מבקשת עזרה דחופה בנושא מברגה-תודה

muriel

New member
מבקשת עזרה דחופה בנושא מברגה-תודה

שלום, שוב אני שצריכה עזרה לבחור מברגה ראיתי של KRESS, BLACK AND DECKER, BOSCH כולם בין 400 ל-500 ש"ח - מה הכי מומלץ? האם עדיף 12V על 9V? מחר יהיה מבצע של חברה בשם WOLF בהום סנטר - האם זו חברה טובה? כדאי ללכת על זה - מחיר מלא כ-310 ש"ח. אשמח אם תוכלו לעזור תודה רבה

bigjack

New member
אני קניתי בהום סנטר.....

לפני כחודשיים מברגה (אולי וולף-היא צהובה) ב90 שח' ועד עכשיו היא הפתיעה לטובה ועבדה יפה מאד גם עם ברגים ארוכים בעץ. לחובבן זה מספיק בהחלט כי הסוללות של הפירמות מאד יקרות וכשלא משתמשים בהן קבוע הן מתרוקנות וחבל על הכסף.

muriel

New member
מברגה חשמלית

תודה, באתר של הום סנטר http://www.homecenter.co.il יש באמת אחד צהוב ב-99 ש"ח ועוד אחד של וולף ב-179 ש"ח האם לצהוב הזה אתה מתכוון? האם מישהו מכיר את המברגה של וולף שמופיעה באתר ויכול לתת חוו"ד. בעלי אומנם לא בעל מקצוע "רשמי" אבל עושה המוווון דברים בבית אז צריך משהו טוב גם להברגה וגם לקידוחים

רשר

Well-known member
מנהל
הצהובה בהום סנטר + פנס ב 99

12V הצעה מצוינת ומאוד כדאית. העוקץ = אין כמעט אביזרים נלווים אבל ממילא הנלווים לא שווים הרבה. ביט טוב מגיע למחיר עד 25 ש"ח, סט נלווה שווה 5 ש"ח ולכן אביזרים קונים בנפרד ואיכותיים כי זה המוקש בעבודה. ביט טוב שומר על ידים בריאות וברגים רבים לאורך זמן, ביט רע פוצע ידים ורוצח ברגים כך שאין אפשרות לפתוח בעתיד רן

muriel

New member
המברגה הצהובה

בוקר טוב, תודה, האם היא מתאימה לעבודות שוטפות? כלומר לא לבורג פה ושם אלא שימוש די תמידי? (יש לנו אחד די זול שעובד לא רע אבל צריך לטעון אותו כל בורג וחצי בערך אז ממש לא מתאים לעבודות רציניות) שבת שלום

bigjack

New member
כמו שכבר כתבתי......

אצלי היא עבדה די קשה כששיפצתי את חדרי השינה ובניתי הרבה בעץ (אפשר לראות תמונות בגלריה שלי בפורום) כולל מיטת קומותיים, מדפים, ותלית תמונות ומנורות. המברגה שלא ציפיתי ממנה להרבה הפתיעה אותי לטובה. גם חזקה וגם עם סוללה שמחזיקה מעמד יפה. אני ממליץ.

למעלה