מבקש ביקורת על אתר

arye9

New member
מבקש ביקורת על אתר

לכלכם שלום העלתי אתר בנושא ימאות אם לא קשה לכם אבקש להציץ בו ולחוות את דעתכם. אבקש מאד להעיר הערות ביחוד הערות בנושא התוכן בכדי שאוכל לתקן אותם. האתר עדיין לא גמור ואני מתכונן להכניס חומר נוסף. בתודה אריה

האנטר34

New member
הי אריה

כל הכבוד על אתר החדש. הכוון נראה לי מצוין, אתר שיכיל אינפורמציה כללית וקישורים ומצד שני רקע על ימאות ושייט. כן בהחלט יש כאן פוטנציאל טוב. אני מבינה שהאתר עוד בחיתוליו ולכן רק הוסיף שקצת שינוי בעיצוב יכול להועיל. אני יודעת זה לא ממש בעייני תוכן-אבל מנסיוני לא פחות חשוב. כדאי גם שלאנשים יהיה כיף וחשק לחזור לאתר מסויים. זה קורה כשהוא ערוך נכון מבחינת המעבר, הסדר והדיפדוף בין החומרים וכשדף הבית מושך את העין...אין מה לעשות ככה עולם האינטרנט עובד. ועכשיו קצת יותר לעניין: חומר עזר בנושא לימוד שייט-חשוב ביותר בעיני וכמה שיותר, יותר טוב. איזו פינת מומחה שיענה על שאלות של אנשים שאין להם מענה מקצועי, אפילו כאלו שמגיעות לפורום הזה. בכל אופו-בהצלחה. הרעיון מצויין. בתיה

arye9

New member
תודה רבה + תשובה

תודה רבה על תשובתך. בקשר לעיצוב, אני למדתי HTML תוך בניית האתר, ועדיין יש לי הרבה ללמוד, כך שכל העיצובים בFLASH (שאיני מכיר) ותמונות רצות רק יאיטו את ההעלאה (הכנסתי קצת אנימציה רק במקומות שהם יכולים לעזור). בקשר לתשובות מומחה, קטונתי מלהגדיר את עצמי כמומחה אבל ברצון אענה פורום הזה על שאלות שאדע את התשובות עליהם, אני עצמי איני מפרשן ואיני יכטונר (אם לא נכלול את המיני סייל שהיה לי לפני שנים ומספר מועט של הפלגות עם ביכטה של חבר). האתר עצמו עדיין בשלבי בניה, ואשמח לשמוע על נושאים שאפשר יהיה לכלול בו. בברכה אריה

G@T

New member
תשובה חוזרת לאריה

הי אריה, טוב זה לא קשור כל כך לשייט-אבל, התוספות קטנות של פלאש לא יאטו את העליה של הדף ויוסיפו הרבה עניין. למשל-"כפתורים" יותר מעניינים וכדומה. בנוסף-לעניני שייט- אני חושבת, שאתה יכול לפנות לכל מיני יודעי דבר מומחים-ולבקש מהם יעוץ מקצועי בתחום השייט תמורת פרסום באתר-זה יכול לפעול לטובת כל הגורמים. כמו כן, אינפואמציה מופשטת יותר לגבי-עניין לימוד השייט-בתוך האתר עצמו בלי צורך להוריד קבצי אקרובט-לא לכולם יש ולא לכלום יש סבלנות או רצון להוריד קבצים. משהו כמו-עזרה זריזה וקלילה לשייט בפוטנציה. ....ואני אשתדל לחשוב על עוד דברים ולהוסיף בתיה

arye9

New member
תודה רבה

טוב FLASH אני לא יודע כך שגם אם היתי רוצה לא היתי יכול להכניס. בקשר יעוץ בעניני שייט, תראי אני מאמין שכאן בפורום יש הרבה שיכולים לעזור יותר ממני. כאמור בעיניני נווט, חוקי דרך, ועוד אשמח מאד לענות כאן (במדה ואדע את התשובות כמובן) תודה אריה

ezrar

New member
תגובה על האתר../images/Emo93.gif

כל הכבוד על היוזמה.שער הפתיחה עם הדגלים נחמד.אתה צריך להוסיף כיתוב בעברית ליד האנגלית.אתה צריך לדאוג לפרסמו על מנת שחובבי השייט והימאות יפיקו ממנו תועלת .

arye9

New member
תודה רבה על תגובתך + בקשה מכולכם

קודם כל תודה על התגובה, אבל יש לי בקשה שאולי זה קצת בילבול מוח. אם אפשר להקדיש כמה דקות ולתת לי ביקורת על ההסברים השונים, היות והחומר די קשה, האם בכלל אפשר להבין על מה אני מדבר? ואני מתכוון בעיקר על ההסברים בנווט. תודה רבה אריה האתר

G@T

New member
בהחלט כן../images/Emo45.gif

נכנסתי לקישורים בניווט-החומר כתוב צורה מאד ברורה והמחשבונים הם דבר נהדר!! לא נכנסתי לעומק של ההסברים כי אני כבר לא ממש זוכרת-יותר מחומר בסיסי . (כדאי לעשות הגהה נוספת:)) בגדול-מאד ברור, כל הכבוד! בתיה

arye9

New member
וואו

מזה דאגתי, כי לי שמכיר את החומר קשה לדעת אם כתבתי את זה ברור. דרך אגב אנ מתכונן להכניס גם כמה תוכנות EXE להורדה (חוקי, חוקי, אני כתבתי אותם) שהשתמשתי בהם באניה במשך שנים בעזרת מחשב נייד שנסחבתי איתו. (התחלתי להסחב עם XT ענק וכתבתי אותם בהתחלה בביסיק). אני צריך קצת לשפץ אותם שיהיו יותר ברורים לאחרים. תודה אריה

G@T

New member
הי אריה

אתה יודע, עכשיו כשאני חושבת על זה, ממש בדברים האלו יכולה להיות הגדולה של האתר שלך. מאחר שאתה באמת כותב באופן ברור ושוטף, תוכל להכניס את החומר הנלמד בבתי הספר ובכך לעזור מאד לאילו שצריכים "קצת שיעורים פרטים"
כדי להבין את החומר. בתיה

arye9

New member
זה מה שאני מנסה לעשות ../images/Emo13.gif

אבל כמובן שאני צריך קצת פייד בייקים על האתר תודה אריה

ezrar

New member
המשך תגובה לאתר שלך../images/Emo50.gif

על פי בקשתך נכנסתי קצת לעומק הדברים בנושא הניווט וחוקי הדרך.עשית עבודה טובה.נראה לי שעשית קישור או תרגום של חומר קיים.הדברים די ברורים אך מניסיון מי שרוצה ללמוד ניווט רק דרך החומר הזה יהיה לו קשה לא בגלל שהחומר לא מוסבר בצורה ברורה אלא שהחומר בנושא הניווט מצריך הסבר של בעלי ניסיון או מדריכים מוסמכים על מנת להבין היטב במה מדובר.אך אין ספק באתר זה יש מידע רב ושימושי הן למתחילים ןהן למי שרוצה לרענן את הידע.אתה צריך לעשות הגהה ובדיקה נוספת כי גיליתי שני דברים לא ברורים:בחוקי דרך תקנה 27 בחלק התחתון לא מצויין באיזה כלי שייט מדובר.בתקנה 23 :כלי שייט מרחף מצויין רק צד ימין.האם מדובר ברחפת ? היכן שאר הצדדים ? יישר כח .כל הכבוד ........

arye9

New member
תודה רבה על הערותיך

תיקנתי את מה שכתבתה בקשר לחוקי הדרך, ואני אעלה את זה עוד מעט. וכאן הסבר קטן בקשר לחומר שכתבתי, ברור שלא אני המצאתי את זה, אני נעזר בספרי לימוד בעברית ואנגלית. אבל בשום אופן לא העתקתי ולא אעתיק חומר וכמובן שהקישורים שהכנסתי הם לאתרים שמופיעים בשמם המלא ולא בתוך FRAME עם הלוגו שלי. בקשר לאתר עצמו ציינתי בתחילת האתר לגולשים שנכנסים בפעם הראשונה שאיני מתיימר שהאתר הזה יהיה במקום בתי ספר או ספרי לימוד אלא כחומר עזר. (מי יוכל ללמוד רק מהאתר הזה?)
תודה רבה על תגובתך וכמובן שאשמח לקבל עוד הערות אריה

ezrar

New member
המשך תגובה לאתר../images/Emo66.gif

כחומר עזר זהו מעולה. אני אשתדל להכנס מדי פעם לאתר ולתת את תגובתי . האם ברשותך רישיון שייט ? איזה ? האם אתה עוסק בהדרכה בנושא שייט ? היכן ?

arye9

New member
מצטער, אתה השאלה התחבאה

ורק עכשיו ראיתי אותה. אני "בוגר" צי הסוחר. אני מתכונן כבר כמה ימים להעלות פרטים על עצמי באתר, אבל יש לי בעיות עם השרת. תודה אריה

arye9

New member
שכחתי להוסיף

האימז´ים שהורדתי מהרשת הם חופשיים

למעלה