ברי) , רז לא היה , אבל אבדוק גם על טנטורה. אשמח אם תעדכני אותי גם. יותר מאוחר אגגל קצת ואתחיל לחפש לפרטים.

alonaski

New member
אם אתם גמישים מבחינת המיקום

אז ממליצה לכם לבדוק עוד אופציה: בכרמל, בקיבוץ בית אורן שמסתתר בתוך יער אורני הכרמל, במיקום קסום - יש להם אירוח באוהלי טיפי (=אוהל אינדיאני) סביב הבריכה שלהם - שהיא בריכה מקסימה בעיני!

dafgol

New member
מעדכנת שמצאתי וסגרתי לנו סופ"ש

בחוף גופרה בכנרת, שישבת אחרון של החופש הגדול, שכרתי לנו "מגרש" שעליו נמקם את האוהלים, במקום יש מחסן+מקרר קטן , נקודות חשמל, הצללה, שולחן פיקניק, מקלחות ושרותים של כל החוף, כמובן מגרש משחקים טיילת על המים (אם ישארו מים) מינימרקט וכו'.... נשמע ונראה נחמד מאוד, המליצה לי על המקום חברה תפוזית ומהפייסבוק ( שרי אם את קוראת גם פה אז
על ההמלצה ). עכשיו צריכה להיזהר ולא לפלוט משהו ליד הבנים....זו הפתעה לסוף החופש ולרגל העלייה לגן חובה וכתה ב', בעיקר זו מתנה לארבעתינו
זמן איכות שלנו בסביבה קצת שונה

גליאל

New member
היינו לפני שבוע בחוף דוגית

היה נחמד מאוד. את משלמת כניסה רק עבור רכב - 55 ש"ח. ש מקלחות ושירותים, יש מזנון, אפשר לשכור מקרר ושולחנות. החוף נקי ומסודר. הבעיה היחידה - הצעירים שעושים דיסקוטק עד אור הבוקר. אבל המקום די גדול - אז אפשר לבחור דווקא קרוב יותר למשפחות עם ילדים - שם יותר שקט. תבלו♥

קמפניג חורשת טל

לא משהו בלשון המעטה. הפארק יפה אך לא מתאים לכולם. {הבריכה סבירה, המים קררררררררים מאוד} מתחם הקמפינג מצריך הלכיה מהפארק עצמו. לא הייתי ממהרת להזמין. {יש מקומות שווים יותר.} חוף דור/טנטורה יקר בטרוף. {מה שגם צריך להזמין מראש} חוף גופרה נראה על פניו שווה {לפי האינטרנט} לפקוח אלף עיניים עם הילדים. {המקרה שקרה בשבוע שעבר בחוף חקוק עם הילדה.} תהנו.

למעלה