מבקשת המלצה על רופא נדיב הורמונים...

pazi2010

New member
../images/Emo13.gif זיידמן ובוצ'ן

אני הצלחתי דרך זיידמן הפריה ראשונה לאחר מספר הזרעות , האמת שהוא נדיב עם הורמונים חשבתי לעצמי אז שבמידה שלא אצליח ? מסוכן סיבוב שני מבחינת הורמונים , המלצה שניה בוצ'ן רק מלראות את החתיך כבר טוב לך...

Honey Annie

New member
גם אני מאוהבת בבוצ'ן

הוא עשה לי את אייל :) חבל שאח"כ הייתי רק בהריון בסיכון ולא יצא לי לפגוש אותו יותר.

jiminit2

New member
זיידמן יהיה יקר יותר מהציבורי שהלכה קודם.

וזמן המתנה ממוצע לפגישה ראשונה - 3 חודשים

pazi2010

New member
../images/Emo4.gif שלושה חודשים המתנה לזיידמן ???

לפני ארבע שנים התורים ממש צ'יק צ'ק , לא הייתה לי בעיה האמת שזכור לי להכנס צריך לחכות הוא מאד פדנט לא הייתה לי בעיה לקבוע תור לעוד שבוע , טוב ארבע שנים זה המון זמן מאז הוא גדל...

פרח333

New member
../images/Emo45.gif לזיידמן לגבי נדיבותו להורמונים

אין לי מושג - אני הגעתי אליו אחרי 4 הזרעות וכמה וכמה הפריות, אבל לגבי מחיר - הוא בן הזולים מסוגו (בפרטי). אאל"ט 950 ש"ח לפגישה ראשונה (פרוטוקול) המחיר כולל גם את השאיבה וההחזרה(לא יודעת איך זה בהזרעה, מניחה שמן הסתם גם כולל והוא עושה). החל מפגישה שניה - 650 ש"ח. (אל תתפסי אותי ב50 ש"ח לכאן או לכאן). מה שזול אצלו זה שהפגישה כוללת את הביצוע של הפרוצדורה אחרי זה (לשולמן למשל שילמתי 1000 ש"ח לפגישה ראשונה ובנוסף 1000 ש"ח לשאיבה והחזרה...). מה שכן - לוקח הרבה זמן לקבוע תור ראשון, אז כדאי לך בכל מקרה לנסות כבר לקבוע.

jons16

New member
בר חוה מעולה אבל מהיקרים שיש

לפני שנתיים שביררתי התשלום על פרוטוקול שאיבה והחזרה עמד על 2700 ש'

niritne

New member
../images/Emo14.gif יצירת חיים וסוף לחיים ../images/Emo14.gif

כ"כ עסוקה בתהליך, ופתאום פרופורציות אחרות נפלו עלי, קרה לי משהו נורא: אבא שלי היקר (65) סיפר לי לפני שעתיים שגילו לו סרטן. אני כ"כ עצובה עליו, דואגת לו, ולמחשבותיו הרעות ודאי, וחרדה מלראות אותו חלילה נגמר. זולגות הדמעות ללא שליטה. אולי באמת חשוב ליצור עוד חיים. לא להשאיר את ביתי לבד בעולם בעתיד. ...לא לסמוך רק על זה שיש לי ילד אחד. הכל יכול להשתנות ברגע.

3מרגו

New member
../images/Emo201.gif

תקווי לטוב.אמי עברה ניתוח והקרנות והבריאה.במעקב... אבי נפטר כשהייתי בטיפולים לילד שני.אני חשבתי בין השורות שאולי אני איקלט כשימות...חיים חדשים יבואו במקום... רק שהוא לא היה יקר לי כלל וכלל... כמה נפלא שיש אבא טוב ויקר.תדאגי לו

אוי ../images/Emo201.gif

מחזיקה אצבעות חזק חזק שהוא יגבור על המחלה הנוראית הזו
שולחת לך חיבוקים חמים

bhev8

New member
נירית- מאוד איתך

אצל אמא שלי גילו לפני שנה וחצי בערך כשקטני היה בבטן. זה היה קשה מנשוא. מבינה מאוד את הפחד הראשוני והחרדה מאובדן אבל וכאן "האבל הגדול"- אמא שלי כבר "נקייה" מיזה כמה זמן ועכשיו רק בטיפולי "תחזוקה". אין לי מושג היכן הסרטן של אביך (אצל אמא שלי זה היה בשלפוחית השתן) אבל תאמינו והוא ינצח .

זואי11

New member
צר לי לקרוא

מקווה שיתגבר על המחלה ויזכה לבריאות טובה ושלמה. מאחלת לך בהצלחה ומחזיקה אצבעות שתיקלטי במהירות. אצבעות מוחזקות לשניכם

s p r i n g1

New member
אוי, מצטערת לשמוע ../images/Emo201.gif

אבל אל תראי את זה כסוף, תאמיני ותקווי שאביך יצא מזה במהרה
את חייבת להאמין שיהיה טוב
מאחלת לאביך ולכם שהגילוי יעזור לטיפול מהיר שיעצור את המחלה הארורה וירפא את אביך במהרה
תהיי חזקה

gili1015

New member
../images/Emo201.gif מצטערת לשמוע

קבלי חיבוק. מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר

זואי74

New member
אוי ../images/Emo201.gif

מאחלת לך שיתגבר ויצא מזה בריא ושלם ! תהיו חזקים ואופטימים

למעלה