מבקשת עיצה

יעליתה1

New member
מבקשת עיצה

שלום. אני בת 35, בשבוע 20 להריון. כילדה סבלתי מאוד מברונכית ספסטית - אבל זה עבר בתחילת שנות ה- 20. כמה שנים אח"כ עבדתי בחינוך, והמחלה חזרה - היו כמה שנים בהן קיבלתי ללא סוף זינט ומוקסיפן והתרופות ממש חדלו להשפיע. בשעזבתי את המקצוע - חדלו המחלות, אולם בהריון הקודם כמו בנוכחי - זה חזר. כיום אני חולה כבר שבוע, מקבלת זינט כבר חמישה ימים בלוויית סרטייד דיסקוס - אבל אני מאוד סובלת ואין שום הטבה. השיעול איום ובלתי פוסק, ובנוסף אני כל הזמן "חורקת" בחיבור שבין הגרון לחזה וזה מטריף אותי (זה לא ממש צפצוף אבל גם לא בדיוק חרחור של ליחה - אבל החריקה הזאת מגרה לשיעול בלתי פוסק מלווה בליחה). בלילות המצב גרוע יותר - אין לי דקה מנוחה מהשיעול ומהחריקות הללו. נדמה לי שהדבר היחיד שמקל הוא אם אני מכניסה ראש לתוך סיר של מים חמים מלאים באדים - אולם זה משפיע בדיוק לשתי דקות. הרופאה אומרת שאין אנטיביוטיקה אחרת שיכולה לעזור ושמותר לקחת בהריון. השאלה מה כן כי פשוט נמאס לי... תודה רבה

עצה טובה

אני מציעה לך לפנות אלינו לביצוע בדיקת תיפקודי ריאות + בדיקת כיח מגורה. זו בדיקה הנעשית רק אצלינו ויכול לכוון לטיפול יעיל יותר. מותר לעשות את הבדיקות האלו בזמן הריון. תצלצלי אלי 03-6973988

למעלה